getsko_p (getsko_p) wrote,
getsko_p
getsko_p

Коменты с закарпатских сайтов на материал "Закарпатцы тысячами бегут из Украины в Венгрию..."

Ален Панов: "Проблема отримання закарпатцями угорських паспортів проявиться досить швидко"
Проблема набуття частиною мешканців Закарпатської області угорського громадянства є серйозною та комплексною і може проявитися уже найближчим часом, повідомив у інтерв'ю "Газете по-киевски" екс-консул України в Ніредьгазі (Угорщина) Ален Панов:

– Уявіть ситуацію: людина взяла кредит, "забула" його повернути і виїхала на "другу батьківщину". Що в такому випадку робити? Адже більшість держав визнає принцип невидачі власних громадян. Наприклад, коли у закарпатців, які мають і угорські паспорти, виникають проблеми із законом на території Угорщини, вони просять допомоги в української дипломатичної місії. Але Угорщина мені каже: шановний, вони такі ж ваші, як і наші". Людина з угорським паспортом на території Угорщини – тільки угорець і ніхто інший. Упевнений, що серйозна комплексна проблема після отримання закарпатцями угорських паспортів проявиться досить швидко..
.

http://zakarpattya.net.ua/

Шановна компанія!!!
Не літайте на хмарах.
Щоб отримати закордонний "шенген" на рік (коридор 90 днів) - це максимум для пересічного заробітчанина на сьогодні треба викласти 2-3 "штуки" євро і то немає гарантії.
Маючи статус "закордонного угорця" даєш фото, "зелений" паспорт, український закордонний паспорт і 200 євро - отримуєш шенген на рік (коридор 180 днів) - це вже терпимо бо за півроку щось та заробиш.
Маючи друге угорське громадянство їдеш без віз, без бабла, без головної болі куди хочеш і коли хочеш.
Я не розумію, що кого болить із противників введення подвійного громадянства - гроші ж заробітчани і так принесуть в Україну (лікарям, викладачам, вчителям, чиновникам, гаїшникам і іншим не перерахованим тут "стовпам системи".

Можливо подвіне(потрійне) громадянство юбуло б добрим , бо дало би можливість без віз їздити у Європу. Хоча це не факт, бо нові паспорти з біометричними даними власника дають можливість розпізнати будь-кого.
Але ж угорці не приймають українського громадянства., а "запрошують" робити це закордонних угорців з далекоглядною метоб відновлення Великої Угорщини.
Ваш поїзд, панове, поїхав. Україна - велика європейська держава. Наведемо тут порядок і ніякі мадяри нам не страшні

То ж нехай відмовляються від нашого громадянства і шурують рай шукати.
Але таких хитрожопих, що тут і там де вигідно треба гнати. Якщо ти маєш національну гідність то визначся якій державі служитимеш. Подобається Угорщина, США чи інша країна прошу-будьласка вчи мову, традиції, історію проживи 10 років отримай громадянство і служи іншій вітчизні!!!!!........
Хотять вони служити своїй Вітчизні, виховувати діточок, підтримувати перестарілих батьків, заробляти на гідне життя тут; розмовляти на рідній мові, але немають можливості цього робити тут і зараз.
І що робити, яким чином вижити саме зараз і залишитися людиною тут, коли безробіття у краї ніколи і не зменшувалося нижче 50%.
А Угорська держава скористалася цим (думаю з певним умислом) і запропонувала вікно у Європу заробітчанську таким чином - через статус "закордонного угорця" або друге громадянство.

Действительно! просто необходимо и как можно быстрее.Во-первых половину депутатов посодют!Во -вторых безбека таки да. будет в норме.И вообще это ужастно, если кто-то получит ажно две пенсии.Нет-нет,только уголовную ответственность!

....За кордоном соромно пересічному громадянину нашої держави за своє громадянство і національність "українець" в багатьох країнах вже давно є перепоною до магазинів, ресторанів, лікарень і багатьох інших місць.
Думаю не менше 50% закарпатців є безробітними і паспорт "громадянина Угорщини" є перепусткою до цивілізації - роботи (хоч начорно), лікування, освіти, хоч якоїсь справедливості вкінці-кінців. .................................................

То ж нехай відмовляються від нашого громадянства і шурують рай шукати.
Але таких хитрожопих, що тут і там де вигідно треба гнати. Якщо ти маєш національну гідність то визначся якій державі служитимеш. Подобається Угорщина, США чи інша країна прошу-будьласка вчи мову, традиції, історію проживи 10 років отримай громадянство і служи іншій вітчизні!!!!!

Дурный пуп хрестив Габора, прости господи.
Не за те схопилися борці за незалежність. Власним прикладом, в сімї, родині, в селі, районі, обасті, державі утверджувати ідеали і принципи державності, справді розбудовувати і зміцнювати державу. А принципом "не пущать" нічого недобєтесь. За кордоном соромно пересічному громадянину нашої держави за своє громадянство і національність "українець" в багатьох країнах вже давно є перепоною до магазинів, ресторанів, лікарень і багатьох інших місць.
Думаю не менше 50% закарпатців є безробітними і паспорт "громадянина Угорщини" є перепусткою до цивілізації - роботи (хоч начорно), лікування, освіти, хоч якоїсь справедливості вкінці-кінців. Це не розуміють придурки із "наці". Замість того, щоб організовано боротись із корупцією і вахканалією вони пропонують щось аморфне і дебільне, прошу пана.


Україна не може нич зробити , бо кить пани - депутати чотко пропишуть закон , то самі з пуд себе убють опору . Они вже давно по пару паспортів собі наробили . Непонятно лиш , чому запереживали місні ? Кому є діло до того , якоє гражданство чоловік має ? Чи мадярськоє , чи руминськоє , а чи руськоє ? Й так , бідаку прижмуть , де би не бив , а пан з грошима всюди пан . Може ся начальство спудило ош ррозбіжимеся й нікому їх служити буде ? Та най ся не боять . Куда бідовий селюк ся діне ? Як мучив на земли , так і буде дале мучити . А вті што за ся мало годні , вті вже давно й без гражданства у світ за очи повтікали .


Это ложь, что все бегут в Венгрию. За гражданством - да. Но кто хотел эмигрировать - уже там. Ведь выезжать на постоянное жительство и без гражданства можно.

просвети людей, каким образом?


Надо найти работу. Через пять лет можеш обращаться за разрешением на постоянное место жительства.

То не е добре же люди втикавуть, т. е зрадники, перебезчики. Один говорить што "РОДИНА ТАМ ГДЕ ТЕПЛО И УЮТНО". То правильно. А хто вам мишае влаштовати тепло и уют???? Земля заростае сорняками, чернозем пустуе не обробляеся. Робити то на земле не хочете, хочете легкои та денежнои роботи. Лень это все. Особенно молодежь. Утикайте. Евросоюз - то знае, што пусто место не бывает. Так што через 5-10 рокив гражданами Украины будуть зовсим други. Осталось лише Украини приняти закон о купле-продаже земли, як говорить МВФ. Вот сусида молодий, жинка, двое хлопцив после армии, земли навалом хоть ж....й ешь, даже для себе линиться выращовати, но зато кушать хочеся. Як выжывавуть??? Та на пенсию старои мамки и с чужои загородки. Не садив не обробляв, та прийшов в чужий огород, та готовое забрав. Почему так??? Даже думаву што, якшо би лично Янукович или Азаров дали би сельхозтехнику, вни би все равно не робили. Лень, но зато завидувуть, же другий мае свое хозяйство. Што ви не видите, што половина людей торгуе, а половина охраняе. А хто буде землю обробляти????


Вот те на !!! Зрадники , предатели и т. п. !!! Это если человек чётко видит что государству на него начхать , сплошь и рядом ворьё у власти , честно жить - прозябать , и если он находит возможность спасти себя и свою семью от нищеты , выезжает на зароботки , значит он родину предаёт ? Это сталинизм во время войны . Предатели - это холуи при бандюках , предатели - это безмозглые избиратели , что продаются за стольник , предатели - это бизнесмены , которые кормят своих палачей , что бы проверками не замучили . Предатели - это провокаторы , что призывают людей на барикады под заказ своих господ . Предатели - это штрейбрехеры , что говорят мол мы должны пахать и сеять , не взирая на то что нас оббирают до нитки , мол такова жизнь . Да , надо сеять , надо работать , но так и тогда , когда это выгодно самому сеятелю .

Ще раз повторяву: "якшо би тоби лично Янукович или Азаров дали би бесплатно сельхозтехнику, робив би на земле????? Хрен там, сигарети контрабандой и прочий гешефт.

городской житель не будет обрабатывать землю, а сельский не хочет по причине того что за свои труды он получит путевку на йух

я за... треба валити... щоб в Україні залишилися лише олігархи і їх синки і дочки мажори і ДАВИЛИСЯ ВСОЇМИ БАБКАМИ!!!... і махали пальцями - хто крутіше....... УРОДИ!!!А що, лишатися жити у области 1з такими "керовниками" як Ледида?


Закарпатцы тысячами бегут из Украины в Венгрию...
И правильно делают! В Украине это не жизнь, как только у меня появится такая возможность я тоже свалю. РОДИНА ТАМ ГДЕ ТЕПЛО И УЮТНО! а там получше будет, за тот минимум хоть гарантированно проживешь....

Кить ти там "лучше", так ги дуй туда. А жити туй і закони нарушати туй, а позирати тупорилой головой ти гидоті нико туй не позволит

человек ищет, где лучше (Pashchenko)


Panove giperpatrioty, sdelajte, shtob zdes bylo luchshe!


Запрещено двойное гражданство (в действительности - нет).
НУ И ЧТО???

Рекомендую сперва прочитать Конституцию, перед тем как на неё ссылаться: ничего про запрет двойного гражданства там нет.

Товаришу Гайдошу тоже было бы неплохо законодательство почитать, и уяснить, что получение второго гражданства законы не нарушает.

Да, а уважаемому господину Панову нет необходимости зашитать банки - если банк выдает кредиты без заставы, но это его проблема, а не двойных граждан.

Рекомендую в Конституцію заглянути, там чітко написано написано про подвійне громадянство, воно заборонене.

І це логічно, це рівносильно в одному паспорті - жінка, в іншому - чоловік.

Вважаю агресію по питанню двойного громадянства "великою зеленою жабою".А хто іншої думки нехай аргументує чітко.

--------------------
Вважаю, що відсутність агресії по питанню подвійного громадянства проявляється в сімействі великих та малих зелених жаб великого болота під назвою У.........


Komu sa ne ljubytj ,, dvojnoj hromagjanstvo,, naj sj a pociluje u jedno misto ,,,,
U cyvilizacijji tak fungije.Narod maje na to pravo.A sho vashi zakony i pozeranja na to sho sja robytj..je ,,BLUD,,--
TO I JE VASH --ASPIRIN!
Zapyjte ,, Polana kvasova,,


«За подвійне громадянство потрібно ввести Кримінальну чи адміністративну відповідальність» - может, на кол сразу?
А как же миллионы украинцев в диаспоре и "на заробiтках" - пусть и дальше себе тихо ассимилируются с чужими паспортами, без какой-либо поддержки со стороны неньки?

понятны опасения из-за двойного граждаснтва: несколько миллионов в Украине будут с гражданством России, пара сотен тысяч с гражданством Румынии и Венгрии. Но тут согласен с теми, кто говорит о необходимости власти не все класть себе в карман, а иногда еще и вспоминать о своих гражданах... ведь запрет на двойное гражданство сейчас ничего не решает и никого не останавливает...

Им всеравно какую ответственность уголовную или административнуюю .....

Не наказать, а предотвратить! Это справедливо. Если я россиянин и имею российское гражданство то за мной стоит Россия. Нельзя служить двум Богам!!!!

Им всеравно какую ответственность уголовную или административнуюю Главное наказать. Главное кого- то кто хочет обеспечить себе нормальную жизнь защемить, унизить зашельмовать. Убогие, сравните пенсии в Венгрии и здесь, соц страхование там и тут. К сведению: обезболивающее на последних стадиях рака у нас стоит пару сотен долларов, в Венгрии для граждан с полисом соцстраха 4 доллара(!). Так о чем вы говорите? Создайте условия людям, думайте о людях, цените людей и никто отсюда не уедет и не будет помышлять о двойном гражданстве. За попытку жить лучше намного проще придумать ответственность, а не задуматься о собственном убожестве.Слава богу что что эта партия не у власти.

"А для чого ви провокуєте дописувачів на такі коментарі? Пишіть зважено, арґументовано, по темі і без аґресії, і ваші коментарі видалятися не будуть. Адмін"

Шановний Адмін!!!! Можу Вам авторитетно підтвердити, що Тутишній , 31.01.2011 02:10 має на 100% рацію!!! Два громадянства - це не є помиї, як якийсь собі тут уявляє - це у цивілізованому світі факт!!! І це перш за все у кого батьки мають різні громадянства.

у тебе чоловіче логіка як у дворняги, для якої сусідські помиї - велика мрія. У цих мріях, дворняжка абсолютно впевнена, що не лише вона, а всі. кого вона бачить (включно із людьми) - теж страшенно мріють про помиї.
Дивує, що такі примітивні люди яснують...

********* вся Верховна рада мае вже не то що подвійне а даже потрійне гражданство


Андрій, ІВАН і другі "свідомі" українці на цьому сайті в коментох указали щирість і велич українськоі душі, яку легко можно характерізувати наслідовно:"Якщо моя крова здохла, хай здохне корова і у сусіда!"

Андрій, ІВАН і другі в УНП не мають возможність дістати угорське громадянство і тим ЄУ паспорт, так потім хай ніхто не дістане. Іх патріотизм закінчується тим, що вони безпосередньо не можуть мати профіт зо сучасної Угорської політики. Угорштьина, як Європейска цівілізованна держава, намагаєся направити історичну не справедливість проти людьом з угорськими коріннями, які від 1919 року жиють за кордоном своєї батьківщини. Пращури цих угорців століттями жили там, где вони жиють сьогодні.

Дуже багато угорців, словаків, поляків, ізраелітянів, італіянців, німців мають подвійне громадянство як напримір: угорське (ЄУ) і США, угорське (ЄУ) і канадське, словацьке(ЄУ) і США, словацьке(ЄУ) і канадське, ізраільске і США, італіанське (ЄУ) і США, німецьке (ЄУ) і США. Ці держави не мають ніякі загрози, ба навпаки, тільки вигоди з цього. Коли пан Фіцо бувший премєр (ПМ) Словаччини заговорив проти подвійному громадянстві, так словаки США і Канади дали відповідь і пан Фіцо стих. Докінця він програв на виборах бути ПМ Словаччини.

Закончилось еще одно, очередное заседание аппеляционного суда по делу № 499"Украина vs о. Д. Сидора"

Указ ВС СССР от 22 января 1946 г. с момента его публикации, представляется юридически неправомерным

Решение правительства Республики Подкарпатская Русь по ситуации с кредитами государства Украина-МВФ

САЙТ ПОДКАРПАТСКАЯ РУСЬ

Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments