getsko_p (getsko_p) wrote,
getsko_p
getsko_p

Если у закарпатских венгров проблемы, даже с визами в Венгрию. То о русинах говорить не приходится.

Вот первый блин комом....И судя по всему это только начало, очень плохое. И ведь не зря говорят:"Начало дела, 50% успеха, или неудачи!" Если у закарпатских венгров проблемы, даже с визами в Венгрию. То о русинах  говорить не приходится..... очень серйозный звоночек! А вот и суть:
"А зараз там відбувається ось що. В м. Берегово є консульство, в якому, за наявності необхідної кількості документів, мешканці області можуть отримати угорську візу. Багато з вас , я впевнений, там бували, і знають, що отримати візу – не проблема. Ніхто не придирався, ніхто не вимагав хабарів. А якщо ти ще й угорець, то ледь не додому приносили. І уявіть собі мій подив, коли мої знайомі в селах Гут і Вари Берегівського району розповіли, що їм відмовлено в отриманні візи.
Якщо коротко, то трапилося наступне: мої знайомі звернулися в консульство для того , щоб отримати візу, але там на них чекала несподівана відповідь: «Ми знаємо, що ти голосував за Партію регіонів. Візу тепер не отримаєш» або «Нам сказали, що ти голосував за ДПУУ. Сиди тепер без візи».
Тут потрібно наголосити, що з недавніх пір право видавати візи повністю перейшло під контроль однієї з угорських партій – КМКС. Виходячи з цього, в консульстві візи тепер видають виключно за списками. Тобто, зараз отримати візи можуть лише ті, хто голосував за КМКС чи не голосував взагалі. А для тих, хто голосував за інші партії, Угорщина, скоріш за все, віднині зачинена.
Ось так. Радянський режим відпочиває.
Ось що мені вдалося з̕ясувати з цього приводу.
В представництві іншої угорської партії, ДПУУ, мені сказали, що знайомі з цією проблемою і чекають відповіді на офіційний запит, який надіслали Прем̕єр-міністру Угорщини Віктору Орбану."
Так что радость закарпатцев была преждевременна!
http://novaruskarpat.livejournal.com/148904.html

ЕС озвучил сценарий по интеграции Западной Украины в ЕС.

Криминальное дело возбужденное Украиной против русинов, грубая фальсификация

Решение правительства Республики Подкарпатская Русь по ситуации с кредитами государства Украина-МВФ

САЙТ ПОДКАРПАТСКАЯ РУСЬ

Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments