getsko_p (getsko_p) wrote,
getsko_p
getsko_p

После прямой связи с президентом Украины с Ужгорода,оказалось,угрозы территориальной целостности нет

После прямой связи с президентом Украины с Ужгорода, оказалось, угрозы территориальной целостности Украины нет!Главная проблема Закарпатья-Подкарпатской Руси -збереження пам'яток архітектури. Понятно что сие действо было отрежисировано, и к микрофону были допущены только "нужные" люди. Но не до такой же степени. Безработицы нет, проблем с выплатами зарплат нет, проблемы территориальной целостности в Закарпатье-Подкарпатской Руси - отсутствуют, русинского вороса нет, венгерского тоже..... Вот короткий отчет о событии с закарпатских сайтов.

 

Пообщаться с Виктором Януковичем смогли далеко не все. Разговор президента с народом широко рекламировали, но точного места, откуда именно будет происходить телемост - в Ужгороде людям так и не сообщили.

Ужгородцы ожидая общения все-таки померзли, поскольку город приобщился к процессу на полтора часа позже запланированного времени. Единственный ужгородский вопрос к гаранту - сохранение памятников архитектуры, которых в Закарпатье хоть отбавляй. Для включения выбрали место тематическое, но не людное: площадка перед входом в ужгородский замок. Места проведения заранее не объявляли, а случайных прохожих тут не бывает. Поэтому среди четырех десятков человек, собравшихся на площадке, журналисты заметили больше милиционеров в штатском, местных депутатов от Партии Регионов и нескольких сотрудников самого музея.

 

 Интернет-издание
UA- Reporter.com

Сьогодні десь в середині дня, після закінчення діалогу "Президент - народ" я ще раз переконався в тому, як погано тривалий час (десятки років!) бути відірваним від рідного краю.


Зазвичай гадаєш, що ти все знаєш, що творитьтся в твоєму рідному Закарпатті, знаєш проблеми своїх рідних, пробеми сусідів, села, області...  Сьогодні я зрозумів, що будучи тут, в Києві, я тільки поверхнево, або й ще гірше, знаю, що найбільше турбує моїх земляків-закарпатців. Дивлячись на рідний край звідси, зі столиці, стежачи за подіями в державі і вдома, співставляючи життя людей в різних регіонах і вдома я гадав, що у нас є багато проблем з повінями, екологією, лісами, дорогами, "русинством", пам'ятниками на перевалах, "мадярами"  і багато ще чого... Але, почувши сьогодні запитання "ужгородців" до нашого Президента, я зрозумів, що  глибоко помилявся. Приємно було побачити ужгородців разом з танцюючими на морозі дівчатками на тлі ужгородського замка і почути дуже важливе для області і взагалі для  моїх земляків питання -" Коли Президент закінчить начату ним свого часу реставряцію замка"?! Горжусь моїми земляками, що їх духовні та історичні проблеми вище за якісь там матеріальні та меркантильні негаразди. А що там якісь "чучки-ратушняки", "русини-руснаки", "мадяри-мадярони", мови і патріархати, "біди й беді"... - це так, "всьо проходящее", навіть "знаменита" Мілка  з Широкого Лугу разом з Петром в'яне перед Замком!
 
Не хочеться вірити, що рівень культури і духовності етносу, народу дорівнює ступеню підлабузництва, у якій упаковці б воно, підлабузництво, не було подано "нагора". Гадаю, що це тимчасовий синдром "околозамкових ужгородців", а не моїх земляків-закартпатців!.

м  Київ, 25 лютого 2011 р.     Микола Бідзіля.

P.S. Cьогодні, 25 лютого, 140 років з дня народження Великої Українки - Лесі Українки! Подумаймо в ці дні про Неї і про нас, про наще українське майбутнє...      М.Б.
 
P.P.S.  Щиро вітаю Закарпаття онлайн з річницею! Впевнений, що Ваша робота об'єднує людей, інфомує народ і взагалі робить велику і благородну справу. Будьте-Будьмо!   М.Б.


Микола Бідзіля, Закарпаття онлайн.БЛОГИ 

А от ужгородці таки померзли. Бо місто долучалося до процесу на півтори години пізніше від запланованого часу. Єдине ужгородське питання до гаранта – збереження пам'яток архітектури, яких на Закарпатті хоч греблю гати. Для ввімкнення обрали місце тематичне, але не людне: майданчик перед входом в ужгородський замок. Місця проведення заздалегідь не оголошували, а випадкових перехожих тут не буває. Тож серед чотирьох десятків людей, які зібралися на майданчику, наші журналісти помітили найбільше міліціонерів у цивільному, місцевих депутатів від Партії Регіонів та кількох працівників самого музею.

КОМЕНТЫ С ЗАКАРПАТСКИХ ИНТЕРНЕТ СМИ

А с какой целью например мне задавать вопросы и общаться с Януковичем? Кто он вообще такой? Насколько я знаю, он человек, считающий себя президентом страны, которая захватила и оккупирует Закрпатье.С какой целью мне с врагом общаться, и о чем его спрашивать? Разве что узнать когда захват и оккупация Закарпатья закончатся.


Ну конечно.Как всегда.Как будто людей больше ничего не волнует как замок.Смешно.ПоказухаНадеюсь все желающие "поговорить" с президентом использовали все возможности и телефон и интернет, а то только обиды, нам не сказали откуда будет трансляция, самому наивному понятно, что к микрофону случайных не пустят. Надо использовать все возможности и не только на камеру, если есть такая потребность!


Львів рулить! Ужгород спокійний. Я і не знав, що те буде біля замку. Театр. Купа міліції аби чого не вийшло. Ганьба керманичам і місцевим жополизам Януковича!Ганьба закарпатцям після такого "ж*****лизництва"-так все добре у нас , гуцули кожен день на снігу танцюють, лише єдина проблема-це замкова архітектура і це тоді ,коли ми майже на дні прірви....???Пересилити всіх підлабузників в Даунбас потрібно якнайшвидше....те, що відбулось у львові не флешмоб, я відтворення реалій, в яких українці прожили цей рік. а от так звана "розмова з країною", насправді ж, добре спланована вистава-перформанс, де вже заздалегідь були прописані всі слова нараду і відповіді на них президента. особисто я б назвала те все дійство "як президент 4 години воду лив", бо ж нічого путнього за цей час він не сказав, так само як і не зробив за рік правління...сумно, але - факт.


Але ж як вони (влада) бояться, страшаться власного народу! До нестями бояться. Боягузи! Але ж і "знає кіт чиє м"ясо вкрав", тобто знає влада, що народу є за що її "нелюбити"!
мусорок, 26.02.2011 09:27
не Увидивйим переодитого керовника Милициштив "Антибиотика" де ся спрятав?
месник, 26.02.2011 09:26
КАЖУТЬ КОЛИ БОГ КАРАЄ ВІН ОБМЕЖУЄ РОЗУМ! ЦІ ДІЯЧІ ПОРОДЯТЬ НОВИХ ЗАЛІЗНЯКА ТА ГОНТУ! МОЖЕ ЦЕНТР ОБЄДНАЄ ДВА БЕРЕГИ ДНІПРА?!


Ганьба владі! Вона сміється із свого народу!
http://uzepervi.livejournal.com/125334.html
ЕС озвучил сценарий по интеграции Западной Украины в ЕС.

Криминальное дело возбужденное Украиной против русинов, грубая фальсификация

Решение правительства Республики Подкарпатская Русь по ситуации с кредитами государства Украина-МВФ

САЙТ ПОДКАРПАТСКАЯ РУСЬ

Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments