getsko_p (getsko_p) wrote,
getsko_p
getsko_p

Не мова у нас теляча, а терпіння.


Що процес над Тимошенко політичний (тобто є банальною репресією і помстою), усвідомлює майже кожний, окрім, можливо, палких прихильників ПР. Мотивувальна частина постанови про арешт є черговим прикладом ангажованості українського суду.


Я б зрозумів, і сприйняв, якби Тимошенко судили за корупцію і приховування прибутків (з тисячими інших можновладців). Думаю, тоді лише би осліплені любов''ю до Леді Ю заперечували, що статки пані Тимошенко сумнівні.

Питання "а судді хто?", звісно, риторичне. А ось питання "Хто винен?" має відповіді.

Для прикладу, за п'ять років y владі Тимошенко анічогісінько не зробила, щоб очистити правоохоронну чи судову системи. Навпаки, її колишнього близького соратника (і адвоката) вважають чи не головним впроваджувачем феномену рейдерства в Україні. Заступник Голови БЮТ свого часу навіть пропонував нагородити Лозінського за сприяння у правоoхоронній діяльності. Щось я також не пригадую ані захоплень щитових у ВРУ, ані більш традиційних форм парламентської діяльності, як от внесення і голосування законопроектів від фракції БЮТ чи Уряду Тимошенко, направлених на боротьбу з корупцією чи залежністю суддів.

Найбільшу іронію викликає такий собі політолог, який каже "Сьогодні посадили Тимошенко, завтра прийдуть за тобою". Ось поясніть, чому чергова посадка Тимошенко має стати якимось водоподілом для звичайного українця? Наче вчора "правоохоронні" органи й суди не могли безкарно і безпідставно згноїти людину у тюрмі? Так було при Кучмі, так було при Ющенко, так є при Януковичі,  і ймовірно так буде при наступному Президентові. 

Ось цікаво, коли Юлія Володимирівна наполегливо створювала у 2009 році коаліцію з Віктором Федоровичем (славнозвісний ПРіБЮТ), вона керувалась турботою про звичайного громадянина, про верховенство права, про демократію (за лаштунками)? Особисто я у це слабо вірю. Так чому Турчинов і ще хтось з соратників очікує, що народ має віддячити Тимошенко про її "турботу" повстанням? Вибачте, я не думаю, що змінивши Януковича на Тимошенко ми хоч на йоту наблизимось до суспільства верховенства права. Піднімати Тимошенко на прапор боротьби з корупцією і ангажованістю судів, за демократію і свободу слова смішно. 

 

Перешкодити обранню Януковича пані Тимошенко могла після першого туру президентських виборів минулого року. Не захотіла. Бо, як і Ющенко, вірить у своє месіанство: в Україні нема іншого лідера, іншої опозиції, іншого "ума, чести и совести", окрім Тимошенко. Або через те, що контроль над усією країною з усіма її ресурсами занадто привабливий. Яка влада – така й опозиція. Неперебірливість і повна деградація цінностей серед прихильників обох таборів.

Так, особисто мені шкода Тимошенко як людину. Вона справді є жертвою політичних репресій. Якщо вже й саджати, то не за газові угоди треба. І не вибірково Тимошенко з десятком колишніх чиновників. Сидіти повинна ціла плеяда вчорашніх і сьогоднішніх достойників – від Януковича до землевпорядника якогось села на Південному Березі Криму чи працівниці-хабарниці місцевого ОВІРу. Але очікувати, що на захист Тимошенко повстане народ – це або наївність, або цинічне переконання, що весь народ є безголовим. Не весь.

Повставати українцям потрібно давно. Але не через Тимошенко у 2011 р. чи Колеснікова або Кірпу 2005 р.

Поштовхом до революції в  Тунісі став відчайдушний протест проти свавілля влади дрібного підприємця. А як українці підтримали свій Податковий майдна? Як реагують на рутинні вбивства громадян міліцією і мажорами (у т.ч. бютівськими)? 

Не мова у нас теляча, а терпіння.

Фото AFP


Антон Симкович, Закарпаття онлайн.БЛОГИ  
Дійсно, арешт Ю. Тимошенко був прогнозованим. Що далі? Турчинов закликає на боротьбу. Але боротися можна за ІДЕЮ!!! Яку ідею нам пропонують? Між тим лунає пропозиція боротися за "нову владу", яка буде вже у "вересні". Це влада БЮТ? Новою її ніяк не назовеш... Двадцять років ми спостерігаємо брудні політичні ігри. Може олігархи і далі пошукають спільну мову між собою без участі наївних "виборців"?
M.E., 06.08.2011 16:09

Становление всякого государства сопровождается большим зарядом напряжения в обществе, вызванное разнообразием взглядов различных политических течений, их интересов и амбиций, и т.д. Тот факт, что размеры напряжения в обществе непрерывно возрастают, особенно вчерашняя индукция в Киеве, свидетельствует о бесперспективности становления демократического государства. Если иностранные компании сумели за короткий срок потребительский рынок наводнить всем необходимым, то это еще далеко не значит, что в стране параллельно возросла культура обращения и взаимоотношений, моральные и этические ценности - поднялся уровень цивилизаци.
Вчерашний диссонанс в заявлении премьера Азарова на суде, и заявление пост-фактум МИД России, лишний раз тому доказательство. Бедное, очень бедное в моральном плане, существо этот Азаров.

Полностью согласен с п. Симковием : "Так, особисто мені шкода Тимошенко як людину. Вона справді є жертвою політичних репресій" (ц)

П. Тимошенко не легкий оппонент в политике. Но так обращаться с оппонентами могут только полит-бандиты.
Rusyn Val, 06.08.2011 15:47
Ну,подивимось на перебіг подій далі.Не здивуюся якщо ЮТ випустять найближчим часом - на Яника такий тиск зі всіх сторін іде що може не витримати.Як з Європи,США так і зі сторони Росії.
Але якщо подивитися на цю подію з іншого боку, то тут явно видно помсту за минулий "майдаУн".Бувший ЗК,нинішній Президент - не пробачить приниження зими 2004 року.Всі постраждають.Кучма(під слідством),Тимошенко та Луценко(сидять),раніше-чи пізніше дістануться і до Мороза,прийде черга і Ющенка.Прямо (перефразую) - "рік довгих ножів".
Згоден з автором що масових протестів - "за Юлю", не буде - нема дурних.


Политический дефолт Украины!

Для Украины, действительно похоже единственный вариант "уйти" от внешнего долга, это распад.

Две украинские утопии - галицкая и Януковича


САЙТ ПОДКАРПАТСКАЯ РУСЬ


Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments