getsko_p (getsko_p) wrote,
getsko_p
getsko_p

Закарпатские стереотипы по выборам. Где народ? Народ там не присутствует! Потому и живем так!НАЧАЛО:"Программа кандидатов, или как пытаются обмануть закарпатцев?"
 "Русинское движение поддерживает инициативу закарпатских предпринимателей о работе с КПУ на выборах"
"Некромантия украинских партий смерти в ССТ Закарпатье-Подкарпатская Русь"
"Хочется написать хоть что-то позитивное о ЕЦ и ПР ... Как же я этих тварей "терпеть ненавижу".
"Политика представляет собой концентрированную экономику приобретает в условиях Украины новую актуальность."
"Украинская власть в ССТ Закарпатье-Подкарпатская Русь, как антисистема!"
"Повестка дня предстоящей избирательной кампании в ССТ Закарпатье-Подкарпатская Русь"
"Нам нужна только ПОБЕДА над политической коррупцией в ССТ Закарпатье-Подкарпатская Русь!"
Специально подаем избранное из двух материалов и избранные комментарии к ним. На их примере можно проилюстрировать, сложившиеся в ССТ Закарпатье-Подкарпатская Русь, стереотипы о выборах. А в конце небольшое заключение.

ЧТОБ ДВА РАЗА НЕ ВСТАВАТЬ
Вот информация из Мукачева нет :"За інформацією Мукачево.net, домовленості стосувалися не стільки конкретних кандидатів, скільки округів, і було погоджено наступне:
 
за Партією регіонів: Ужгородський (Ужгород та Ужгородський район), «Угорськомовний» (Виноградівщина та Берегівщина) та Хустський (Хустщина, Іршавщина та частина Тячівщини) округи;
 
– за Єдиним Центром: Мукачівський (Мукачево та район), Тячівський (Рахівщина та Тячівщина) та Свалявський (Свалявщина, Перечинщина, Воловеччина, Міжгірщина, Великоберезнянщина) округи;
 
Відтак, депутатами мали стати:
 
– від Партії регіонів: Василь Ковач, Іван Бушко та Степан Деркач.
 
– від Єдиного Центру: Віктор Балога, Василь Петьовка та Михайло Ланьо.
 
Саме такий список, начебто, був поданий на Банкову через «головного по виборам» Андрія Клюєва для затвердження особисто Віктором Януковичем.
 
Однак, на те, що він – неостаточний, вказували відразу ряд обставин:
 
– публічна заява Сергія Мошака про намір йти у депутати саме від мажоритарного округу, а не за списком, як це було попереднього разу;
 
– спроби домовлятися напряму з центральним штабом Партії регіонів щодо виборів з боку голови Тячівської РДА Михайла Шелевера. Одні кажуть, за себе, втім джерела Мукачево.net наполягають, що за Василя Варцабу, який родом з Рахівщини, прославився на мерських виборах в Мукачеві 2004 року, а нині працює головним міліціонером Івано-Франківщини;
 
– початок кулуарних перемовин «регіоналів» з екс-мером Ратушняком з наміром замінити ним Василя Ковача. У Мукачево.net нема інформації, хто саме виступив ініціатором переговорів, але відразу кілька джерел наполягають, що вони тривають досі. Навіть попри те, що Ратушняк публічно оголосив себе самовисуванцем. Головна проблема в домовленостях – «ненадійність» епатажного екс-мера. Багато нинішніх «регіоналів» пам’ятають, як Ратушняк у парламенті IV скликання змінив 5 фракції та 2 депутатські групи.
 
– чутки про зміну Михайла Ланя на ректора УжНу Миколу Вегеша;
 
Таким чином, відразу після нового року на Закарпатті заговорили про новий сценарій виборів 2012. При чому публічно."
Продолжение "
За інформацією Мукачево.net, від Виноградівщини та Берегівщини в депутати балотуватиметься також… нинішній голова обласної ради Іван Балога. 
 
Також не виключено, що свого кандидата висуватимуть й угорці, особливо з огляду на провал перемовин щодо утворення Притиснянського району. Дуже ймовірно, що це буде голова «Товариства угорської культури Закарпаття» (ТУКЗ) Міклош Ковач, який вже обирався нардепом у 1998 році. Хоча, не варто скидати з рахунків і мера Берегова Іштвана Гайдоша. Той також з парламентським досвідом після виборів 2002 року.
 
Як стало відомо редакції, на решті округів команда Віктора Балоги також висуватиме своїх кандидатів з розрахунком на перемогу.
 
Від Рахівщини й Тячівщини, як і планувалося, балотуватиметься Василь Петьовка. Навіть попри те, що на місцевих виборах «регіонали» здобули тут найбільше голосів, важко навіть сказати, хто з ПР міг би скласти конкуренцію двоюрідному брату міністра МНС.  Заяви Геннадія Москаля про намір конкурувати з нинішнім колегою по парламенту виглядають несерйозними. Водночас, амбіції «силовиків» на чолі з Варцабою все ж можуть вилитися у певні незручності під час кампанії.
 
Від Мукачівщини піде сам Віктор Балога. Єдиний нюанс – робота в Кабміні, мовляв, Президент Янукович заборонив урядовцям балотуватися по «мажоритарці». Хоча, сам міністр МНС каже, що ніколи цього не чув від гаранта. Так чи інакше, інтрига зберігається. Між тим, цікаво, хто ж з «регіоналів» наважиться «потягатися» з Балогою-старшим, особливо з огляду на «ремонт» в міському осередку біло-голубих.
 
Від Хустщини йтиме молодший з братів – Павло Балога. Плацдарм у вигляді міста Хуст, яким керує єдиноцентрист Володимир Кащук, виглядає доволі перспективним. Та і конкурент тут непростий. Хоч у коментарі Мукачево.net 38-річний депутат Закарпатської облради від Партії регіонів Степан Деркач відхрестився від великого бізнесу і пов’язав себе виключно з соціальною сферою, в його біографії значиться робота на керівних посадах таких компаній як «Укрпродпостач», «Аеросервіс України», «Укррічтранс». Сьогодні він є членом Правління ЗАТ «Нафтогаз-Видобування». Ще з весни Степан Деркач найняв столичних консультантів та розпочав активну роботу: відкривав школи, оновлював фонди бібліотек, проводив конкурси краси і повсякчас «висів» на численних білбордах. Відтак, двобій між цими кандидатами обіцяє бути цікавим, хоч і Павло Балога активізувався тільки нещодавно.
 
Від Свалявського округу, який об’єднає також Великоберезнянщину, Перечинщину, Міжгірщину та Воловеччину, скоріш за все, йтиме саме Михайло Ланьо, а не Микола Вегеш. Хоч за інформацією джерел Мукачево.net, рішення ще не прийнято, але голова обласної федерації футболу виглядає більш конкурентоздатним у боротьбі з  «регіоналом» Сергієм Мошаком, власником бізнес-імперії мінеральних вод Олександром Кеменяшем і банкіром Станіславом Аржевітіним. Між тим, не виключено, що останні двоє опиняться у партійних списках. У всякому разі, для Аржевітіна – це, мабуть, єдиний сценарій потрапити до парламенту.
 
Щодо Ужгорода, то тут ситуація найбільш заплутана. Досі нема остаточного рішення, хто ж йтиме від Єдиного Центру. За інформацією Мукачево.net, частіше за інші лунає прізвище професора Володимира Смоланки. Як вже зазначалося, від «регіоналів» збирається висуватися керівник «Закарпаттяобленерго» Василь Ковач. «Самовисуватися» буде і екс-мер Ужгорода Сергій Ратушняк. Цікаво, чи не спробує керівництво закарпатських «біло-синіх» розіграти ту ж схему, що і на мерських виборах, коли офіційним кандидатом від партії влади був В.Приходько, а неофіційно підтримувався саме С.Ратушняк? Втім, закінчилося тоді все перемогою Віктора Погорєлова.
 
Отже, виглядає, що тихе життя на Закарпатті потрохи закінчується. Дві політичні групи налаштовуються на безкомпромісну боротьбу. На користь Єдиного Центру грає «фактор Балоги» та кадрова міць на всіх округах, на користь «регіоналів» – статус партії влади."
"
Избранные комментарии оттуда:
%
06.02.2012 02:16   | 
"Мы смотрим по телевизору на лощеных, выбритых-постриженных-ухоженных политиков и чиновников от власти, слушаем «правильные» речи об их титанических усилиях, предпринимаемых во благо народа и державы, и сердце сжимается от боли, а душа возмущается и негодует. От бессилия. Потому что мы знаем цену этим высоким словам и обещаниям. Цена им – ломаный грош. О народе «хлопочут» моральные уроды и неосудные преступники и бандиты.

И так будет еще долго. Будет до тех пор, пока судить мы будем их только морально. Ведь у них – своя «мораль»."


%
06.02.2012 01:41   |  
И вот настал великий день,
Мне дали в руки бюллетень,
Беру и ставлю крестик - э-э-х,
Я голосую против всех!

Выборы, выборы,
Все кандидаты - пи***ы!


виборець
05.02.2012 11:04   | 
Тільки одне питання.
Як Балога пояснить свою "благодійність" на мільйони при зарплатні в 67 тисяч в рік.
Значить він просто не сплачує податків. Хотя тут можна доповнити.
ЕЦ при владі як і ПР відповідальність у них однакова
.

QQ
03.02.2012 09:43   | 
Дмитро – пригадав Янукович в 2009 році на Закарпатті сказав «не правільно, що голови обласних осередків (у нас Ледида) не є в парламенті та корінь списку на виборах мають починати з голів обласних осередків ПР» пізніше заборонив губернаторам балотуватись. Знаємо що Клюєв планує стати після виборів прем’єром, для цього йому треба виграти вибори та не пустити саму впливову людину в партії та в області на вибори в мажоритарну то є втрата голосів. На мою думку в Ужгородському окрузі буде кандидат Ледида. Про списки: це буде гра в одні ворота на Закарпатті, в Українських масштабах ЄЦ-у з 1% нічого не світить, мадярським партіям теж список не потрібен, виходить що війна між ПР та ЄЦ не буде, мажоритарну поділять а праця буде на список ПР. на даному етапі у всіх округах за списком ПР отримає 60%.

читач
01.02.2012 23:54   | 
до ВЧИТЕЛЯ
щодо названих прізвищ...розумних не завжди дорівнює -порядних. Та це між іншим.Насправді проблема в тому, що бідний і порядний якраз нерідко і рівнозначні, та без бабок , ну які вибори. Навіть на останні, місцеві люди потратили по кілька десятків тисяч зелені. Так що підуть ті , кому хтось ( чи Балога чи хтось інший) підкине грошенят, сплатить рахунки, а все інше - так - побажання далекої від пирога публіки.Щодо Рябця - йому на його малій вітчизні ніхто не конкурент, він зв"язків з земляками не втратив.
"

01.02.2012 20:17   |  
Дмитро До політтехнолога:

Не хочу здатися різким, чи невихованим, але наївно проглядати в коментарях до статті ознаки активізації штабів, чи інформаційних підрозділів в них. Назвіть мені хоч один штаб політичної команди на Закарпатті який відслідковує інформаційні потоки та намагається на них впливати?


Політехнолог
01.02.2012 20:12   | 
Звичайно зараз 100% змоделювати ситацію неможливо адже є багато факторів, які будуть впливати на висунення кандидатів і вони не є статичні, а є динамічні. Один з цих факторів - це політичні статті, та реакція на них представників штабів. Зробивши аналіз коментарів, видно які політичні сили в Закарпатті розпочали роботу, а які просто виголошують поки що пусті заяви про власні рейтинги :).

uno
01.02.2012 19:10   |  
якщо иде рябець то мож чикати Шуфрича, Матвійчука, Медведчука, Пензеника, Дурдиня, Суркіса... вот и весела гоп компанія буде на виборах)

Верховинець
01.02.2012 13:22   | 
Підтримую Вашу думку пане Stepan про знаковість, як про можливого кандидата до ВР Ланьо М.І. З усіх кандидатів це найцікавіша та дієва кандидатура. І любій команді, чи ПР чи ЄЦ, він принесе лише позитив та хороші дивіденди.
Людина, яка не "заплямована" походами до ВР, як ті ж Мошак, Кеменяш, чи Аржавітін
.

QQ
01.02.2012 09:34   | 
Стосовно Тужанського Дмитра який на стороні ЄЦ- він написав як бачить, но саме основне, що в коментах мож писати як ми бачмо та не модерують хотча деякі і треба, на інших сайтах часто модерують те що не підходить адміну. Наприклад жорстке модерування іде на «Закарпаття онлайн» навіть в статях які не копіювали з закарпатських сайтів є дух націоналістичний, на репортері повний бардак всяка чуж в коментах, на карпат нювс нікому коментувати , панорама -мертво . на рахунок можливої війни ПР vs ЄЦ- коли буде розподіл округів то стане ясно, що не є і не буде війни а якщо є то відразу видно буде по обласній раді то є дзеркало стосунків … а закиди з обох сторін то просто для Києва- «ПР сильний як ніколи та бере все в свої руки» і Балогови так добре «не дай бог перед виборами уберуть Ледиду за слабкість »… це все гра на публіку.

Stepan
31.01.2012 22:11   |
Відноно статті. Добре написано. Правда, з певною симпатією до Віктора Балоги. Та й не може бути інакше. Згадаймо, хто власник і засновник сайта Mukachevo.net. Ігор Кріль - народний депутат. Цим все сказано. Хто платить - той і замовляє музику. Так було, так і буде.
Ще одне. Мабуть, ні один матеріал на сайті не отримав стільки коментарів, як даний. А це вже про щось говорить. Поступово Дмитро набирає "вагу". Так тримати. А відносно виборів. Весь розклад буде добре видний десь в серпні місяці. Сьогодні всі розмови про кандидатів - це гаданні на кавовій гущі. Правда, розмова про Ланя М.І. (Блюка), як про можливого кандидата в депутати ВР від ЄЦ є знаковою для команди Балоги В.І. Є про що подумати виборцям
.

Хлоп
31.01.2012 22:08   | 
Ко скаже, де зараз наш депутат Кріль, колись мозговий центр БАРВИ, раньше постоянно був помічений у ВР, чи не щотижня ходив на М-студіо та печатався у "Старому замку", а зараз пропав чоловік, к статті, один з небагатьох, який міг експронтом говорити не дурні речі. Говорили по городу, що Балога йому наваляв... Чи не тому Балога тягне по області у ВР лише свою рідню, скоро підуть діти, племінники, а там уже і до внуків недалеко, якщо народ не одумається. У Каддафі були не такі гроші та плани, але не судилося їм збутися, а чим ми хужі за лівійців, бо живемо в декілька разів гірше за них.

марк
31.01.2012 21:44   | 
Ну а щодо останніх місцевих виборів і про те, що ЄЦ їх виграв, а особливо зарахунок чого виграв, я навіть не маю бажання згадувати, всім і так про все добре відомо.

31.01.2012 20:43   | 
Дмитро До Марка:

У цій статті майже нема оціночних судження. Вона - це не мої здогадки чи оцінки. Більша частина - це інсайдерська інформація, яка має підтвердження в публічних повідомленнях, заявах. Все, що я зробив - окреслив список кандидатів з найвищими шансами, без оцінок, хто ж переможе.

Команду Балоги я не підтримую, а визначаю, як одного з двох ключових гравців на рівні з ПР, який в останньому з двобоїв - місцевих виборах - переміг.


Бийло
31.01.2012 20:14   |  
Блюк - кримінальний смотрящий в депутати (М.Ланьо) ?
щи не доста боло ? Камыш (Кеменяш)уже там е каже шо класно ? Може заедно і осел( туды піде ? )


Потітехнолог
31.01.2012 19:37   |  
Дмитро правий, йому краще знати, адже зявився в команді Балоги у 2008 році. Але забув ще за мера Тячева Ковача, який має великий вплив на декількох голів сільских рад, а також представаляє угорців, по Іршаві красномовно промовчав за В. Медведчука, а по так званому верховинському округу за епатажного Данчу. Це прізвища які зразу прийшли на думку, після прочитання матеріалу та коментів.

ва
31.01.2012 17:28   | 
В парламент повинні іти політики,а не запроданці, бізнесмени і т.д....І ми можемо тут писати багато чого мудрого, але поки народ купуєся то..... А народ наш в більшості проається і купується. Партій у нас нормальних немає....

читач
31.01.2012 15:46   |  
 Щодо перспектив -Балог багато. Уже не тільки менший брат Павло активізувався, вже й малий Балога Андрій ( син В.І.) на видноті, а в пацана амер.освіта. Так що на найближчі 50 років Балоги на Зак. будуть при владі і це не найгірший варіант. Для "доброзичливців"...На "довольствии" у Балог не знаходжуся.Просто реально і безсторонньо констатую очевидне.

QQ
31.01.2012 14:54   |  
Вижу Микола ви не зрозуміли розжую – гроші ділить обласна рада: такі програми сякі, такий район сякий, таке місто сяке а не київ. Портрети правильно міняють в кабінетах а на містах і далі ділять горшки так яка обласній раді потрібно на даний момент більшість ЄЦ то вона і влада.

QQ
31.01.2012 14:31   |
Один із абсурдних варіантів но має право на життя : Балога стає депутатом ВР і звільняється місто в мажоритарній від Мукачева (подгоряно). Проходять дострокові вибори до обласної ради а Балога протягує свого сина і знову є новий претендент на крісло голови))) десь треба почати розкрутку «Золотого покоління»

31.01.2012 14:14   |
Якщо би КІЧКОВСЬКИЙ, задовольняв Балог, то Івана там би не було, братко знайшов би йому інше місце.
Не забувайте, про теперішні розклади в обласній раді, ЕЦ ніколи не протягне свого кандидата.
Хочу повторитися, що ЕЦ вискочило тому, що ПР на них не звернуло уваги, зараз ситуація не та
.

31.01.2012 13:59   | 
QQ- вважаю, що Балогам нікого посадити в Закарпатську обласну раду,якщо Іван Балога звідти піде,то його місце займуть регіонали, що для Балог буде - смертю.
Сидіти в Києві і не володіти тим, що робиться на місті, а згодитеся що депутат ВР, немає таких можливостей формувати бюджет області, як голова обласної ради.
Говорити, що Балоги втечуть в Київ- глупість... QQ, назвіть хотя би одне прізвище людини з нинішніх депутатів області від ЕЦ, яка замінить Івана Балогу? Не назвете
.

QQ
31.01.2012 13:12   | 
 я розумію, що ти держиш лінію ПР-Бушко, но монета має дві сторони, у закарпатських регіоналів практично відсутнє юридичний супровід виборів навіть, при програшу ЄЦ десь в мажоритарній, юридична команда може повернути ситуацію. Мукачівський суд вміє робити «чудеса» . стосовно Бушка – хороший хлопець, но голоса русинів йому мало поможуть йому потрібні голоса мадярів – що готове покласти на вагу ПР за ці голоса? Стосовно підкупу виборців – ЄЦ робить професійно і постійно та виборець привик до цого там уже лише 40% грошей вкрадуть агітатори. ПР- не вміє купувати, а якщо робить то дуже криво - іх лекше спалити, гроші вкрадуть на всіх етапах та у штабах всіх рівнів мало заберуть та до виборця дійде всього 20%. Уже не говорю про гроші для ДВК там повний бардак та в ніч нікому відстояти результат для ПР)).
P.S.: 2010 рік 5 бюлетенів купували за 100 грн., ціна одного голоса 20 грн. виборець продався одному депутату за 10 коп. на день і йому непотрібна ніяка ідея
.

31.01.2012 12:32   | 
Те як хочуть виграти вибори Балоги, зрозуміло всім. Невже ви дійсно думаєте, що ПР буде на те, як будуть купувати голоси виборців - тупо дивитися і нічого не робити?
В руках ПР реальна влада, яка залишиться і після виборів, Балогам буде неможливо аргументувати, що вони опозиція і реально щось змінять, для життя виборців. Це один момент, на ЕЦ на попередніх виборах не звернули уваги, так як основна гра йшла проти БЮТа, зараз думаю буде зовсім інакше
.

qq
31.01.2012 11:37   | 
Михайло Ланьо - кримінальний авторитет на прізвисько "Блюк" - голосуйте за нього, він у Верховній Раді буде Ваші інтереси представляти з своїми друзями.

QQ
31.01.2012 10:48   | 
часть 1 Мало бредово виходить, коли 4 з кандидатів від ЄЦ однієї родини, якщо пройдуть в ВР мож буде утворити парламентську групу «Моя Семя». Чи це проблема кадрів, чи недовіра до інших членів ЄЦ? Якщо про мінуси та плюси двох основних партій в області то: ЄЦ- має перевагу в тому що кадри (віх рівнів) які з 2002 року практично весь час при роботі на владних кріслах а вибори це для них захист свого робочого міста більше ентузіазму підтриманого фінансами. Про регіони це на скажеш: регіонали в основному оптимісти які від кожного виборчого процесу чикають робочі міста для своїх кадрі і так і залишаються з надією, після місцевих виборів практична самі регіонали не вірять своїм же, навіть фінансова підтримка не зможе заставити їх піти на війну проти ЄЦ знаючи

QQ
31.01.2012 10:48   |
часть 2 на досвіді останніх років, що після виборів все залишиться так як було і до лампочки хто при владі. ЄЦ має змогу робити фінансові дії в сторону електорату добре викладенню стежинкою що не має ПР а коли роблять це то дуже криво. На місцевих виборах ми бачили, що якщо хтось попався на підкупу в правоохоронних органах спустили на тормозах справу- про що це говорить ? багато втратила ПР після виборів до місцевих органів влади – Мукачівська міська організація рівні розвалу та не є там бажання працювати, Мукачівська районна втратила як електорат так і підтримку серед її членів та сателітів. депутати районної та міської ради від ПР працювати проти Балоги не будуть знаючи, що верхи ПР після виборів забудуть про них а Балога тут і може насолити.
ВТОРОЙ МАТЕРИАЛ С УЧЕТОМ РЕАКЦИИ НА ПЕРВЫЙ
Вот Мукачево нет разродилось еще одним материалом "Вибори 2012 на Закарпатті: Топ-5 інтриг напередодні старту". Резануло слух три комментария"
Мукачівець
20.06.2012 20:03   | 
Думаю що Ланьо все таки піде по мукачівсьому округу, адже тут його поважають і знають. А в Мукачеві вже на його біографію ніхто не зважає. І його команда правильно робить, що починає готувати йому плацдарм по Мукачеву та Мукачівському району, де все компактно розміщено. Це був розводняк В. І. Балоги, коли Михайла Івановича спровокували йти на округ де жиють верховинці і його ніде не знають крім м. Свалява, де мером є його рідний брат і вже встиг невиконати свої передвиборні обіцянки."

закарпатець
20.06.2012 14:52   | 
№1. Кого висуне ЄЦ? Це ще рано говорити. Питання може ще стояти по іншому: а чи буде існувати ЄЦ до закінчення реєстрації кандидатів? Чи не здасть ЄЦ Віктор Балога в замін на певні преференції? Торги ще йдуть.
Відносно "антиратушняків", то це не серйозно. Потрібно мати авторитет і певний фінансовий ресурс. А все це є хіба в Сергія Ратушняка.
№2. Відносно опозиції. В області виглядає вона дуже слабо. Каменяш спробує потрапити в партійний список. Суперничати з Михайлом Ланьом? Це собі дороже. За Михайлом Івановичем влада і солідний фінансовий ресурс. Не треба забувати і про любиму гру закарпатців футбол. Ланьо - досить успішний Президент Федерації футболу області.
№3. Угорське питання? А воно здається вже вирішено. Угорці завжди орієнтувалися на сильну владу. Причому тут домовленності між Іваном Балогою і Іштваном Гайдошом.
Наскільки відомо, Гайдош є одним з найбільш ймовірних кандидатів в прохідну частину ПР.
№4. Відносно адмінресурсу. Він ніколи реально не діяв. Вибори завжди витрішувались до виборів. Масові підкупи з боку можливих кандидатів від ЄЦ вже давно почались. Але навряд чи повтоиться ситуація місцевих виборів 2010 року, коли правоохоронні органи зберігали нейтралітет по відношенню масового підкупу виборців з боку ЄЦ.
№5. Позиція сили? Одне можна сказати конкретно і достовірно: влада не дозволить повторення підкупу 2010 року. Сьогодні команді шановного Віктора Івановича Балоги треба більше думати про порятунок "власної кожі" ніж про тотальних "похід в народ".
А, взагалі, почекаймо середину літа. Політична ситуація тоді буде більш ніж ясна. І по на області теж. А сьогодні - це все гадання на "кофейній гущі"
."
Третий - "Сікора Степан Ілліч
20.06.2012 16:38   | 
Степан Шановному Політтехнологу, тільки що прочитав замітку і деякі коментарі. Я не звик ховатись за різними псевдонімами. Я завжди писав і пишу те що думаю, навіть, якщо це декому не подабається. Та годі про це. Відносно даної аналітики.
Відносно політичної розстановки в області? Давайте, почекаймо. Це, мабуть, вперше за всю історію незалежної України, політичні розклади на Закарпатті вирішуються зараз в Києві. Я підтримую думку "закарпатця", що все стане більш менш зрозуміло в середині літа.
"


той, що много знає
20.06.2012 22:40   | 
Політологу, чи як вас там у народі звуть: Напишіть свої аргументи на користь того чи іншого кандидата по Мукачеву і Мукачівському району. Це було б цікаво. А для чого ображати Сікору. Він свою роботу добре знав, коли керував штабом Віктора Балоги по Мукачівському району в 2002 році. Більше 72% проголосувало за Балогу. Побачимо, як буде зараз."


СУХОЙ ОСТАТОК-ПОТОМУ И ЖИВЕМ ТАК-НИ НАРОДА, НИ ПРОГРАММ!

Пробуют подменить обсуждение избирательных программ, обсуждением персоналий.
Уже пытаются навязать мнение, что криминальное прошлое неважно!!!! Оба на! Где то это уже проходили, только в маштабах государства.
Речь в первую очередь идет о кандидатах и округах. Избирателей как таковых исходя из публикаций не существует. Отчасти упоминается венгерская община Закарпатье-Подкарпатская Русь и русины.
Опять идет речь о каких то договоренностях между ЕЦ и ПР на уровне региона.
Все кандидаты тусуются из серой зоны Закарпатья-Подкарпатская Русь.
Козырь ЕЦ - "фактор Балоги", ПР - статус партии власти.
Война кандидатов будет только по мажоритарке. По партийным спискам все планируют на ПР
Простых (бедных) кандидатов не будет, возможно появление технических.
Пробуют обелить криминальных кандидатов.
Балога тянет по области, в ВР только своих родственников, скоро пойдут дети, племянники, а там уже и до внуков недалеко, если народ не одумается.
Попытка отбелить массовый подкуп на выборах в 2010-м году клана Балоги
Нормальных партий в регионе нет.
ЕЦ выскочило потому, что ПР на них не обратило внимание, сейчас ситуация не та
Подкуп избирателей ЕЦ делает постоянно и профессионально.
2010 год 5 бюлетней покупали за 100 грн., цена одного голоса 20 грн. избиратель продался одному депутату за 10 коп. в день и ему не нужна никакая идея!
Кадры ЕЦ фактически с 2002 года сидят в чиновничьих креслах. Выборы это для них защита своего рабочого места больше энтузиазма поддержанного финансами.
Правоохранительные органы все факты подкупа спустили на тормозах.
Судя по некоторым трактовкам уверенности у ЕЦ нет. Можно даже сказать на грани паники. Типа:"Шеф, все пропало!"
Как показывает опыт последнего времени интернет уничтожает любые стереотипы, а закарпатские СМИ, как ни в чем не бывало! Как мы и прогнозировали ранее  пытаются поддержать стереотипы прошлого.
ПРОДОЛЖЕНИЕ СЛЕДУЕТ

http://uzepervi.livejournal.com/189873.html

САЙТ ПОДКАРПАТСКАЯ РУСЬ


Tags: Балога, власть, закарпатская колония Украины, уровень жизни
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment