getsko_p (getsko_p) wrote,
getsko_p
getsko_p

Как видят народовластие в ССТ Закарпатье-Подкарпатская Русь закарпатские кандидаты в ВР

Балотуючись у депутати від нашого виборчого округу, запевняю, що власний досвід громадської діяльності, всю свою енергію спрямую на вирішення таких проблем Тячівщини та Рахівщини:
- всебічно допомагати у вирішенні соціальних питань громадян;


- вирішувати питання дієвої допомоги пенсіонерам, інвалідам, малозабезпеченим родинам, сиротам, багатодітним матерям та соціально незахищеним громадянам;
- вирішити питання організації дозвілля дітей та молоді;
- всебічно допомагати громадянам у розв’язанні побутових та життєвих проблем; 
- вирішенню питань благоустрою населених пунктів, ремонту доріг та транспортного сполучення сіл з райцентрами;
- спрямовувати інвестиції для реформування систем водо- та теплопостачання населених пунктів;
- особливу увагу приділити збереженню та примноженню лісових ресурсів нашого краю та розвитку унікальних реакраційних можливостей Закарпаття;
- спрямувати свою роботу на вирішення протипаводкових заходів та належного фінансування державної протипаводкової програми.
Економіка нашої держави повинна бути виведена з кризи та розвиватися. 
Людина повинна отримувати достойну зарплату, яка відповідає сучасним потребам: прожитковий мінімум і мінімальна заробітна плата будуть доведені до 2500 гривень.
Пенсійне законодавство має захищати громадян. Для цього необхідно встановити одинакові правила призначення та нарахування пенсій для всіх та скасувати особливі пенсії чиновників. Її розмір повинен залежати від трьох чинників: трудового стажу, умов праці та заробітку. 
Вимагатиму скорочення кількості чиновників та видатків на їх утримання.
Боротися з корупцією, посиливши відповідальність за корупційні діяння, створення бази даних корупціонерів для заборони обіймати їм державні посади.
Відстоюватиму гарантії до якісної, сучасної та безоплатної освіти та медицини. 
Податкове законодавство необхідно реформувати на користь платника податків, а не влади й податкової служби. Перелік податків має бути значно зменшений, а процедура їх нарахування й сплати – прозорою та спрощеною.
Примусити правоохоронні органи неухильно захищати права людей, а не цинічно потурати їх.
Ініціювати  розробку законодавчих актів спрямованих на підтримку та стимулювання розвитку туристичного Закарпаття.
Для досягнення поставлених цілей програма базується на таких принципах: 
– надання реальної фінансово-бюджетної та економічної самостійності регіонам; 
– якісне підвищення рівня життя населення й подолання бідності завдяки зміні структури бюджету та принципів його розподілу;
– відновлення мережі сільських лікарень, амбулаторій, ФАПів, недопущення їх закриття й перепрофілювання;
– гарантована державою безоплатна медична допомога соціально незахищеним верствам населення та людям похилого віку;
– розробка та затвердження державних програм з виробництва альтернативних джерел енергії; 
– створення за рахунок дотацій бюджету нових робочих місць у гірських населених пунктах, надання пільг  роботодавцям;
– державне сприяння консолідації української нації, а також розвитку етнічної, культурної, мовної, релігійної самобутності як корінного народу, так і національних меншин.
Ці принципи є фундаментом для розв’язання наступних завдань: 
Економічне зростання – формування соціально-орієнтованої ринкової економіки з однією метою – підвищення якості життя. 
Розвиток освіти і науки – забезпечення доступності освіти для громадянина та умов для прискореного розвитку науки, збереження і примноження інтелектуального потенціалу країни. 
Добробут – запровадження єдиних соціальних стандартів. Урахування регіональних особливостей є при цьому обов’язковим. 
Справедливість – встановлення гарантій рівності громадян перед законом. 
Охорона природного середовища – забезпечення громадянам умов для проживання (чисті повітря, земля, вода). Головним кроком стане стимулювання екологічно безпечного виробництва. 
Зростання чисельності населення – формування державної політики з метою продовження тривалості життя, зростання народжуваності, надання всебічної підтримки молодим сім’ям, охорона материнства і дитинства. 
Тячівщина та Рахівщина – мальовничий регіон у центрі Європи з невичерпними можливостями для розвитку туризму та рекреацій. Достатнє фінансування й залучення інвестицій дозволить піднести туристичний сервіс на найвищий рівень.
Але всі ми повинні усвідомити: реальної політичної незалежності без економічної не буває.  Настав час зробити рішучий крок і до економічного прориву.
 Пропоную засади, які необхідно відстояти, щоб забезпечити поступальний розвиток Закарпаття: 
1) законодавча можливість самостійно формувати місцеві бюджети;
2) заборона штрафів для нових (з діяльністю до трьох років) приватних підприємств з річним оборотом до 5-ти млн. грн.;
4) повне скасування ПДВ з суб’єктів господарювання  області;
5) зниження податку з прибутку підприємств до 10%;
У цілому маю бачення можливостей виходу Закарпаття на нові економічні засади таким шляхом: 
*розробка соціально-економічних програм розвитку краю;
* проведення структурних змін економіки краю завдяки зростанню частки переробної промисловості, а також продукції легкої і харчової промисловості; розширення лісових насаджень;
* сприяння розвитку підприємницької діяльності;
*здійснення заходів щодо забезпечення відповідного екологічного стану в регіоні, розвиток рекреаційно-оздоровчих та туристичних комплексів як на території міст Тячів, Рахів, так і в сільській місцевості.

Закарпаттю треба вдихнути нове життя, дати потужну енергію для руху вперед. У цьому завданні – наш міст у майбутнє, який маємо збудувати разом. Упевнений, що це можна зробити. Адже всі ми – закарпатці, єдина спільність і визначна цінність.
Головною з них вважаю створення на Закарпатті нових робочих місць. Бачу два пріоритетних напрямки вирішення цього завдання. 
Перший – це розвиток приватного підприємництва через особисту ініціативу. Внесу до парламенту законодавчі пропозиції, які даватимуть змогу вести власну справу. Дозволи, ліцензії, перевірки треба звести до мінімуму.   
Щільну увагу приділю захистові й розвитку садівництва, виноградарства, виноробства, овочівництва на Закарпатті – галузях, здатних приносити значні доходи краю. Ініціюватиму законодавчі механізми створення для них пільгових умов.  
Іншим важливим завданням для себе вважаю підвищення туристичної привабливості Закарпаття, зокрема, через підтримку індивідуального і «зеленого» туризму, стимулювання надання  туристичних та екскурсійних послуг, реального фінансування для збереження, відтворення, охорони культурно-історичних пам’яток, храмів і церков. 
Другим економічним пріоритетом, який має дати нові робочі місця і стимулювати економічний розвиток регіону, є залучення інвестицій у виробничу, оздоровчо-рекреаційну сфери, впровадження екологічних проектів. Через міждержавні зв’язки буду просувати в Закарпаття іноземний капітал, для якого домагатимуся надійного законодавчого захисту, створення вигідного режиму ведення бізнесу. 
Робитиму все можливе для приведення інфраструктури краю до рівня європейських норм і стандартів. А це – добротні дороги, чисте довкілля, надійний захист від паводків, якісне водопостачання та водовідведення, відремонтовані та належно оснащені школи, дитсадки, спортивні об’єкти.
         Переконаний, що досягнення цих цілей неможливе без об’єднання інтересів і волі всієї закарпатської громади. Ніколи не ділив і не ділю її ні за походженням, ні за вірою, ні за мовою. Робитиму так, щоб якомога ширше залучати  національні меншини до спільних справ краю. 
Особливу увагу приділятиму молоді, її самореалізації, успішному службово-професійному зростанню. 
Одержавши підтримку своїх виборців, у Верховній Раді, буду завжди і тільки з тими, хто піклується про Закарпаття, дбає про інтереси всієї України.
 Категорично відкидаю все, що роз’єднує суспільство та руйнує країну. Водночас мій голос, знання, вміння, енергія і досвід будуть завжди докладені до справи, яка піднесе унікальність нашого Закарпаття, дасть йому змогу стрімко розвиватися, дійсно стати високою цінністю для своєї держави.
Головне багатство Закарпаття – його народ. Серед закарпатців чимало освічених і талановитих людей, спеціалістів високого рівня, здатних на творчий порив, на реалізацію своєї мрії. І всі ми, безумовно, достойні більшого.
Якщо виборці округу виявлять мені довіру та оберуть народним депутатом України, зосереджу свої зусилля на реалізацію Програми Президента України В.Ф. Януковича «Україна для людей». В свої повсякденній роботі буду керуватись наступними основоположними принципами:
позаблоковий статус України – гарантія безпеки держави і кожного громадянина;
євроінтеграція – стратегічний зовнішньополітичний вектор України;
використання рідної мови на територіях компактного проживання національних меншин – надзвичайно актуальна проблема для мешканців багатонаціональної Закарпатської області.
У цій програмі перераховані основні напрямки, які потребують планомірної роботи, і перш за все у її законодавчій частині. Найперше необхідно:
Унікальний рельєф, м’який клімат, гостинність закарпатців — ось далеко не повний перелік переваг, які роблять нашу область особливо привабливою для розвитку туризму. Однак без сучасної інфраструктури, і в першу чергу без нормальних доріг, ніякий розвиток не відбудеться. В зв’язку з цим, одним із стратегічних напрямків своєї діяльності вбачаю збільшення фінансування робіт по будівництву та ремонту доріг, а саме будівництво об’їзних доріг в містах Берегово, Виноградів, ремонту автодороги Кам’янське – Берегово. Приділятиму особливу увагу питанням реконструкції очисних споруд в м. Берегово, будівництва очисних споруд в місті Виноградів, селі Велика Бакта, будівництва полігону по утилізації твердих побутових відходів у Виноградівському районі.
Сільське господарство — один із основних пріоритетів державної політики на найближчі роки. Україна повинна вийти на 5 місце у світі по виробництву сільгосппродукції. Але для реалізації намічених планів слід докорінно змінити відношення держави до фермерів — припинити низку нескінченних перевірок контролюючими органами і на законодавчому рівні створити нормальні умови для переробки та експорту сільськогосподарської продукції.
Високотехнологічне виробництво — ще одна галузь, яка може забезпечити не тільки велике число робочих місць, але й надходження фінансових вливань у бюджети всіх рівнів. Створення сприятливого податкового клімату на Закарпатті дозволить залучити нових інвесторів, вирішити питання розбудови промислово-індустріального парку на кордоні з Євросоюзом в районі села Неветленфолу.

Підвищення рівня освіти — сьогоднішня необхідність. Але таке підвищення неможливе без створення нормальних умов для навчання. У найближчі роки необхідно побудувати нові школи, обладнані сучасними спортивними залами, комп’ютерними класами, інтерактивними дошками.
У сфері медичного обслуговування мешканців округу також, як і у сфері освіти, зроблені перші кроки — за останні 2 роки у ряді медичних закладів встановлено сучасне обладнання, проведені ремонти будівель, заміна вікон, відремонтовані дахи. Але все це — крапля у морі. Очевидно, що без серйозного фінансування якісного стрибка не відбудеться. Продовжу роботу по збільшенню обсягів фінансування медичної галузи.
Крім того, необхідне підвищення статусу працівників системи освіти та медицини до рівня державних службовців, вони повинні отримувати таку ж високу зарплатню, як їх колеги у розвинених країнах.
Перегляд системи розподілу пільг. Уже зроблені перші кроки у цьому напрямку — підвищення пенсії, виплати інвалідам та ветеранам. Та цього недостатньо. Пенсії і соціальні виплати повинні перевищувати нинішні у кілька разів.
Національним меншинам передбачити квоту в парламенті, створити законні умови для культурної територіальної автономії. Держава повинна втілювати в життя міжнародні договори, які дають право використовувати рідну мову.
На основі Європейської Хартії регіональних мов або мов національних меншин надання статусу регіональної мови в тих місцевостях, де компактно проживають національні меншини (10%).
Надати рівні права представникам національних меншин обіймати посади в органах державної влади.

Державне управління
Не можна допускати, щоб беручи на роботу в державний сектор, перевага надавалася особам за їх політичною приналежністю, а не за фаховими здібностями. Ввести  законодавчу заборону  звільняти з роботи через власні політичні погляди.
Повинно існувати сильне місцеве самоврядування, наділене достатніми повноваженнями, щоб захищати права і свободи місцевих жителів. Управління владою  має йти з «низів», а не «згори». 
Необхідно підвищити до європейського  рівня  розмір заробітної плати, пенсій, стипендій та виплат соціально-незахищеним верствам населення.
http://uzepervi.livejournal.com/197556.htmlTags: Народная программа
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments