getsko_p (getsko_p) wrote,
getsko_p
getsko_p

Как видят народовластие в ССТ Закарпатье-Подкарпатская Русь закарпатские кандидаты в ВР

І. Усунення від влади режиму олігархічної диктатури та ліквідація наслідків його правління
Зупинити наступ олігархічної диктатури та не допустити узурпації влади режимом кримінально-олігархічних кланів. Унеможливити будь-які спроби конституційного перевороту. Протидіяти політичній корупції – купівлі народних депутатів.


Розслідувати законність приватизаційних процесів, ініційованих Урядом Азарова. Повернути у власність держави стратегічні підприємства.
Протидіяти запровадженню ринку землі сільськогосподарського призначення.
Відмінити несправедливу пенсійну реформу та грабіжницький Податковий кодекс.
ІІ. План всеосяжних докорінних перетворень
1. Своя влада: Докорінне очищення держапарату та відповідальне народовладдя замість свавілля можновладців і бутафорної «демократії»
Провести люстрацію влади.
Запровадити в кримінальному законодавстві принцип «що вища державна посада, то вищий рівень відповідальності за скоєний злочин».
Запровадити обрання місцевих суддів громадою строком на 5 років.
Забезпечити територіальним громадам право відкликати депутатів рад усіх рівнів, суддів місцевих судів та право висловити недовіру голові виконавчого комітету, землевпорядникові й керівникові відділу внутрішніх справ шляхом референдуму.
2. Своя власність: Могутній середній клас і соціальний захист замість панування олігархії та грабунку країни
Повернути до комунальної власності підприємства електро-, газо-, тепло- і водопостачання та водовідведення.
Ліквідувати соціальну прірву між багатими та бідними, стимулюючи розвиток середнього класу, який становитиме не менше ніж 60% від працездатного населення. 
Запровадити прогресивну шкалу оподаткування за принципом: «малий бізнес – малі податки, великий бізнес – великі податки». 
Забезпечити пільгові умови повернення на Батьківщину всіх українських заробітчан. Зароблені ними гроші і майно вважати інвестиціями, які не оподатковуються.
Узалежнити пенсійний вік від середньої тривалості життя. Встановити пряму залежність розміру пенсії від стажу роботи. 
Заборонити рекламу тютюнових виробів та алкогольних напоїв на всій території України. Запровадити кримінальну відповідальність за пропаганду наркоманії та сексуальних збочень.
    Останні десятиліття в нас панує процес деградації країни, інститутів держави та самого життя громадян. Це необхідно рішуче зупинити. Україні конче потрібен Нове майбутнє  – майбутнє модернізації та розвитку. Вся діяльність державного апарату, уряду, місцевої та регіональної влади має бути підпорядкована цілям загальної та інтенсивної модернізації нашої країни. Це завдання для всіх нас – громадян України.
    Нам необхідна нова індустріалізація.  Ми зобов'язані створити нову господарську основу нашої країни. Безумовний пріоритет – будівництво заводів, енергетичних комплексів, інфраструктури: доріг, магістралей, портів та аеропортів. У нас є майбутнє лише як у країни з високорозвиненою індустрією.
    Ми повинні прискорити  розвиток українського сільського господарства. У село необхідно повернути промисловий спосіб організації виробництва. Відслідкувати  цільові використання земель, лісових угідь, водної гладі та інших сільськогосподарських ресурсів  Великотоварне сільське господарство, організоване в систему повного циклу від лану й ферми до кінцевого споживача – як вітчизняного, так і закордонного. Ми маємо ресурси а не користуємося ними самі  і другим не даємо! Україна повинна стати вагомим  гравцем на ринку продовольства.
    Кожен українець  має  право на безкоштовне навчання  та лікування   але зараз        забезпечити ці необхідності нашому суспільству  через призму корупції практично не можливо.  Якщо держава цього не забезпечує, то громадяни просто не бачать сенсу в її існуванні. Адже питання здоров’я, освіченості й культури нації – не місце для отримання прибутків. Бюджетну медицину і бюджетну освіту потрібно спроектувати наново. Вони будуть більш конкурентоздатними порівняно з приватними послугами у цій сфері.
    У сучасному світі реальний суверенітет мають лише країни, здатні захистити себе й свою територіальну цілісність. Жодні союзи не гарантують нам безпеку без боєздатної сучасної армії. Її необхідно заново спроектувати і побудувати, створити авторитетну та професійну армію!
     Нам треба перейти на проектний режим управління країною. Необхідно концентрувати всі ресурси для ефективного досягнення конкретних результатів за максимально короткий термін. Держава повинна взяти на себе ініціативу й відповідальність за модернізацію країни.
Досягнення цих цілей вимагає безумовного знищення корупції.  Українці повинні знати, кого саме вони обирають до парламенту, який потім формує уряд і всю виконавчу владу в країні.
Покарання за корупцію має стати суворим і головне – невідворотним.
Люди перестали вірити  у владу! Треба покласти все на свої місця, дати українцям можливість впевнитися в  вірності та направленості дій тих кому вони довірилися! А це можна зробити лише разом, завдяки чіткій, спланованій  та наполегливій роботі!
До суспільства соціальної справедливості – демократичного соціалізму!
Моя мета, як політика і закарпатця – створити в нашому краї європейські умови життя. 
Впевнений – родини наших краян заслуговують на те, щоб жити краще, аніж наші сусіди. Мати якісну медицину, освіту, сучасні дороги, стабільне транспортне сполучення.
Для цього потрібно лише одне – відстоювати інтереси Закарпаття на всіх рівнях.
Зміни в країні – зміни в Закарпатті!
Влада повинна бути ефективною та контрольованою. Ліквідувати районні держадміністрації і створити органи реального впливу громад – виконавчі комітети районних рад. 
Більше самостійності місцевим громадам. У Рахові й Тячеві, а не у Києві мають вирішувати скільки коштів потрібно виділити на ремонт доріг, роботу ФАПів, шкіл. 
Пріоритет державного фінансування – малі населені пункти України. Основна частина коштів повинна йти на місцевий рівень. За мільярди, витрачені на розвиток Донецька і Києва можна підняти на ноги десятки тисяч українських містечок і сіл, у тому числі на Закарпатті.  
Створення чесних умов для бізнесу. Перегляд норм Податкового кодексу: зменшення кількості податків до 5 основних;  кращі податкові умови для тих, хто реально працює; суттєве спрощення перевірок і дозвільних процедур. 
На законодавчому рівні заборонити закриття лікарень, ФАПів, шкіл, дитсадків, бібліотек, будинків культури.
Новому Закарпаттю бути!
У Верховній Раді добиватимуся збільшення державного фінансування на конкретні проекти по створенню нових робочих місць. В Закарпатті існують всі умови для розвитку переробної, заготівельної, деревообробної галузей. Бренд «Зроблено в Закарпатті» має стати символом якості та екологічної чистоти в Україні та Європі.
Добиватися державного фінансування програми «Дороги Закарпаття». За 5 років спільними зусиллями місцевої й центральної влади капітально відремонтувати дороги Рахівщини та Тячівщини.
На державному рівні створити умови для розвитку зеленого туризму на Закарпатті. Реалізувати проекти з ремонту доріг, будівництва інфраструктури, популяризувати наш край як найбільш екологічно чистий регіон України.  
Добиватися створення у Рахівському та Тячівському районах курортних територій державного значення (в межах територій, де сконцентровані родовища мінеральних та геотермальних вод, смт. Солотвино). Закарпаття має отримати від держави не гірші умови для інвестицій, аніж Крим і Трускавець.
Вирішити проблему будівництва і реконструкції електромереж Рахова. Мешканці міста повинні платити прийнятну ціну за обігрів своїх домівок. 
Добиватися 100% державного фінансування та контролювати виконання 
             протипаводкових заходів. 
Вирішити проблеми забезпечення гірських сіл джерелами тепла та енергії. Передбачити в державному бюджеті кошти для відшкодування відсотків за кредити, отримані на придбання  сучасних котлів для опалення на твердій основі або електриці приватних будинків, установах краю. 
Встановити додаткові соціальні пільги жителям гірських населених пунктів, а також пільги підприємцям, які запровадили виробництво чи інші види господарської діяльності в гірській місцевості, зокрема із заготівлі й переробки дикорослих ягід і грибів.
Достойна держава, Народна влада, Гідне життя.
Головним вважаю: підвищення життєвого рівня громадян, подолання корумпованості влади, консолідацію політичних сил суспільства, посилення ролі та повноважень регіонів.
З цією метою буду:
Домагатися впровадження  адміністративної реформи заради чіткого розподілу повноважень усіх гілок влади, відповідальності її перед народом, підвищення ролі органів місцевого самоврядування.
Сприяти прийняттю першочергових законів - про зниження пенсійного віку, підвищення рівня пенсій, реформування охорони здоров'я, судоустрій та зменшення податків.
Наполягати на виконанні  програм з розвитку сільського господарства, зокрема надання  (державних дотації та доступних кредитів сільгоспвиробникам.
Підтримувати економічне партнерство з Росією та країнами СНД.
Захищати вітчизняного товаровиробника, сприяти розвитку внутрішнього ринку.
Добиватися збалансованої цінової політики, державного регулювання цін на товари і послуги.
Домагатися підвищення пенсій, які б залежали від стажу роботи, умов праці, зарплати, та відповідали б прожитковому рівню.
Стояти на захисті прав ветеранів війни та праці, інвалідів, багатодітних сімей. 
Рішуче боротися із заборгованістю та несвоєчасною виплатою заробітної плати. Це - ганьба керівників підприємств та органів виконавчої влади. Для захисту Вашого конституційного права буду домагатися звільнення таких керівників та притягнення їх до кримінальної відповідальності.
Сприяти поверненню грошових заощаджень, їх реструктуризації, включаючи розрахунки за комунальні та соціальні послуги, придбання товарів, навчання дітей.
У виборчому окрузі першочерговими завданнями вважаю:
Відродження виробництва, створення нових робочих місць, першочергове працевлаштування молоді, жінок, одиноких матерів та сиріт; підвищення соціального захисту безробітних.
Впровадження гарантованого безкоштовного медичного обслуговування, розвитку страхової медицини, створення амбулаторій сімейного лікаря. Пільгове забезпечення інвалідів ліками.
Зміцнення матеріальної бази шкіл та дошкільних закладів, факультету безкоштовної довузівської підготовки; відкриття комп'ютерних класів у всіх школах Тячівщини та Рахівщини.
Послідовна газифікація округу. Встановлення за рахунок держави споживачам лічильників та зниження розцінок на природний і скраплений газ.
Будівництво та ремонт доріг, мостів Тячівського й  Рахівського районів, відновлення транспортного сполучення мешканців присілків з центром села. Чітка організація мережі автобусних маршрутів.
Проведення капітального ремонту комунальних споруд, перш за все шкіл, амбулаторій, будинків культури, бібліотек.
Розвиток туризму, рекреацій у Тячівському і Рахівському районах, постійне державне фінансування цих заходів та залучення інвестицій. 
Підвищення ефективності роботи правоохоронних органів, особливо з профілактики злочинності серед неповнолітніх, корупцією у чиновницькому середовищі.
Створення пільгових умов для розвитку малого та середнього бізнесу, недопущення податкового тиску.
Всі питання вирішуватиму, виходячи з головного - інтересів громадян. Впевнений, разом ми зможемо і далі досягати реальних результатів в оздоровленні економіки округу, підвищенні добробуту людей.

 У центрі уваги Програма..... є людина як найвища цінність суспільства. Тому основним своїм завданням вважаю створення умов для гідного життя кожного громадянина України. Законодавчі процеси мають слугувати базовим підґрунтям  благополуччя  народу. Свою депутатську діяльність у Верховній Раді України буду спрямовувати на вирішення  важливих питань подальшої розбудови нашої держави.
     Впровадження адміністративної реформи із зміною принципів формування бюджетів. Не менше 60 відсотків надходжень повинні залишатися на  місцях. Збільшення повноважень місцевого самоврядування, підвищення його ролі у  формуванні демократичного суспільства та децентралізації влади.  
     Забезпечення реального соціального захисту населення шляхом надання грошової допомоги тим, хто її дійсно потребує. Виконання закону України про дітей війни, гарантії пільг і допомогти ветеранам Великої Вітчизняної війни, воїнам-афганцям, інвалідам, чорнобильцям та іншим категоріям громадян, які потребують державної підтримки.
     Широкого використання рідної мови на територіях Тячівського і Рахівського районів, де спільно проживають українці, румуни, угорці.
http://uzepervi.livejournal.com/197556.html


Tags: Народная программа
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments