getsko_p (getsko_p) wrote,
getsko_p
getsko_p

Как видят народовластие в ССТ Закарпатье-Подкарпатская Русь закарпатские кандидаты в ВР

Я не обіцяю нездійсненного, а пропоную спільну працю заради добробуту мешканців Тячівського та Рахівського районів. Знаю, що і як треба робити. Маю силу і волю для досягнення поставленої мети. Йду на вибори, пропонуючи альтернативне бачення розвитку регіону. Для цього першочерговими завданнями вважаю:
     Сприяти у відновленні традиційних галузей промислового та сільськогосподарського виробництва з глибокою переробкою лісових ресурсів,  випуску продукції тваринництва, ефективного  використання наявних природних ресурсів та залучення інвестицій. 
   


 Домагатися поліпшення благоустрою гірських населених пунктів з упорядкуванням територій та розвитку інфраструктури, встановленням у кожному селі  вуличного освітлення. 
     Створення умов для розвитку туристичної галузі у регіоні із залученням інвестицій. 
     Сприяти у завершенні газифікації Тячівського району і розпочати прокладання газових мереж до населених пунктів Рахівського району.
      Домагатися збільшити фінансування для будівництва і ремонту доріг округу державної та комунальної власності, відновити залізничне сполучення «Рахів – Київ» та міжнародні мостові переходи в м.Тячів, смт. В.Бичків. 
     Внести пропозицію відкриття представництва румунського консульства в cмт. Солотвино.  
     Домагатись виконання державних протипаводкових програм з метою захисту населених пунктів від наводнень у басейні річки Тиса та проведення регуляції і берегоукріплення малих гірських річок.
     Сприяти у вирішенні проблем засміченості територій із запровадженням сучасних технологій збору твердих побутових відходів та утилізації сміття.
     Домагатись збільшення фінансування на капітальні видатки у галузі освіти, медицини, культури, спорту з метою  будівництва нових шкіл, дошкільних навчальних та спортивних закладів, забезпечення їх сучасним обладнанням, покращення якісним обслуговуванням та зміцнення матеріально-технічної бази всіх освітніх закладів регіону, забезпечення їх відповідним інвентарем, спортивними майданчиками зі штучним покриттям.
     Сприяти комп’ютеризації та підключенні до мережі Інтернет загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ і І-ІІ ступенів, створювати умови для обов’язкового здобуття дітьми п’ятирічного віку дошкільної освіти.
     Покращувати матеріально-технічний, діагностичний та лікувальний рівень закладів охорони здоров’я Тячівського і Рахівського районів. Забезпечити рівний доступ мешканців регіону до кваліфікованої медичної допомоги. Підвищити ефективність заходів з профілактики, раннього виявлення та лікування захворюваності.  
     Створювати відповідні умови для розвитку і модернізації інфраструктури галузі культури і мистецтва. Реалізувати комплекс заходів з відродження історико-культурної спадщини, патріотичної та національної свідомості громадян.
     На законодавчому рівні домогтися ратифікації угод щодо співробітництва в галузі пенсійного забезпечення наших земляків, які працюють в країнах Євросоюзу.      
     Забезпечувати  рівність прав та розвиток усіх національних меншин, що проживають в регіоні.
Для підвищення спроможності територіальних громад в Україні, в т.ч. Рахівського і Тячівського районів, для сприяння їх розвитку слід 100% податків на доходи фізичних осіб, на землю та на нерухомість залишати на місцях, а кошти від цього спрямувати на розвиток інфраструктури населених пунктів.
Одним з пріоритетів політики держави має стати регіональний розвиток. Відповідно повинні бути передані повноваження органів влади із центру в регіони, а до законів України внесені відповідні зміни. Регіони, в тому числі й депресивні, повинні наближатися до самодостатності, забезпечувати економічний, соціальний і культурний розвиток території. 


Закон "Про статус гірських населених пунктів України" має запрацювати на повну силу. Зобов’язуюсь виступити з законодавчою ініціативою про зміни чинного законодавства України для узгодження і пом'якшення його вимог щодо гірських регіонів у створенні сміттєзвалищ та сміттєпереробних підприємств.
Домогтися, щоб кошти, одержані Україною від квот за Кіотським протоколом, були справедливо розподілені між регіонами, в яких формуються ці квоти.
Також в межах кожного із двох районів треба мати розроблені чіткі програми рекреаційно-туристичного розвитку, як пріоритетні для них в економічному і соціальному плані. Вжити заходи стосовно реалізації ідеї газифікації Рахівського району.
V. ДОСЯГТИ ЄВРОПЕЙСЬКИХ СТАНДАРТІВ ЖИТТЯ
Гідні доходи. Кожен працюючий, не економлячи на харчах та одязі, на місячну зарплату зможе купити холодильник або пральну машину; пересічна сім’я протягом 3 років матиме змогу придбати автомобіль, протягом 10 – житло у місцевості проживання.
Моє прагнення – зробити так, щоб кожна школа, заклад культури, медичний заклад були взірцевими у наданні послуг людям, мали привабливий вигляд, відповідали своєму функціональному призначенню. Посприяти територіальним громадам у побудові сучасних шкіл, закладів культури, добудові акушерсько-гінекологічного корпусу райлікарні, ремонтах сільських амбулаторій. Пришвидшити реконструкції очисних споруд, водогону у Рахові та переведенню міста на електрообігрів. 
Розробити та впровадити в життя соціальні програми спрямовані на профілактику уникнення серед дітей та молоді наркоманії, алкоголізму, тютюнової залежності та популяризацію здорового способу життя.
В окрузі:
- Вирішити питання забезпечення теплопостачання багатоквартирних будинків, зокрема, у  Рахівському районі, а саме – встановлення спеціального тарифу на електроенергію для регіону, враховуючи відсутність природного газу для опалення та високі ціни на вугілля, дрова. (Для Рахова – розробка та реалізація програми переводу міста на електроопалення).
- Вирішити проблеми сміттєзвалищ на території обох районів шляхом будівництва сміттєпереробного підприємства.
- Забезпечити належне медичне обслуговування населення:
- Відновлення, ремонт та модернізація пологових будинків та сільських амбулаторій.
- Переоснащення медичних закладів та забезпечення новим медичним транспортом.
- Поліпшити ситуацію з освітленням вулиць у містах та селах.
- Вплинути на поліпшення діяльності комунальних служб міст: Рахів та Тячів та сільської місцевості.
- Створити нові робочі місця, зокрема, у туристичній та рекреаційній галузі.
- Домогтися встановлення спеціального режиму для мешканців регіону, що проживають у прикордонній зоні (30-50 км), а саме – укладення угоди про місцевий прикордонний рух між Румунією та Україною.
- Активно сприяти розвиткові вітчизняного та іноземного туризму до регіону, зокрема, залучити вітчизняні та іноземні інвестиції.
- Запезбечити регулярне залізничне сполучення з м. Рахів до м. Києва.
- Продовжити реконструкцію залізничного вокзалу м. Рахова. 
- Відстоювати інтереси громадян у Державних та місцевих органах влади.
-     Належним чином забезпечити розвиток дітей та юнацтва за допомогою культурних та  
      спортивних закладів, зокрема, гуртків, спортивних секцій, спеціалізованих 
      майданчиків.  

У Верховній Раді:
- Брати активну участь у створенні та вдосконаленні Законів з розвитку села та переробної промисловості у сільській місцевості;
- Вимагати вдосконалення пенсійної системи, підвищення пенсій та соціальних виплат пенсіонерам та іншим верствам населення;
- Активно сприяти вдосконаленню законодавства щодо збільшення надходжень коштів до місцевих (районних) бюджетів;
- Створити дієздатну законодавчу базу щодо забезпечення  вітчизняних інвестицій у реальне виробництво, що дасть можливість створити нові робочі місця; 
- Підтримувати та захищати інтереси округу в органах центральної влади у 
м. Києві.
Зобов’язуюся публікувати обов’язковий звіт про свою діяльність кожні 3 місяці.
Головним вважаю: підвищення життєвого рівня громадян, покращення якості життя регіону, консолідацію політичних сил суспільства, посилення ролі і повноважень регіонів.
Я знаю проблеми кожної громади регіону! Ми їх вирішимо! Адже, інтереси виборців – понад усе!
Впроваджувати адміністративну реформу заради чіткого розподілу повноважень усіх гілок влади, відповідальності її перед народом, підвищення ролі органів місцевого самоврядування.
Сприяти прийняттю першочергових законів - про пенсійне забезпечення, охорону здоров'я, судоустрій та зменшення податків.
Забезпечувати поєднання аграрного, промислового та фінансового секторів у ефективну господарську інфраструктуру.

      
Домагатися підвищення пенсій, які б залежали від стажу роботи, умов праці, зарплати, та відповідали б прожитковому рівню.
Стояти на захисті прав ветеранів війни та праці, інвалідів, багатодітних сімей. Зроблю все для спрощення процедури отримання субсидій.
Рішуче боротися із заборгованістю та несвоєчасною виплатою заробітної плати. 
У виборчому окрузі першочерговими завданнями вважаю:
Надання уваги проблемам розвитку інфраструктури туризму та його ролі у підвищенні туристичної привабливості регіону.
Відродження виробництва, створення нових робочих місць, першочергове працевлаштування молоді, жінок, одиноких матерів та сиріт; підвищення соціального захисту безробітних.
Впровадження гарантованого безкоштовного медичного обслуговування, розвитку страхової медицини, створення амбулаторій сімейного лікаря. 
Зміцнення матеріальної бази шкіл та дошкільних закладів, факультету безкоштовної довузівської підготовки; відкриття комп'ютерних класів.
Виконання програми будівництва і ремонту доріг регіону; чітка організація мережі автобусного сполучення.
Оздоровлення екології регіонів, усунення шкідливих виробництв.
Підвищення ефективності роботи органів міліції, особливо з профілактики злочинності серед неповнолітніх, у боротьбі з відмиванням брудних грошей, корупцією у чиновницькому середовищі.
І. Негайно конституційними методами усунути від влади режим олігархічної диктатури, ліквідувати наслідки його правління та не допустити реваншу. 
ІІ. Утілити в життя чіткий план всеосяжних докорінних перетворень у державі згідно з ключовими положеннями Програми захисту українців за принципом: Своя влада – Своя власність – Своя гідність.
http://uzepervi.livejournal.com/197859.htmlTags: Народная программа
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments