getsko_p (getsko_p) wrote,
getsko_p
getsko_p

Как видят народовластие в ССТ Закарпатье-Подкарпатская Русь закарпатские кандидаты в ВР

   
Особливу увагу зобов’язуюсь приділити створенню системи соціального захисту громадян і дієвої допомоги пенсіонерам, інвалідам, малозабезпеченим родинам, сиротам, безробітним матерям, наданню державою адресної допомоги соціально незахищеним громадянам.
  Вирішити питання організації дозвілля дітей та молоді.
СВОЇМИ ГОЛОВНИМИ ЗАВДАННЯМИ ВВАЖАЮ:
Нищівну боротьбу з казнокрадством та корумпованістю. Посилення відповідальності за корупційні діяння, створення бази даних корупціонерів для заборони обіймати їм державні посади.
Кардинальну реформу судової та правоохоронної систем. Створення законодавчої бази для формування справді незалежної судової системи шляхом виборів професійних суддів народом. На посади суддів повинні прийтися молоді, чесні та освічені громадяни з незаплямованою репутацією. Примусити правоохоронні органи неухильно захищати права людей, а не порушувати їх. 
Економіка має бути виведена з тіні та позбутися тиску. Кожен закарпатець повинен мати можливість працювати вдома й достатньо заробляти. 
Податкове законодавство необхідно реформувати на користь платника податків, а не влади й податкової служби. Перелік податків має бути значно зменшений, а процедура їх нарахування й сплати – прозорою та спрощеною.
Людина повинна отримувати зарплату, яка відповідає сучасним потребам: прожитковий мінімум і мінімальна заробітна плата будуть доведені до 2500 грн.
Пенсійне законодавство має захищати громадян. Для цього необхідно встановити однакові правила нарахування пенсій для всіх та скасувати особливі пенсії. Її розмір повинен залежати від трьох чинників: трудового стажу, умов праці та заробітку. 
Відстоюватиму гарантії доступності до якісної, сучасної та безоплатної освіти, встановлення законом максимального обсягу безоплатних медичних послуг. Вимагатиму скорочення кількості чиновників та видатків на їх утримання.
Відновлення справедливості та доступ кожного до управління своєю країною. Пропонуватиму законопроекти про можливість відкликання виборцями  народних депутатів за невиконання передвиборчих зобов’язань. 
Наділення органів місцевого самоврядування більшими повноваженнями: формування загальнодержавного бюджету на основі врахування всіх потреб місцевих бюджетів, а не навпаки.
Україна повинна стати повноправним членом Європейського союзу, а жителі краю без віз могли їздити до країн Європи.
Я знаю засіб як змусити владу працювати на свій народ!Буду виступати за пріоритет українського виробника, розвиток малого і середнього підприємництва, захист вітчизняного виробника у конкуренції з імпортними, особливо контрабандними товарами, просування української продукції на зарубіжні ринки. Переважну більшість товарів повсякденного попиту повинна складати вітчизняна продукція. Лише тоді ми не будемо  платити зарплату іноземним працівникам, а зміцнюватимемо власну економіку, бюджет країни і життя українців.
Намагатимуся робити все від мене залежне для створення у країні потужної правої партії, яка б захищала українські цінності у духовній царині, а також представляла інтереси середнього класу, сприяла його кількісному і якісному зростанню. Заможний  українець – підприємець, держслужбовець, інженер, економіст, вчитель, медик чи науковець мають стати  соціальною основою стабільного суспільства, де пануватимуть соціальна і політична гармонія. Сьогодні в Україні панують олігархи, які створили свій режим , політичні партії, за допомогою яких дурять і грабують простих людей.
72 округ – це переважно гірські населені пункти, де найвищий показник рівня безробіття. Через це буду працювати над розробкою спеціальної програми забезпечення роботою мешканців гірських сіл  із залученням фахівців Рахівщини та Тячівщини шляхом залучення інвестицій у розвиток туристичної галузі, гірського тваринництва, легкої промисловості. Деякі напрацювання у цьому напрямку наша команда вже має. Моя перемога на виборах допоможе їх реалізувати.
Надзвичайно важливим завданням для регіону є будівництво нових та підтримання у належному стані існуючих доріг. Буду домагатися  добудови дороги Колочава – Усть-Чорна- Калини, які з’єднають Міжгірський і Тячівський гірські села і дадуть можливість розвивати тут туристично-рекреаційну галузь. Паралельно необхідно домагатися приведення у належний стан дороги В. Бичків-Калини. Цим самим можна об’єднати туристичний потенціал Рахівського, Тячівського та Міжгірського районів. Для Тячівщини , як і всього Закарпаття дуже актуальною є відновлення історичної дороги через перевал Легіонів  , яка може з’єднати нас  з Івано-Франківською областю. Її будівництво могло би перетворити репресивний регіон на надзвичайно перспективний.
Актуальним для регіону є питання забезпечення населених пунктів газом, або альтернативними видами електроенергії, що дозволить не тільки покращити соціально-економічне становище жителів, але й дозволить зберегти тисячі кубометрів лісу, що використовується як паливо.
З моменту проголошення незалежності України ми постійно чуємо обіцянки про покращення нашого життя й доброту, зростання економіки, процвітання країни. Реальна ж ситуація підтверджує протилежне: люди стають біднішими, надія на захист з боку держави згасає, народ доведений до відчаю.
Прийнявши рішення йти у депутати, маю намір з Вашою підтримкою повернути стабільність, спокій та впевненість у завтрашньому дні в кожну родину, кожній людині. Щоб наше рідне Закарпаття стало ще більш квітучим і  привабливим. Аби наші земляки перестали бути наймитами в чужих країнах, а мали достойні заробітки вдома.
1.1. Збереження політичної стабільності в країні;
1.2. Розвиток самоврядування, розбудова громадянського  суспільства;
Проєвропейська зовнішня політика. Членство в ЄС, безвізовий режим з країнами Європи. Енергетична незалежність від Росії. Позаблоковий статус України.
2. Соціальна політика
2.1. Подолання безробіття:
- гарантоване працевлаштування випускників шкіл, молодих спеціалістів;
- розвиток регіональних промислів та створення нових робочих місць за рахунок перерозподілу бюджету, вдосконалення податкової політики;
- звільнення на 5 років від сплати податків виробників сільгосппродукції;
- організація суспільних робіт (благоустрій міста, догляд хворих, одиноких, літніх людей). 
2.2. Справедлива оплата праці:
- складання єдиної шкали заробітної плати, включаючи усі бюджетні посади і державних службовців; її зростання на верхній частині шкали можливе лише при збільшенні найнижчої ставки;
-  мінімальна зарплата законодавчо дорівнює прожитковому мінімуму. 
2.3. Пенсійне забезпечення:
- повернення попереднього пенсійного віку (55 років для жінок, 60 - для чоловіків); 
- мінімальна соціальна пенсія не менше прожиткового мінімуму;
- нарахування пенсії з урахуванням стажу роботи, особливостей виробництва; скасування завищених пенсій чиновникам.
2.4. Освіта і наука:
- обов’язкова вища освіта для всіх, хто склав випускні шкільні  тестування; держава надає безпроцентний освітній кредит, що повертається шляхом відпрацювання за місцем розподілу;
- державна програма захисту дітей гірських районів від негативного впливу «вулиці» (розвиток мережі закладів позашкільного виховання, освіти, спортивних секцій).
2.5. Охорона здоров'я:
- гарантоване надання безоплатної медичної допомоги усім, хто її потребує;
- розвиток медичного страхування за підтримки держави;
- відновлення роботи сільських лікарень та ФАПів;
- державний контроль за якістю медичної допомоги в лікувальних закладах усіх форм власності,  за рівнем цін і якістю медикаментів. 
2.6. Сприяння молодим родинам та подолання демографічної кризи:
- надання безпроцентних державних кредитів молодим сім’ям на придбання чи будівництво житла; погашення певної частки кредиту після народження дитини, повне погашення при народженні трьох дітей;
- державна допомога на дитину має дорівнювати прожитковому мінімуму.
3. Відстоювання особливої ролі Закарпаття в економічному та культурному розвитку країни
3.1. Державне фінансування відновлення й підтримки історичних  пам’яток краю.
3.2. Розвиток Закарпаття як санаторно-туристичного, культурного та фінансового центру країни.  
3.3. Формування видатків державного бюджету з урахуванням всіх потреб на місцях.
http://uzepervi.livejournal.com/197859.html

Tags: Народная программа
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments