getsko_p (getsko_p) wrote,
getsko_p
getsko_p

Как видят народовластие в ССТ Закарпатье-Подкарпатская Русь закарпатские кандидаты в ВР

      Крім того на загальнодержавному рівні нам потрібно побороти бюрократію та корупцію, яка є гальмом для будь-яких реформ, всіляко підтримувати розвиток малого та середнього бізнесу, стабілізувати ситуацію в фінансово-банківській системі. Тільки в державі, де є чіткі, прозорі і зрозумілі «правила гри», де діє не «закон сили, а сила закону» може бути цивілізована економіка та демократичне суспільство. Необхідно на державному рівні надати максимальну підтримку малозабезпеченим верствам населення, пенсіонерам, та створити дієві і ефективні механізми жорсткого контролю з боку громадськості за формуванням та використанням бюджетних коштів. Україна має стати справжньою соціально орієнтованою державою, яка забезпечує конституційні права громадян на безкоштовну освіту та медичне обслуговування.


1. Потрібно раціонально, зважено з врахуванням всього комплексу екологічних проблем краю підійти до проблеми лісового господарства. Ліси – це невід’ємна складова єдиної екосистеми нашої області, а тому не потрібно заради сьогоденної, ситуативної матеріальної користі безсистемною  вирубкою лісів викликати ситуації, наслідком яких стають повені. 
Ліси – важливе багатство нашого краю, а тому його треба берегти і використовувати раціонально на науково обґрунтованій основі. 
2. Важливе, з моєї точки зору, значення для нашого Закарпаття і України мають проблеми розвитку культури та спорту.  «Євро-2012» показало, що наша держава може в цих сферах презентувати себе як європейська, демократична країна, приваблива для туристів. 
Спорт на Україні – це ціла школа зі своєю історією і традиціями, такими, що піднімають престиж нашої держави у світі. Частину свого життя я віддав розвитку футболу на Закарпатті, очолюю обласну федерацію футболу. Багато відомих, не тільки в краї чи в Україні, а й за її межами спортсменів є моїми друзями. 
   Тому проблемам розвитку спорту, футболу, зокрема у разі обрання до Верховної Ради України, буду приділяти особливу увагу.
3. Вважаю, що потрібно зробити все, щоб наш край став інвестиційне привабливим, у тому числі необхідно приділити особливу увагу розвитку  туристичної  галузі, яка може багато вкласти в розвиток економіки Закарпаття і його фінансового сектору.
4. Настав час , коли до  влади в Україні має прийти нова генерація політиків, які дбають насправді, а не на словах за майбутнє України, які нарешті зможуть сформувати Українську національну ідею, допоможуть обрати нашій країні не американський, не російський, а свій власний український шлях розвитку і нарешті, змінять «псевдо еліту», яка нічого прогресивного для держави і людей з часів здобуття Україною незалежності не зробила. 
Ми повинні піклуватись про Закарпаття та всіляко сприяти його розвитку. Пріоритетним для мене, як кандидата в Народні депутати України, є :
- любов до держави,
- регіональний патріотизм:
- прогресуючий розвиток Закарпаття ті України.
Майбутнє України у формулі «Сильні регіони – сильна держава».


Упевнений, що Закарпаття має все необхідне для того, щоб жити краще, ніж наші сусіди як на Сході, так і на Заході. У нас повинні бути достойні зарплати і пенсії, якісна медицина та освіта, найкращі умови для створення та розвитку бізнесу. 
Змінити наш край та життя закарпатців на краще – моє головне завдання. Саме для цього я йду до Верховної Ради. 
Європейське майбутнє України
Головне завдання влади – зробити Україну реальною частиною Європи. Для цього на всіх рівнях необхідно запровадити європейські стандарти у створенні умов для бізнесу, реформуванні медицини та освіти, роботі судової та правоохоронної систем. 
Усі питання, що гальмують євроінтеграцію та роз‘єднують Україну, повинні стати забороненою темою в Україні. На питання другої державної мови, федералізації країни, вступу до об’єднань на території колишнього СРСР потрібно накласти 10-літній непорушний мораторій.
Провести повну децентралізацію влади. Місцеве самоврядування повинно отримати реальні повноваження та фінансові ресурси. Проблеми, які турбують місцеві громади, мають вирішуватися органами влади в Хусті, Іршаві й Тячеві, не залежно від  волі Києва.
Реальне сприяння розвитку підприємництва. Запровадити ефективну податкову систему – зменшити кількість податків до 5 основних. Встановити пільги та стимули для тих, хто розпочинає бізнес на селі. 
Запровадити нові підходи державної інвестиційної політики. Держава повинна однаково перейматися масштабними проектами і місцевими проблемами. Дороги між селами Іршавщини та Тячівщині не менш важливі ніж швидкісні автобани.
На законодавчому рівні закріпити пріоритети розвитку регіонів країни. Туристичний статус Закарпаття повинен отримати належне підкріплення державним фінансуванням та умовами для інвесторів.
- створення вільних економічних зон на Закарпатті; 
III. Підвищення рівня соціальних стандартів:
- забезпечення зайнятості населення, за рахунок збільшення кількості новостворених робочих місць в Закарпатті;
- підвищення ефективності  системи соціальної підтримки вразливих груп населення;
- удосконалення системи пенсійного забезпечення;
- розширення мережі дитячих дошкільних закладів;
- створення належних умов для здобуття якісної середньої, середньо-спеціальної та вищої освіти;
- розробка та реалізація програми соціального житла в Закарпатті;
- підтримка сім’ї, дитинства та молоді;
- створення сприятливих соціально-економічних умов для підвищення народжуваності.
V. Охорона та раціональне використання природних ресурсів:
- вирішення проблемного питання щодо переробки та утилізації твердих побутових відходів;
- сприяння раціональному використанню та збереженню водного фонду Закарпаття; 
- удосконалення та оптимізація системи управління лісовим господарством;
- впровадження програм запобігання природним стихійним лихам (повеням, паводкам, сповзанню ґрунтів тощо).
VI. Реформування  житлово-комунального господарства:
- створення економічно обґрунтованої та прозорої системи регулювання тарифів на комунальні послуги; 
- впровадження програм технічного переоснащення житлово-комунального господарства;
- створення та впровадження проектів реконструкції та модернізації очисних споруд на основі новітніх технологій;
- впровадження енергозберігаючих технологій.
VII. Покращення умов та якості надання медичних послуг:
- підвищення соціального статусу працівників медичної сфери;
- поліпшення матеріально-технічної бази закладів охорони здоров’я;
- розвиток сільської медицини;
- сприяння впровадженню інноваційних технологій в медичній сфері.
VIII. Підтримка місцевих ініціатив:
- збереження заповідника "Долина нарцисів";
-  рекультивація сміттєзвалищ;
- реконструкція та будівництво якісних доріг, в тому числі у сільській місцевості;
- завершення газифікації населених пунктів;
- прийняття та впровадження програми забезпечення населення якісною питною водою; 
- реконструкція парків культури й відпочинку та історичних пам'яток.
http://uzepervi.livejournal.com/198085.html


Tags: Народная программа
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments