getsko_p (getsko_p) wrote,
getsko_p
getsko_p

Как видят народовластие в ССТ Закарпатье-Подкарпатская Русь закарпатские кандидаты в ВР

Мої пріоритети походять із моєї батьківщини - Закарпаття. У новій Верховній Раді буде утворено «фракцію Закарпаття». Вона буде працювати над змінами, які відчують всі закарпатці. Те, що необхідно Закарпаттю, має бути потрібно всій Україні!


 Україна повинна стати європейською, федеративною, правовою державою, де у повному обсязі забезпечуються  права людини, національних меншин. Національні меншин повинні мати право на гарантоване представництво у Верховній Раді України. Україна має прагнути до європейських стандартів, стати членом ЄС. Необхідно перебороти корупцію у всіх сферах життя.
Ми прагнемо досягнути розширення сфери застосування національних мов. В населених пунктах, де мешкає хоча б 10% населення, яке належить до нацменшини, потрібно забезпечити двомовність документації, діловодства та офіційних надписів.
Держава повинна фінансувати інститути, що  забезпечують збереження національної культури, дбають про історичні пам’ятки. 
Держава має підтримувати конструктивну діяльність церков у розбудові суспільства, цілком забезпечити повернення незаконно вилученого церковного майна.
Необхідно реабілітувати та компенсувати закарпатських угорців, жертв сталінських репресій, у тому числі і угорців, німців Закарпаття.
Забезпечити самоврядний статус Закарпаття згідно референдуму 1991 року.
Основою дієздатності країни є забезпечення реального самоврядування, а також створення органічної системи самоврядувань чи автономій. Адміністративна реформа повинна здійснюватись за принципом субсидіарності, відповідно до якого права та засоби мають надаватися тим органам самоврядування, що займаються справами громадян беспосередньо на місцях, а зайві держадміністративні органи підлягають скасуванню. Самоврядним органам мають бути надані широкі права самостійного розпорядження своїм майном, господарського та культурного корпорування, налагодження стосунків з органами інших самоврядування в тому числі закордонних. 
Важливим є забезпечення бюджетних гарантій самоврядування. Кожен населений пункт, кожна громада повинна отримати можливість самостійно визначати власну долю, ми не підтримуємо штучного об'єднання сіл.
Запорука нашого майбутнього – збереження та розвиток освітньої системи. Необхідно підвищити статус вчителів, забезпечити їм зарплату на належному рівні. 
До суспільства соціальної справедливості – демократичного соціалізму!
Верховна Рада 6-го скликання не вирішила жодної з найважливіших проблем України. Більше того, нинішній парламент прийняв цілий ряд законодавчих актів, які вкрай ускладнили і без того важке соціальне становище простих людей. 
Підвищення пенсійного віку, брутальна відміна дії законів про соціальний захист дітей війни, чорнобильців, афганців та інших категорій громадян, розгул корупції і хабарництва - такими є наслідки повернення влади олігархічних кланів. 
Як представник Соціалістичної партії України, я переконаний, що єдиним виходом із цієї ситуації є шлях розбудови суспільного ладу, перевіреного практикою цивілізованих європейських держав, заснованого на принципах Свободи, Справедливості та Солідарності - демократичного соціалізму. 
в’язок зі своїми виборцями, в межах своїх повноважень вживати необхідних заходів для вирішення проблем людей, а також проблем територіальних громад виборчого округу. Зокрема:
1. Повернення пільг незахищеним верствам населення: дітям війни, інвалідам, постраждалим від ЧАЕС, воїнам афганцям.
2. Добиватися виділення коштів для ремонту доріг безпосередньо в населених пунктах, а не тільки на міжнародних трасах.
3. Добиватися виплати справедливої зарплати для працівників та виконання зобов’язань іноземними інвесторами.
4. Припинити розбазарювання земель та видачу привілейованих земельних ділянок у  природничих зонах, водоохоронних зонах та землі лісів.
5. Припинити продаж земель сільськогосподарського призначення, домагатися залучення ефективного виробника та надання роботи жителям сільської місцевості.
6. Добиватися справедливого нарахування пенсій, перегляд привілейованих пенсій (депутатів, суддів, державних чиновників).
7. Добиватися підвищення престижу і матеріального забезпечення працівників освіти.
8. Добиватися безперечного виконання норм Конституції України про безкоштовну медицину.
9. Добиватися повернення пенсійного віку: для жінок – 55 років, для чоловіків – 60, з урахуванням тривалості життя українців.
10. Створити умови для покращення демографічної ситуації та засад здорової сім’ї за рахунок створення робочих місць і припинення трудової міграції.
1. Владу - мільйонам, а не мільйонерам!
Запровадимо істинне народовладдя!
2. Повернемо народу національні багатства, забезпечимо їх збереження та раціональне використання!
Підприємства стратегічного значення, природні монополії, розподільчі та транзитні мережі – повернемо в державну та комунальну власність. 
3. Створимо умови для розвитку економіки і підприємництва!
4. Не допустимо перетворення української землі на товар – предмет спекуляції!
5. Ліквідуємо кримінальний капіталізм, знищимо корупцію!
6. Якість життя і добробут людей – на достойний рівень!
Працююча людина не повинна бути бідною: заробітні плати – до європейського рівня!
7. Соціальна справедливість – передусім! 
Закони про соціальний захист мають виконуватися безумовно і повністю!
Жодних пенсійних реформ за рахунок простих людей!

http://uzepervi.livejournal.com/198353.html


Tags: Народная программа
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments