getsko_p (getsko_p) wrote,
getsko_p
getsko_p

Как видят народовластие в ССТ Закарпатье-Подкарпатская Русь закарпатские кандидаты в ВР

Головними обов’язками народного депутата вважаю закріплення на законодавчому рівні:
- забезпечення рівних можливостей для усіх громадян України незалежно від їхнього майнового чи соціального стану;
- умов для збільшення обсягів бюджетного фінансування соціальних програм та збільшення надходжень до місцевих бюджетів;


- збільшення обсягів фінансування соціальних програм (освіти, культури, медицини, спорту);
- забезпечення дієвої системи збереження навколишнього природного середовища;
- реальної підтримки державою ініціатив громадськості, створення системи громадського контролю діяльності влади на всіх рівнях.
Спрямую свою роботу в окрузі на:
- відстоювання постійних бюджетних надходжень на буденні потреби міста Ужгорода та Ужгородського району;
Конституційне і законодавче закріплення жорсткої відповідальності від Президента до останнього голови сільради за взяті на себе передвиборчі обіцянки. Чіткий і прозорий механізм щорічного звіту і можливості відкликання будь-якого обраного представника влади. Виборність розповсюдити до керівників регіонів, суддів, керівників фіну правлінь. Після адмінреформи і укрупнення районів – прямі вибори керівників районів.
Чистка правоохоронної, судової, фіскальної систем повинна передувати реформуванні цих систем і виборності суддів. Майно цих посадовців і членів їх родин повинно повністю відповідати їх офіційному достатку. Все перевищен5 – є результатом корупційної діяльності і підлягає оподаткуванню – 25% і звільненню з займаної посади без права працевлаштування в цих органах до кінця життя.
Центр діяльності всієї влади і суспільства є ЛЮДИНА, законослухняний громадянин з його достатками, захистом його прав і свобод.
Недопущення порушення законів жодним з суспільним суб'єктів.
Нам необхідно подолати прірву між владою та народом. 
Переконаний, що нам необхідна зміна поколінь. В органи державної влади повинні прийти молодь, люди не пов’язані з великим бізнесом чи олігархічно-фінансовими кланами. Необхідно провести  люстрацію: чиновники, пов’язані з роботою в органах влади, не повинні займати посади в органах державної влади.
Я виступаю за надання особливого статусу прикордонним містам. Прикордонне місто – ворота країни, для багатьох іноземців це перше і останнє враження про країну. Особливий статус прикордонного міста–додаткове фінансування місцевого бюджету з метою покращення соціально-економічного розвитку та благоустрою прикордонних міст. 
Я буду ініціатором запровадження подвійного громадянства, запровадження спеціальних економічних програми (СЕП), через пільгові режими оподаткування аж до звільнення від оподаткування на окремих територіях та підприємств окремих галузей таких як: деревообробної, легкої промисловості, туризму та рекреації.
Боротьба з корупцією. Необхідно посилити відповідальність за хабарництво до пожиттєвого ув’язнення, ввести моніторинг видатків держ. службовців, співробітників правоохоронних органів, судів, та їх родичів, з метою неможливості використання награбованих коштів. 
У бідному суспільстві не повинно бути багатих посадовців, їх пільги будуть скасовані, а витрати на утримання органів влади будуть скорочені удвічі.
Ми проведемо антикорупційну люстрацію – перевірку відповідності витрат і вартості майна чиновників задекларованим доходам.
Суд, прокуратура, міліція будуть захищати права людей, а не порушувати їх. На посади суддів мають прийти  молоді, освічені громадяни.
Ми повернемо народу розкрадене. Проведемо ревізію результатів державних закупівель та приватизації, здійснених нинішньою владою.
Збільшення заробітної плати для бюджетних працівників. Бюджетник не повинен думати, за що прогодувати себе та своїх дітей.
Пропоную Вам підтримати мій план дій «Нова якість життя для Закарпаття». 
Я хочу щоб наш край став місцем, де комфортно жити нашим родинам і зростати нашим дітям.
Впевнений, що заходи, передбачені моїм планом, дозволять вже найближчим часом покращити життя закарпатців.
• Передбачити на державному рівні створення мережі лабораторій з контролю за якістю харчових продуктів. Кожен житель краю повинен споживати якісну та безпечну їжу.
• Змінити принципи державного фінансування медичної галузі. Сучасні медичні центри та поліклініки потрібні не лише у Києві, але й в Ужгороді та Чопі.
• Встановити жорсткий контроль з боку держави щодо формування цін на медичні препарати та послуги. Відновити роботу мереж комунальних і державних аптек.
 Мій план дозволить якісно покращити життя кожного з нас. Кожен його пункт – реальний до виконання.
Одним із своїх завдань як народного депутата України  вважаю боротьбу з корупцією, що стала загрозою національної безпеки, та причинами, що її породжують, а тому скерую зусилля на: скасування  недоторканності народних депутатів України, Президента України, суддів; скасування пільг народним депутатам України в частині соціального забезпечення; протидію корупції та усунення посередників у державних закупівлях товарів та послуг; підвищення ефективності боротьби з контрабандою; скорочення не менш як на третину чиновницького апарату, ліквідацію органів влади, що виконують дублюючі функції; заборону отримання двох і більше квартир за рахунок державного чи місцевого бюджетів; введення кримінальної відповідальності народних депутатів України за голосування по електронній системі «Рада» чужими картками; підвищення безпеки осіб, які  беруть участь  у кримінальному судочинстві, членів їх сімей та близьких родичів; визначення поняття корупційного діяння в Кримінальному кодексі України, введення кваліфікуючої ознаки злочинів - вчинення внаслідок корупційного діяння, та посилення покарання за такі злочини.
Я за прагматичні відносини з усіма країнами на основі пріоритету національних інтересів. Досягнення європейських стандартів рівня життя, забезпечення прав та свобод – основне завдання держави. Приниження України та українців на міжнародній арені недопустимі. Симетричний візовий режим з іншими країнами.
державна підтримка будівництва сучасних овочесховищ; 
налагодження системи та інфраструктури  збору, сортування та переробки твердих побутових відходів; 
Моя головна мета - творити закони і правила, спрямовані на розвиток. 
Йду у Верховну Раду, бо переконаний у необхідності змінити існуючий порядок речей, коли роль громадянина в державі нижче статусу чиновника.
Пропонуватиму зміни до законодавства про державну службу: оплата праці та перебування на посаді будь-якого службовця в органах влади буде залежати від того, наскільки якісно він виконує функцію держави із забезпечення інтересів людини та громади. 
Виступаю за те, щоб втручання держави в життя громадянина жорстко обмежити тільки сферами суспільного інтересу та національної безпеки. Домагатимусь невідкладного введення «електронного урядування», коли громада контролюватиме владу через інтернет.
Пропонуватиму законодавчі новації щодо розширення повноважень місцевого самоврядування. Всі місцеві справи мають бути передані у відання місцевих громад, із наділенням їх правом розпоряджатися місцевими бюджетами самостійно, а не через чиновників із Києва. Треба кардинально спростити процедуру проведення місцевих референдумів як прямої форми народовладдя. 
В Україні потрібно відновити суспільну свободу. Домагатимусь скасування тих законів чи каральних норм, які сковують права і свободи людини та громадянина. Громадянська думка, як і громадський протест, не можуть бути ані узурповані, ані обмежені будь-ким, у тому числі державою.
Ініціюватиму перегляд існуючих регламентів щодо засобів масової інформації. Має стати нормою закону відкритість до ЗМІ, а отже, до суспільства з боку тих, хто утримується за кошти державного бюджету.
Дієвим засобом просування України в західні політичні, економічні та оборонні структури вважаю спільні міждержавні і міжрегіональні проекти. Сферами взаємовигідної співпраці є екологія, транспортне сполучення, підприємницька кооперація, гуманітарна сфера і культурний обмін.
• Захищати правову рівність національностей та злагоду між релігійними конфесіями.
• Забезпечувати обов’язкове державне фінансування освіти, науки, культури, медицини, охорони материнства і дитинства.
• Боротися з корупцією та бандитизмом.
• Брати участь у формуванні Держбюджету України з урахуванням особливостей і потреб Закарпаття.
• Збільшення заробітної плати працівників бюджетної сфери.
• Залучати іноземні інвестиції для розвитку оздоровчих, спортивних та туристичних об’єктів.
• Сприяти розширенню економічних та гуманітарних зв’язків України і Закарпаття зокрема, з Росією, країнами СНД та Європи.
• Сприяти становленню інформаційного суспільства задля збереження принципів моралі та розвитку демократії.
Законодавчий процес в Україні стрімко відстає від запитів суспільства. Окремі рішення парламенту узаконили непрозорі та корупційні економічні схеми, підірвали хитку єдність країни. Усе це створило реальну перешкоду подальшому руху України шляхом розвитку демократії,
Головна мета - створювати закони і правила для всіх і на багато років уперед, керуючись цінностями України і спираючись на волю своєї громади. У Верховній Раді працюватиму над створенням іншої, нової якості політики, а отже, і влади. 

http://uzepervi.livejournal.com/198353.html


Tags: Народная программа
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments