getsko_p (getsko_p) wrote,
getsko_p
getsko_p

Меру Мукачева не позавидуешь.Все только начинается!Но изгнание с поркой ему устроят показательное!

Cостоялось заседания Президии Сетевого Русинского Движения (СРД), на котором обсудили предложение закарпатских предпринимателей озвученных 19 марта в Мукачево на своем заседании: обсудили ситуацию по губернатору Закарпатья, который не желает чтобы в регионе был решён русинский вопрос, по ситуации вокруг конфликта в Мукачево и отношению к клану балог, а также результаты соцопросов за неделю.
1.
2. Русинское Движение поддерживает позицию закарпатских предпринимателей по ситуации вокруг конфликта в Мукачево и отношению к клану балог. Конфликт ни разу не решён, просто переходит в другие, более серьезные формы. Продолжение следует!

Меру Мукачева не позавидуешь. Все только начинается!!! Мукачевцам - Бог в помощь, правда на вашей стороне!

Ця так звана "гуманна" акція від ПЕРЕВЕРТНІВ-БАЛОГ показує і доказує ще раз, що люди для цієї сім"ї нічого не значать. Бізнес-гроші-зневага і цинізм - це БАЛОГИ

Що знову хочуть заробити на голодних вчителях та студентах!
А одіватися йти в Щодня?

Викладач ПТУ-это Ваш такой сарказм ?Знаете если -это "язвительная шутка",то другое дело,но идти в долг брать еду и прочее,Вы меня извините,это как записаться снова в "добровольное-коллективное-феодальное рабство" и еще потом быть благодарным за "рабство". Пускай они выплачивают то,что положено государством и свое заработанное учителям,преподавателям и стипендии студентам.Как потратить свои гроші и на что потратить свои гроші -это дело каждого человека.В борг пускай балога дает своим близким и друзьям ,также своему куму ющенко!Снова обман,везде обман,продукты просроченные,купленные за бесценок,зато накрутили 500% прибыль и таким образом еще раз вроде и вот мы какие даем в долг,но забыли дописать,что этот долг есть прибыль самого балоги опять же "наваренная" на простых людях.Когда же они "нажрутся"?Это как Ария - Игра с огнем.........Что нам род людской?
Им бы пить и жрать в три горла день и ночь,
Будь ты трижды гений, им нельзя помочь.

А за квартиру заплатити до кого йти? Мож до Балог іти і спати?

Самі вибирали Балог от і маєте, а в бюджет вони всі виплати заклали, лиш комусь із сімейки Балог всі зарплати і степендії ідуть в карман, та ще заробити вирішили даючи в борг продукти, вони потом своє заберуть та ще з процентами

Ця так звана "гуманна" акція від ПЕРЕВЕРТНІВ-БАЛОГ показує і доказує ще раз, що люди для цієї сім"ї нічого не значать. Бізнес-гроші-зневага і цинізм - це БАЛОГИ.

тать ви попзирайте, што кишенькові сайти мукачево.нет та закарпаття.онлайн видаляють коменти што люди пишуть правду проти балогівського свавілля. Або ще ліпше пишуть лиш ті новини, які вигідні редакторам балогівським. айбо і тото їх не спасе. кажуть балога в агонії, син мер не знає як виходити із тих дєлішків, які накрутив. а за них треба відповідати перед людьми, потім стрілянина в липні 2015 року ходить тінню за цим фатьовом із завидова, як домоклов меч. За усі роки, що грабували Мукачево балjги і їх холуї прийдеться відповідати перед законом, вертати награбоване і сісти в тюрму! Фінал люди добрі для балог буде дуже плачевний.(c)

- цинізм мера балоги і його єцівських клоунів, яких більшість у раді вражає!се ще слабо, діти виховані, слухали своїх вчителів, щоб не порущшувати громадський порядок. Директори та вчителі ПТО міста вперше виступили на засхист своїх порушених прав та прав студентів ПТУ, люди були у відчаї від того, чому вони мають страждати та стали заручниками ситуації. начальник мукачівської муниціпальної поліції Роман, сволота, людям погрожував, матюкався,а його міліція кишенькова закрила браму перед ініціативною групою вчителів, які хотіли в цивілізований спосіб, культурно просилися від цього бидла Романа, щоб пропустив і пройти на сесію і захистити свої права, щоб їх почули. Мер взагалі дав команду закрити ворота на вході, заблокувати, щоб не потрапив із мітингувальників у Ратушу ніхто! Але люди згуртувалися і прорвалися, а студенти чесно виконували наказ вчителів не заходити в приміщення, а стояти з плакатами на площі.Менти розгублені муніціпали не знали що робити, люди їм сказали що завтра ви тут опинитеся, вони безсилі перед народним гнівом і бунтом принижених вчителів і студентів пту. Після сесії студенти вимагали щоб мер Андрій Балога вийшов, однак він мабуть в штани наклав, із своїми єцівцями позакривалися по кабінетах, або виходили чорним ходом. Тварі єцівські. Ще молодому меру чи комусь, учасник майстер-шеф Анатолій Цуперяк приніс в сітці їжу, щоб з голоду не здохли. Сором! Протест голодних і ображених громадян є небезпечним і непередбачуваним, так як люди доведені до відчаю здатні на неадекватні дії. Якщо влада і єцівські депутати-зрадники своїх виборців не підуть на поступки і не почують мітингувальників ПТО, люди так і казали підуть до них по домівках, і заставлять їх приймати людські рішення, а ще щоб нагодували голодних вчителів і студентів, і правильно зроблять! Ці депутати поприїжджали на дорогих авто, вартістю за квартиру, а рішення для простих вчителів та студентів ПТУ прийняти не здатні. Хай разом з мером Балогою ідуть у відставку, а ні то їх точно винесуть!(c)

Цікаво, Балога не думає про те, що може статися, якщо дітям на допомогу прийдуть і їхні батьки?

90-і роки згадую)

Таке враження,що вони самі толком не знають,що робити.

реформатори хренові)

Балоги зайняті кампанією передачі майна пту у комунальну власність, щоб з часом тих розігнати, а майно і землі роздерибанити. Тільки люди такі зазомбовані і недумаючі, що слухають балогову брехню і довіряють. А ще куплені депутати, управлінці не маючи совісті все це підтримують. Люди самі винні, що дозволяють їм це робити, а потім бідкаються. Правда і в тому, що і сподіваються, що з балогами врешті хтось наведе порядок, бо роками всі домовляються, зговорюються, продаються їм на користь

ПРЕЗИДИЯ СЕТЕВОГО РУСИНСКОГО ДВИЖЕНИЯ

http://uzepervi.livejournal.com/310181.html

Петр Гецко о перекрытии дорог в Закарпатье и клане балог
Tags: Балога, власть, закарпатская колония Украины, обсуждения, уровень жизни
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments