getsko_p (getsko_p) wrote,
getsko_p
getsko_p

Вопрос:Не будет Украины-будет ли кто либо осуждать русинство?Украина для Русинов зло?

Cостоялось заседания Президии Сетевого Русинского Движения (СРД), на котором обсудили предложение закарпатских предпринимателей озвученных 23 апреля в Мукачево на своем заседании: обсудили ситуацию с понаехавшими в Закарпатье есбеушниками и сценарием развития ситуации в Закарпатье на ближайшее время в связи с попыткой СБУ скомпрометировать Итоги Закарпатского областного референдума 1991 года, по ситуации с  неучам из так называемых украинских ученых, которые еще больше загоняют в тупик и компроментируют украинство и как идею, и как государственность в Закарпатье. На фоне их жалких експердных выводов Русинство выглядит мощным и непоколебимым, по слышком топорной работе есбеушников по компроментации Русинов и Итогов Закарпатского областного референдума 1991 года в Закарпатье. Здесь же продолжение репрессий против Православия в Закарпатье! Одни косяки кругом,  ждем реакции ЕС, она не за горами, псевдоученый Тиводар фактически вместо компроментации Русинства он предоставил в руки Русинам целый ряд козырей и бесплатный пиар, а также результаты соцопросов за неделю.
1.
2.
3.
4. Русинское Движение поддерживает позицию закарпатских предпринимателей, что  псевдоученый Тиводар фактически вместо компроментации Русинства он предоставил в руки Русинам целый ряд козырей и бесплатный пиар! Тиводар практически спровоцировал в открытую вопрос: Не будет Украины-будет ли кто либо осуждать Русинство?Украина для Русинов зло?

Продолжение пиара Русинов а ля тиводар. Эффект то на самом то деле получился совсем другой, чем заказывало СБУ! Практически обратный

Интересные комментарии:

М. Тиводар виконує антирусинський «План заходів щодо розв’язання проблем українців-русинів», прийнятий Кабінетом Міністрів України (7.10.1996 р., №13 – 884/2). Але Комітет ООН з ліквідації расової дискримінації в 2006 р., Верховний Комісар ООН з прав людини в 2008 р. рекомендували владі України визнати русинів окремою (від українців) національністю. Очевидно, експерти ООН обізнані з проблемою не гірше, ніж пан Тиводар.

Не буде України - чи буде кому засуджувати русинство?

Я перефразував би так: не буде грошей - буде русинський рух. У Киїєві мають зрозуміти, що фінансувати треба не тільки Донецьк і Львів, а й Закарпаття. Бо доки у місцевих не буде роботи з достойною зарплатою, край не будуть розвивати - патріотизм у місцевих меншатиме.Радянський Союз розвалився саме через фінансові труднощі.

Что насаждателями украинства в Подкарпатской Руси/Закарпатье/ были военные преступники, которых таковыми признал Нюрбергский Процес,-утверждение основательное.

Еще интересные комментарии:

Росіяни стверджували і продовжують стверджувати: українці, ми з вами єдиний народ, ваша мова діалект російської. Українці з таким же наголосом, інколи навіть роздратованіше: русини - це українці, русинська мова діалект української...

Взагалі то те, що Австро-Угорщина була утворена в 1867, а не у 1856 році - загальновідомий факт. З повагою ставлюся до професора історика, але якщо і решта висновків грунтується на таких "фактах", напевно треба поставитись до них з пересторогою. Також матеріал трошки віддає ксенофобією, особливо в частині не врахування думок дослідників, які є нащадками від "мішаних" шлюбів, де хтось із батьків був русином, а хтось угорцем, особливо якщо взяти до уваги, що саме від таких шлюбів народилася значна частина корінних жителів Закарпаття. А з самоідентифікацією українців взагалі незрозуміло - якщо вони в стилі китайців міняли назву з "русинів" на "українців" лише в 20 столітті, а "русини" це жителі Київської Русі, тоді буде логічним виглядати твердження, що і росіяни і українці і білоруси є єдиним "руським" народом. Так само незрозуміло що робити з "русинами" Хорватії, Сербії, Словаччини і чому вони "не зникли як проблема" до цього часу. Можливо їх також фінансує Москва, а можливо - Вашингтон, а можливо ще хтось, правда, в такому випадку, постає питання про ціль їх зовнішнього підживлення. Думаю, що це аж ніяк не направлено на загрозу територіальній цілісності країн, в яких вони проживають. Одним словом важко знайти в темній кімнаті темну кішку, особливо коли її там не існує.

чудова стаття. Накінець пролили світло на цей політичний проект "русинство".

Михайле Петровичу, нащадки українців, русинів, проживши 500-700 років у Канаді, США, Італії..., укладаючи шлюби з місцевими жителями залишаться українцями чи стануть канадцями, американцями, італійцями..

ПРЕЗИДИЯ СЕТЕВОГО РУСИНСКОГО ДВИЖЕНИЯ

http://uzepervi.livejournal.com/326918.html

Петр Гецко:Референдум 1991! 1945 год! 1918! У Русинов есть варианты и выбор!
Tags: СБУ, власть, закарпатская колония Украины, обсуждения, русины, русины не бандеровцы
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments