getsko_p (getsko_p) wrote,
getsko_p
getsko_p

Реакция закарпатцев на сайтах Закарпатья о скандале вокруг Москаля

Cостоялось заседания Президии Сетевого Русинского Движения (СРД), на котором обсудили предложение закарпатских предпринимателей озвученных 7 мая в Мукачево на своем заседании: обсудили ситуацию с провалом попыток СБУ накопать компромат против Итогов Закарпатского областного референдума 1991 года, несмотря на репрессии в отношении Русинов, которые с каждым днем все больше вызывают у них понятное возмущение. Эскалация напряженности со стороны есбеушников может вызвать социальный взрыв в регионе, принятие решения оподдержке Заявление Координационного Совета русинских организаций Закарпатья, демарша губернатора Закарпатья Москаля об собственной отставке. Все банально - новый начальник Закарпатской таможни тупо отказался давать взятки Москалю, ситуация вокруг Закарпатской таможни, которая  тожепревратилась в потенциальную точку сепаратизма из-за таких как Москаль, наплевательскому отношению Москаля ко всему остальному, кроме того что ему лично приносит несметные барыши! Так может эти несметные ресурсы наконец направить на развитие Закарпатья? Но уже без Москаля? Москалю закарпатцы дружно говорят ПРОЩАЙ МОСКАЛЬ!ПРЕДПОСЛЕДНЯЯ ДЕКОММУНИЗАЦИЯ ЗАКАРПАТЬЯ,   а также результаты соцопросов за неделю.
1.
2.
3.
4.
5. Русинское Движение поддерживает позицию закарпатских предпринимателей по наплевательскому отношению Москаля ко всему остальному, кроме того что ему лично приносит несметные барыши! Так может эти несметные ресурсы наконец направить на развитие Закарпатья? Но уже без Москаля? Москалю закарпатцы дружно говорят ПРОЩАЙ МОСКАЛЬ!ПРЕДПОСЛЕДНЯЯ ДЕКОММУНИЗАЦИЯ ЗАКАРПАТЬЯ!

Интересные комментарии:

Жидюк котрий недавно ще сопли витирав за партов корчить из себе великого премьера.Перша його заслуга тим що поздоровив народ з пасхальними святами очередним подорожчанням газу..тепер хоче долю з контрабанди мати..аби мильярдером стати та в Израиль звалити

Исю усю грабіжницьку шайку пора не звільняти,а утюрягу саджати за тарифні і інші корупційно-грабіжницькі афери!

До Zoltan. а ви не думали кіть ше налог будеся платити що возяться в украйіну з мадяр наприклад за макарони, одежду, хімію у ванну, техніку то скільки то буде стояти на гіді???

іван і золтан праві на 100 відсотків, там шукають проблему де її не має і нико не говорить за ввоз в Україну різного товару контробандним путьом, тоєсть без розмитнення, через що не поступають мільярди грошей в бюджет та окончательно знищується вітчизняний товаровиробник - ось це головна проблема, а питання сигарет, то головна біль Європи, а не нас з Вами та там крутяться великі грші і пацани при кориті неяк не можуть їх поділити, бо в кожного великі апетити.

Думаву старий Мусор маразматік на сись. Раз обкакався докус

Иван прав! И я считаю, что настощими контрабандными товарами являются те, которые ввозятся в Украину: пищевые продукту, техника, одежда, обувь тд. Ведь от этих товаров госбюджет действительно не имеет ни копейки (нет ни пошлины, ни ндс, ни налога!), а вся прибыль поступает в чьи-то личные карманы! Интересно, почему Москаль об этом ни слово?

До Марта
Зачем вам газ вы же ВСЕ хотите отказаться от газа????? Кушайте ПАСУЛЮ (и желудок полный и в штанах тепло).

Хлопці мої!! Прожив-им не мало і много м відів. Повірьте мені, вони один другого достойні. Я маву на увазі Москаля і Порошенка. А Гройсман там "связной". Москаль поміняв 5 партій і 10 правительств і Порошенко тоже. Вони один другого достойні

це правду написали, що терпіння у закарпатців закінчується і в один момент закінчиться.як може середньостатистична сім'я платити такі грабіжницькі тарифи? чоловік має 2800 і я маю 2000 на місяць і ще двоє дітей.як можна заплатити за 400 кубів газу зимою на місяць? будинок на 105 кв.м. то всю зарплату чоловіка треба віддати лише за газ, а ще світло, а ще ++++.а дітям що не їсти? ця держава лише для грабіжників

Да ты што? Базарком Гройсман прям зародыш диктатора.Сопли на губах ще не засохли.Начадьника з себе ріже.Дале самі розумієте...

Горянин добре упувів !!! у нашіх Закарпатців терпіння кончаєся !!! А вили то великоє !!!

В москаля добрий нюх, видно відчуває, що навіть дуже мирні закарпатці скоро не витримають такого знущання цінами, тарифами, зарплатами і пенсіями, а пока не грянув грім можна тихо піти.

Два чиновники вищого рангу переписуються і сваряться в соціальній мережі. Це влада чи збіговисько клоунів ненормальних? Тьфу пля..

Саме цікаве що контрабанда сигарет за кордон для України не біда, а благо. Бо в країну йде валюта. Біда це для Європи, бо від них валюта витікає. Це вони заслони ставлять щоб контрабанда до них не йшла, а також нелегали. Купують всяке обладнання аби лише наші прикордонники нікого і нічого до них не пускали.
А треба видати негласний наказ прикордонникам хай сигарети та горілка які йдуть звідси пускають, а сюди - ні.


Один клоун набздів другий набздів, а толку як з козла молока

короче, була пропозиція ввійти в долю, по всій видимості пропозицію приймили, остальное увидиме дуже скоро.

Вместо этих понтов тупо выслать спецназ на любую погранзаставу в любое время, повязать всю смену и вывесить табличку "Технічна перерва". Примерно как мадяры делали.
После 2...3х таких мероприятий ситуация заметно улучшается.

Банальний переподіл фінансових потоків. На сигаретах мутяться мільйони.

Дешеві вистави. Ніяк не поділять прибуток від контрабанди.

ворон ворону глаз не выклюет...

Жити якось треба,або вмирай з голоду. Всю велику контробанду має Київ, а даже крохами з аборигенами ділитись нічого. Вже всьо іхнє. (с)

Шо то там не ясно що як у Києві помінявся премєр і він різко хоче піти із обл ради Закарпаття ,скоти яка може бути чесна влада шо то не поділили то точно.

краще б голодування об'явив, може хоча б схуд! (с)


Еще интересные комментарии:

ваші вже себе показали.був тут і губаль і лунченко. оба чиїсь ставленики.оба комусь ... лизали. яка від того користь області? народу краще стало від того? тепер ще і рівіс тут сидить, ба перепрошую їздить по заграницям. що більше робочих місць стало на закарпатті або валом інвестори повалили, або ще якісь зміни на краще відбулися? я щось не доганяю?! фонтан відкрили у хусті? радуйтеся. скоро у ньому митися будете, бо безплатно.

Все вірно лише наші спроможні керувати областю.

Пацкан губернатор, Шимон прокурор області

повний чи не повний ідіот, то ще як сказати, а от ви хустяни привикли із спущеними штанями задом у кабінети заходити. то у вас на генному рівні!виправленню не підлягає.PS за що вашому хваленому в столиці морду били?

Перш за все "ЩОБ ЯБЛУНЯ РОДИЛА, ТРЕБА ВІД НЕЇ ВІДІГНАТИ СВИНЕЙ"(Сковорода". 

Таким губернатором, якого ти хочеш може бути лише Господь.

ага.чижмаря лиш гобернатором,чи гоборнатором, чи губорнатором,чи гувернатором,...і т. д. і "буде порядок"!?????
тут треба такого чоловіка котрий би не був зацікавлений у закулісних,підкилимних партійних іграх, який би не продавався, не боявся, і робив все для області. чоловіка який би ділом довів що є патріотом свого краю, і за якого б вся область могла горою стати.ну, і де таких взяти?

Юру Чижмаря гобернатором в Закарпаття, буде порядок. А того вонячого Пацкуна, котрий не може два слова до купи звязати гнати із Закарпаття.

Так які депутати, така держава. Яка держава, такі порядки. Які порядки так живуть громадяни. А громадяни живуть так як заслужили, бо вибрали таких депутатів.

Пересварилися шлюхи в борделі. (с)

Є гроші то і є правда, а ні то і ні.

А кого он должен быть ставленником? Губернатора Львовской области

Он должен быть нужным и полезным не лично Москалю, а Закарпатью и закарпатцам

А Москаль был не губернатором Закарпатья?:?? Вот он и ставил ПОЛЕЗНЫХ людей (кому полезных -это вопрос, но полезных 100%)

Еще интересные комментарии:

Жидо-америкоси дали чергову команду: на даний час не бажаний розкол України, оскільки вони втратять контроль. Тому Москаль поки-що востребуваний (хто зна, що прийде в голову його головному опоненту?). Саме тому маємо цю церемонію.

пане генадій генадійович розженіт нахер сімийні клани які династіями роблят у таможнях од простого сторожа і брокера до главного митника:))))))))))))))))))ги-ги

як не крути генералу бивших нибиває,а што типирь едноцентові учинят бізуно у запой зайдут:)))))))ги-ги

дмитро-и всьо таки в подекотрых вопросах ты дурняковатый-уд перестановкыдоданку сума ни минятся-а ты льстити хотив комусь-пане генадию-а може тя и учуют та на повышеня пуйдеш

розкажу и я анекдот.. жив у чоловика попугай но дуже ся матюкав та вывисили го у клитци на балкон.... иде мент на роботу рано а попугай гойкат - ей мент - иди на..уй ! на другий рано картина ся повторила и мент невыдержав, пиднявся в квартиру и каже чоловикови угомони свого попугая бо тя поштрафую... тот ся выбачив. на другий динь иде мент на роботу а попугай - ей мент - ну ты поняв... та так и ДМИРОВИ Я КАЖУ - ЕЙ ДМИТРЕ - ну ты поняв...

дмитро-а ты майже 50 сят центовый -открый очи исе были люди маскаля на таможни а типир гройсман своих хотив заминяти за кнопку у ради опустися на бренну зимлю гий там брат сват и т д -то е было и буде я думав ты май розумный но сильном ся ошиб

для ентони: тото ти про себе про пєтдисят центю,ай хло притигхли настара та де тото ні тото ми команда мацкаля ,ай як штульцом пуд вами затряс та нараз притигли та де тото ми із вами власті,розогнати нахер гет усіх од сторожа й брокера та покласти атошнику із думбаса :)))))))ги-ги,ай бо ми відітелі на таможні робиме ,та нам гет усьо мож гочеме контробас цігарю,контробас гащі, гочеме ни контробасиме ай як хло бо ми відітелі ниукраїна ми ондеки автохуеномія русинопуцинська та молимеся кірілови , та маєме по два пачпорти тай гет усьо што нахабарили та на сімю поназаписували ай як хло ,дись примерно так:))))))))))ги-ги

Цитата уд проплаченого коментатора "Дмитра" ци уд многых "Дмитрув" (бо пишут круглу добу без перепочинку):

"...ми відітелі ниукраїна ми ондеки автохуеномія русинопуцинська...".
Паны, што пудпорувут "Дмитра"! Найміт такого, што хоть мало ліпше знає русинськый язык. Ци такых запроданцюв не годні сьте найти и мусите хосновати недюдавого "артіста", обы діскредитовати русинов и русинськый язык. ООН в 2008, 2008,2010 рр. рекомендовала властям признати русинов окремішнов (уд украинцюв) націоналностьов, у законі Украины записаный русинськый язык. Писанина "Дмитра" се діскріманація, што противозаконно.

читателю-дмитро-ото падаль од падали кончена проплачена паскудь котра уд рана и до ночи поливат коринный народ усяков грязьов я падлови ниоднократно писав давав адрес у хусти обым му пиздяк начистив што бы то уже мини ни стоило падаль родом дись из тячущины -но даст бог свидимся-

Еще интересные комментарии:

Якi сигарети, хай везуть це добро, йде про лiс який нещадно вирубують. Hачальник таможнi не може вiдрiзнити дрова вiд високоякiсної деревини. Щось притихла тема по вивозу деревини за кордон, а що з цим затриманим ешелоном лiсу? хто i яке понiс покарання?

ніхто практично ніякого покарання не поніс. знайшли трьох стрелочників-митників, із яких двом дали догани,а одного звільнили. і все. службове розслідування проведено. все як у нас.від лісосіки і до чопа, і ніхто не забив на сполох про здоровий контрабандний кругляк. слава нігерії в центрі європи! нігерам слава!

ПРЕЗИДИЯ СЕТЕВОГО РУСИНСКОГО ДВИЖЕНИЯ

http://uzepervi.livejournal.com/333269.html

Петр Гецко:Референдум 1991! 1945 год! 1918! У Русинов есть варианты и выбор!
Tags: власть, закарпатская колония Украины, обсуждения, русины, русины не бандеровцы
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments