getsko_p (getsko_p) wrote,
getsko_p
getsko_p

В Закарпатье на границе "пиджаки" получили повестки в военкомат

Cостоялось заседания Президии Сетевого Русинского Движения (СРД), на котором обсудили предложение закарпатских предпринимателей озвученных 2 июля в Мукачево на своем заседании:обсудили Проект пограммы Русинского Движения,  а также результаты соцопросов за неделю.
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.  Русинское Движение поддерживает позицию закарпатских предпринимателей, по нынешнему статусу уенеровских властей на территории русинов на юг от Карпат, точнее отсутствие какого нибудь легитимного статуса у украинских властей в Закарпатье, особенно распоряжаться жизнями закарпатцев и отправлять русинов на верную смерть, на чужую для закарпатцев гражданскую войну! ЭТО НЕ НАША ВОЙНА!
Накануне, 1 июля 2016, правоохранительными органами на таможенном посту «Тиса» Закарпатской таможни ДФС установлен факт ввоза на территорию Украины однотипных товаров, так называемыми «пиджаками».
В частности, работниками Закарпатской таможни ДФС, Службы безопасности Украины и налоговой милиции проведен осмотр 10 микроавтобусов, в которых перемещались в основном одежда и обувь китайского производства. В незаконной сделке были задействованы около 90 человек, которые в общем перемещали 4500 кг однотипных товаров.
Правоохранители отмечают, что используя гуманность части 1 статьи 374 Таможенного кодекса Украины недобросовестные граждане разбивают большие партии товара на 50 кг, а учитывая, что товар китайского производства может его стоимость не превышает 500 евро, после этого перемещают его через границу и избегают при этом уплаты таможенных и налоговых платежей.
Как известно, товар единственной партией прибывает в Европу, транзитом перемещается через таможенную границу Украины, разбивается на малые части. Также для перемещения таких товарных партий под таможенным обеспечением должны использоваться грузовые микроавтобусы. Заезжая на таможенную территории Украины граждане декларируют, что этот товар они приобрели на рынке в Венгрии, в Ниредьгазе или в загоне для собственного использования. Таким образом осуществляется перевозка больших партии товаров на территорию Украины.
Сейчас по факту уклонения от уплаты налогов с использованием незаконных схем открыто уголовное производство.
Кроме того, участникам незаконной схемы, мужчинам призывного возраста, непосредственно на пункте пропуска, вручены повестки в военкомат.
Правоохранители обращаются к гражданам, участие в незаконных схемах в дальнейшем будет усиленно отслеживаться, а участники и организаторы будут привлечены к ответственности. Будут проводиться мероприятия по установлению фактов и лиц, которые ввозят товар на территорию Украины, уклоняются с использованием и злоупотреблением нормы Таможенного кодекса от уплаты налогов, вводят схемы реализации товара на внутреннем рынке страны. Таким образом действия граждан наносят ущерб государству. Все эти факты будут документироваться и в отношении каждого гражданина будут приниматься меры в рамках уголовного законодательства и налогового взыскания налогов, сборов и штрафных санкций, а в случае признаков уголовного преступления, привлечения к уголовной ответственности.


Интересные комментарии:

ВСІХ ПРОВІРЯЮЩИХ В ЗОНУ АТО . ТАМ ПІДЖАКАМИ УПРАВЛЯТИ

Ахаха. Всі про цю забавку знають з самого початку. Вкотре відпрацювали чиєсь замовлення дфс-ники?

Якщо сь те такі примудрі писаки, то передайте інформацію на «почтовый ящик» informator@gp.gov.ua.
А якщо не хочете, то ідіть на х.. і не тявкайте тут.

Прокурор Шімон може витягнути любий товар на в'їзд: куб китаю 100$, бренд 300$, звертайтесь 0958482924, на виїзд можна сигарети, є люди які працюють на зеленці, на Угорщину і Румунію 50$ з коробки.

Не сваріться, навіщо Вам та Тиса? Лужанка і Вілок нормально працюють на цій схемі там прокурори поставили роботу і жодне СБУ туда не лізе.

Так в тім то й діло Робіне, що один працює на землі і йому честь і хвала, а інший не хоче працювати та піджакує.
Колись не було такої контрабанди і ліс так по звірячому не вирубовували, а закарпатці всі працювали і жили непогано.
Сука ти а не ара. Якоє тваринництво, а такоє як колись було. Чи на плаях трава перестала рости і вівці пасти не хочуть ?? Тяжка правда то робота, а нинішня молодь хоче нараз багато грошей і без великого труда. Ти ішаче піди подивися які стоять поля на Міжгірщині, Воловеччині та й на Іршавщині. Бурянами позарастали, борщовик всюди росте. Усі ламанулися на заробітки, а вдома все пустіє, та одні лиш старики копирсаються в землі.
Не піднімемо вдома економіку, ніколи держави не матимемо. А від контрабасу та вирубки лісів благополуччя в краї не настане.
Роботи їм немає, мізків у них немає. Колись на Закарпатті було біля півтора десятка лісокомбінатів, меблевих комбінатів. Телевізор "Електрон" робили фактично у Закарпатті, у Львові його лише збирали, а скільки заводів працювало в Ужгороді, Мукачеві, Хусті. А "Троянда Закарпаття" та інші вина. Робити суки не хочуть, мізки включати не валовшні, їм би контрабас, там розуму великого не треба, а гроші нараз і великі. Усі би торгували, кафе, бари, бутіки, нічні клуби, а виробництво хто буде організовувати, папа Римський ??

Між піджаками і СБУшниками давно назрівав конфлікт, бо СБУшники підімяли під себе весь "китай" і завозять повними бусами не подрібнюючи партію, і не користуються піджаками. А ще це не подобається митникам, бо СБУшники їм ніху@ не плотять, а так мали би з буса 1000 баксів.

А що Ця шобла сбушно- прокурормька митна як живе?? У всіх дома і тачки по сто штук баксів падлюки а людей сбушники провокували самі

Які схеми, за що карати ДЕБІЛИ! РОботи нема, людей до нитки роздягли, податками душать - хай ідуть на... ці митники з прокурорами! Самі жирують, автівки дорогі, рядові митники і прикордонники з телефонами і годинниками за 800 евро при зарплаті 7000 грн. Все це повністю легальне і багато років практикується на польському кордоні. А саме головне, що самі тупі митники в Ужгороді, знаю з власного досвіду

ти клоуне, якоє тваринництво? Піди пороби в село, коли по 5 грн молоко приймають, увижу чи заробиш хоть дітвакови на зошити. Чи може в горах, де крумплі не все родять, будуть тобі херсонські помідори рости? Твоя би воля, опять бись жебраків в колгози зганяв, аби таких як ти пустобрехів кормили. Найшов главних жуликів- піджаків, котрі за цілий день зароблять якихісь 200 гривень.

Пенсіонер, Ви напевно дальше ужгородського балкону не були, в Закарпатті народ працює на землі і вирощує худобу, все це дуже важка робота в порівнянні з чорноземними областями

Та х.р класти на всяких там піджаків. Бо тягають товар для богатих бариг, а проклинают державу, бо небожата не мают що їсти. Карати жорстоко за контрабас треба, бо розслабилися від дурних грошей. Молодь взагалі розлінилася. По дві вищі освіти скоро кожен матиме, а сантехніка та слюсаря не знайдеш. До гівновоза треба в чергу записуватися, сантехніку треба кланятися.
Колбасу закарпатці їдять стрийську, молокопродукти тернопольські та львівські. Олії та консервації їмо херсонські та вересовські, цукор вінницький. А коли ми ся навчимо щось самі робити, чи ми лиш контарабас тягати валовшні, піджакувати. А може вже час тваринництвом займатися, як наші предки займалися. Худобу та овець розводити, молоко, масло, сири, ковбаси виробляти.
А які меблі робили закарпатці, а тепер кругляк за кордон, а звідти меблі з опилків пресованих завозимо.
Допоки будемя гендлярствувати, по заробітках їздити та контрабасити, ніколи у нас нічого не буде, в тому числі і перспективи.

У схемі т.н."піджакування" не є ніякого протизаконного. Люди тільки використовують недоліки законів (дирки в законі). -- Треба ухилити ті недоліки - і "піджакування" не буде.

Придурки!!! Все робить Гена Чернівецький гобернатор наш !! Ун тут закриває піджаків з допомогою таких псів із правоохоронних органів аби всі йшли товар копувати в Чернівці на базар там через таможню пущають вшитких а ви дурні Закарпатці сочіть лапу

Се бидло першим ділом думать, як на**ати державу, а пак за пивом вадь паленков реве, яка ся держава **йова.

Ще й голосує за 300 грн за тих, хто йде її грабувати масштабно, з депутатським мандатом.

Не вчився в школі - йди робити грущиком. Або, кой тя ймили на злочинови, не вопи, ож тя - бідного і нещасного - ущемлявут.

Закляли би ся,ужек до "піджаку"си імили! Отото оби не віділи ,не чули што у верхах ся робит!Пак там на мільйони доларув збитки державі роблять,а туй ковдошів ся имили!

Прокурор області особисто контролює боротьбу з контрабандою та корупцією в області.

"Не притягайте юридично невинних громадян".

Ти дебіле по імені Віктор хочеш когось переконати, що піджаки не знають, що чинять ?

Протоколи на цю нехарь скласти і штрафувати безбожно, бо руйнують економіку держави, а наживаються одиниці. Вони набагато гірші ніж сигаретчики, бо ті впливають негативно на економіку інших країн, а цяя бидлота гробить українську.

Що роботу не можуть найти ?? Так землі не розорюються на Закарпатті, немає жодного молокозаводу, мясокомбінату, мебельного комбінату. А були десятки при комуністах. Не хоче марга робити, лиш ліс рубати та контробасити.

Віктору
Як "схема не протирічить законодавству", якщо йдеться про уникнення від оподаткування у великих розмірах?

Приватно, для себе, товар провозь на дозволені суми. Але коли ввозять однаковий товар з розвантаженої поруч, за кордоном, фури, то це злочин.
Крапка

Сиди на сраці, бидло! Засрали всю державу, махновці! Спочатку купують на словаках "беушні" автівки, а потім хотять закон під цей гешефт поміняти, а не навпаки! Коли у них не виходить, плачуться в кистиман та розповідають які вони нещасні. То ж хто дебіл? Соціально - економічну нестабільність в державі використовують лиш для того, щоб заявити про себе, піднятися із дна. Але для цього в них нема ні волі, ні розуму, ні освіти, ані жодних перспектив. Не "івани" будуть вирішувати долю України та наводити в ній порядок!

Степану круку. Це тебе дебіла треба відправити і вручати тобі повістку. дебілізм

генка не може контролювати та данью обкладувати ото ы быситься ,маразматик би краще боровся з тими хто вагонами ,фурами а ыноды ы лытаками перекидуэ товари та пыдаскциз

Схема не протирічить законодавству, а, отже, є цілком легальною.
Закривайте дири в законодавстві, а не притягуйте юридично невинних громадян.

Тим особам, так званим "пересічникам", котрі себе позицінували, як активісти, а насправді відстоювали свої шкурні інтереси, порушували закон, ігнорували права громадян, руйнували систему транснаціональної співпраці, також треба видати повістки! Щоб Батьківщину любили і неставили свої особисті інтереси вище суспільних.

Оце по-нашому!!!

ПРЕЗИДИЯ СЕТЕВОГО РУСИНСКОГО ДВИЖЕНИЯ

http://uzepervi.livejournal.com/364298.html

ЗАКАРПАТЬЕ НЕ ПРИНАДЛЕЖИТ НЫНЕШНЕЙ УКРАИНЕ, – ПЕТР ГЕЦКО
Tags: власть, закарпатская колония Украины, обсуждения, русины, русины не бандеровцы
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments