getsko_p (getsko_p) wrote,
getsko_p
getsko_p

Коли їм вже доста буде?....... Плевали Балоги на мукачевцев и закарпатцев

Cостоялось заседания Президии Сетевого Русинского Движения (СРД), на котором обсудили предложение закарпатских предпринимателей озвученных 16 июля в Мукачево на своем заседании:обсудили изменение региональной политики в Закарпатье, активизация работы по Русинам и Русинскому Вопросу со стороны Украины, а такжерезультаты соцопросов за неделю.
1.
2.
3. Русинское Движение поддерживает позицию закарпатских предпринимателей, что вопросы перевыборов мера Мукачева и части депутатов мукачевского горсовета необходимо ускорить. Балог ждет полное фиаско и разбитое корыто.

В Мукачеве продолжается беспредел мукачевского мажора которому купили место мера Мукачева! Мукачевский мажор в очередной раз показал, что ему наплевать на все и на всех! Понятно почему и он приобщился к колдунам, как и его отец. Но балогам уже и колдуны не помогут.Чужие балоги в Закарпатье, и с каждым днем они только подтверждают своими действиями эту истину! Пусть пакуют чемоданы и уходят с миром, пока им еще дают возможность уйти. Так что вопрос перевыборов мера Мукачева актуализируется с еще большей силой!

Интересные комментарии:

Пам'ятник не мiшав нiкому бiльш нiж пiвстолiття, а туй упав новий мер та рiшив приватизувати центру. Розваги це все що мер може запропонувати мiстянам, а де лiкарнi, дитячi садки, чому руйнуються ПТУ, закриваються школи, нема грошей, але на розваги та руйнування пам'ятникiв як виявляться грошей не бракує. Це руйнування не тiльки пам'ятника але нашої пам'ятi. Не ви його поставили, i не вам його зносити.

Од нацистів освободили. Бо програма у націонал-соціалістів була така, що міста у ній для слов'ян не було. Почитайте плани нацистів, а потом пердіть туй на сайті. Комуняки,які прийшли в 1944-му не були ідеальні, но в слідуючі десятиліття,після смерті Сталіна, вони построїли тілко фабрик і заводів, що теперішні підери від влади розкрадають насліддя СРСР вже 25 років. А кілко постройили за останні 25 років фуєві демократи?? А майдауни упороті за 2,5 років що зробили позитивноє. Нич! Лем просрали то, що вже було готовоє..

Діла ботанів і є...бан. об'ясняву:"Освободили уд фашизму і німицького націзму!!!" А для "ученых" із трьома класами,таким,як бан постаравуся втувчи в копоню ош німицький націзм уготовав участь дрогим націям, в ліпшому случаю, роль худобы, а в бульшенстві роль добрива на полях тритього рейха.Ко баноє за уютным містом у хліві, а вать у газовуй камері, МОЖЕТЕ ЖАРИТИ ЯЙЦЯ НА ВІЧНОМУ ОГНИ,так, як робили молоді "патріоты" перед майданом!

а де руснаки ?? , чому не уповідять чоловікови від кого звільнили наше місто у часи другої світової ?? , ніхто не хоче дати відповідь , бо її немає

Шановний ви просвiтiть проєкт для всiх мукачiвцiв а не продавайте кота в мiшку. Чим бiльше iнформацiї тим краще. A рiшення най приймають всi мукачiвцi а не лишe тi котрi там у корита, це їх мiсто i їм краще знати яким йому бути. Щоб потiм не сталося що галасу багато, а в результатi гора родила миш.

Коли їм вже доста буде?.......

Почему власть не применяет цивилизованные методы правления : СОЗИДАТЬ , а потом уже сносить старое? А то как-то похоже на большевистское правление - все что было до нас уничтожим, а потом как получится.

Якщо у нас демократичний мер, який при тому дбає про громаду міста, то чому він не виклав питання зносу монументу на обговорення громадян.Думаю, що був впевнений, що мукачівці цього не захочуть.Вже всім відомі методи переконання Андрюші...Цих небораків-ветеранів ніхто не питав.Так як нічого не турбує нашого МЕРКА, тільки власні корисні інтереси.Чому в більшості країн Євросоюзу памятники, обеліски,монументи влада навіть гадки не має зносити-переносити. Хоча є такі країни яким заваджали ці споруди -Латвія, Литва,Естонія.На сьогодення ці країни спустошені, бо ті хто руйнував давно на заході.А старі та немічні доживають свій вік у країні без памяті. Нехай це памятка тоталітаризму,комунізму,називайте як заманеться Та все ж це історія...Хоча в Америцьких коледжах історію рідного краю (Закарпаття, Мукачева...) не викладали.Шкода.Однак, з вибором більшості приходиться миритися.

Туй полiтика така, принизити тих хто одержав справжню Перемогу, в тому числi i самих себе. Йсе пам'ятник Перемоги, а то що будуть будувати йсе буде пам'ятник захисникам в рiзнi часи, тобто нiякої Перемоги виходить i не було.
Треба кудись грошi закопати вмiсто того щоб їх виплатити на ПТУ, чи вiдкрити яку лiкарню так вони взялися за пам'ятники, а як подiлити цi грошi, вже всьо вiдпрацьовано i подiлено.

Майкл розумный чоловік-респект.
Позносіть за єдно вшытко што тот "тоталітарный" СРСР настроїв. Зріште ЛЕП, здайте в металолом трубопроводы, взорвіть школы, больниці, фабрики, заводы. То боде справедливо.Зробіть із народу опять фовагову, вінцілірю панських. Дайте льодям петеки і гуні.
Зроьіть у каждому вариши майдан, поклатьте пам'ятники скатам і коктейлям Молотова!

Треба ще демонтувати усі багатоповерхівки - Хрущовки, Сталінки, Брежнєвки - то все від лукавого, то все комуняцьке!

Парк в аренде, все ради бизнеса можно и памятник снести, предки вам это не простят, когда-то похожие было сносили храмы при комунизме а теперь свидомизм

Просто ужас, что творится, как быстро забыли подвиг людей отдавших за нас жизнь. Разве это нормальное государство? И людей задолбали так проблемой как выжить, что никто ничего не делает чтоб это остановить.

Люди віддали своє життя за ці землі, а зараз їх прирівняли до учасників АТО... Ганьба!

Все разрушить ради бонусов от западных кураторов сша. Историю нам тоже напишут жиди, и через 20 лет украинцев вообще не будет. Позор!


ПРЕЗИДИЯ СЕТЕВОГО РУСИНСКОГО ДВИЖЕНИЯ

http://uzepervi.livejournal.com/371702.html

День Мародёра на Украине – жирная точка. Петр Гецко
Tags: Балога, власть, обсуждения, русины, русины не бандеровцы
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments