getsko_p (getsko_p) wrote,
getsko_p
getsko_p

Украинские националисты в панике, чувствуют что за антирусинские дела придется отвечать!Очень скоро!


Человек, который последние годы был одним из организаторов и участником практически всех антирусинских и антивенгерских  мероприятий на Закарпатье только сейчас осознал:"Есть время разбрасывать  камни, а есть время их собирать!" Русины знают каждого, кто разжигал русинофобию и межнациональную рознь в нашем регионе. Им отвечать придется по всей строгости закона, увильнуть не удастся ни одному антирусину.


«Свідомістю українців маніпулюють за допомогою антиукраїнських сайтів», - заяв Голова Закарпатської обласної організації Української народної партії Іван ГАБОР. Так політик прокоментував процеси «грандіозного розгулу наклепів та брехні, що панують в інформаційному просторі».
«Статті, блоги, коментарі, форуми відверто антиукраїнського спрямування, з наклепами на громадян України, які відстоюють державницькі інтереси, поширюються Інтернетом», - коментує ситуацію Іван ГАБОР. На його переконання, «Інтернет-простір перебуває поза законом, оскільки інформаційні сайти не реєструються, як, наприклад, друковані ЗМІ чи телеканали». «Через це викривлену інформацію та провокаційні статті з брехливими відомостями неможливо оскаржити в суді», - наголошує Іван ГАБОР.
На його думку, «такі сайти, як «Закарпатський кримінальний калейдоскоп» - зухвало дезінформують читача, підриваючи не тільки культурне середовище, а й підвалини, на яких будується цивілізована держава». Політик закликав застосувати в Україні «досвід цивілізованого світу, який дозволяє в законодавчому руслі покарати ініціаторів подібних сайтів за наклепи та заблоковувати такі сайти».
Також, Голова Закарпатської організації УНП повідомив, що передбачає клопотання щодо ініціювання проекту Закону, який дозволить провайдерам Інтернету мати законні підстави для блокування таких сайтів.

http://razvitieregiona.borda.ru/
Вспомнили и о опыте цивилизованного мира? А когда стояли с плакатами о "Выселить русинов и мадяров с украинских земель Закарпатья" о цивилизованном мире не думали? А зря.Скоро всех антирусинов коснется цивилизованный суд, с  учетом опыта Гааги, Нюрберга! А как же,опыт положительный для нацистов всех мастей.

«Развитие конфликтных точек в контексте Подкарпатской Руси: Венгрия & Словакия, русины & Украина».
"Экономическая самодостаточность Подкарпатской Руси. Точки роста".
Роль зарубежных экспертов в процессе становления молодого русинского государства


САЙТ ПОДКАРПАТСКАЯ РУСЬ
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 5 comments