getsko_p (getsko_p) wrote,
getsko_p
getsko_p

Есть конкретная фамилия в начавшихся у русинов проблем после присоединения к СССР-Хрущов!


Cостоялось заседания Президии Сетевого Русинского Движения (СРД), на котором обсудили предложение закарпатских предпринимателей озвученных 6 вгуста в Мукачево на своем заседании:обсудили начавшийся переходной постукраинский период в Закарпатье, а также результаты соцопросов за неделю.
1.
2
.
3.
4.

5.
6. Русинское Движение поддерживает позицию закарпатских предпринимателей, что все беды русинского народа в СССР связаны с конкретной фамилией Н.Хрущов!

Виновен не СССР, не И.Сталин, даже не украинские коммунисты. В том что русинов переименовали в украинцев, то что русинскую делегацию не принял в Кремле И. Сталин, то что амнистировали бандеровцев в СССР, у всего этого есть одна фамилия Н.Хрущов. Есть архивные документы подтверждающие этот факт! Вот Хрущов и несет персональную ответственность за все те русинские проблемы, в чем пытаются обвинить СССР, Сталина, коммунистов!
Интересные комментарии:

Так тото i е,-
-Хрущов-главный УКРАIНIЗАТОР русинов.,-
-тото ун завадив  делегацii русинов стрiтитися з Сталiном.,

-а у школах при Хрущови было заведено хлопцюв стричи пуд чуб-оселедець,-
-типир так опят стрижуться майданутi АТОшники, та й iщи даякi  бандернутi укроХворi.


Нас Украiнцями зробили не Руськi , а комунiсти в ссср, а там було 15 республiк

Коля, то не предки росіян зробили русинів українцями, а влада СРСР, а там були грузини, українці, росіяни і багато інших...

Якщо правильніше то один грузин :)))


Bolshevyky byly evreji rozvojuvaly i zabyly Czarjia Nikolajia i rodyny.

Rothschild bankovy systemy y Anhliji i Amerychi Schiff i Lebe daly Leninovy 20 millioniv zachaty Kommynistychny systemy zabraty majno i zemli vid ludej.

Українцями ми зробили себе самі.Просто тоді національність не грала ніякої ролі в житті. Сталінові було все одно чи ти циган, русин, єврей, румун або мадяр. Тим більше, що русини вітали звільнення їх від гнобителів і їм більше підходив СРСР, де жили і живуть наші брати українці і руські.

Ukrainzaciju stvoryv Kommunist Mykola Skrypnyk na interneti je.

Хто як не більшовики створили Закарпатську область, де компактно проживають русини. А могли просто поділити і частинами периєднати до Львівської і Станіславської областей.

Evreji nenavydily Ruskych

А українців створили австрійці, як пяту колону проти Росії.

A Austriak y tozhe byly evreji

Merkel je chto?

Nimechka evrejka z Polschi

Тарас Попович В Буштині жив єврей Мендель.

Zionist Federation of Ukraine.

Balfour declaration.

Чому тоді більшовики залишили русинів в Словакії, Румунії і Угорщині, а не зробили їх словаками, румунами чи мадярами ? Більшовики і там після війни були при владі.

Kordon dljia Russkych do Evropy.

Mala statiji nechotily stvoryty ani Polaky ane Bolshevyky.

І тепер русини не хочуть створювати малу державу. Ми хочемо створити самоврядну територію в складі України. З однією ціллю. Не треба нам заїзжих злодюг, які вказують як нам жити та розкрадають наші природні богатства.

Pane Taras z Bolshevykamy evrejamy?

Chila evropa i Amerika pid zlodijamy


Я за соціальну справедливість і проти тих євреїв, які тепер при владі в Україні і довели державу і людей до жебрацтва.

Ja y Amerchi i krasche nich nema

Po 2008 stock market crash to yce pishlo na nich, treba podjakyvaty evreskymy zlodijam y bkeriv

zlodijam bankeram

Минуле не вернеш. Завжди треба виходити з того, що є тепер і добиватися ліпшого чим сьогодні. Добиватися правди, справедливості, поваги один до одного і робити так щоб нас визнали і поважали в цивілізованому світі.

mij nanjo povidav de je ta pravdo y koho, chto tjia byde slychaty.

ja by tak na 1000% ne tverdiv, s'o za zanik Rusinu moz'ut' russkije.

1. Stalin ne byv Russkij a joho meta byla stvoriti sovetsku a ne ukrajinsku naciu v CCCP a tyz' na Pudkarpattju

2. Muj n'an'ko byv po vojni na Pudkarpattju milicionerom a vse povidav: Pris'li id nam ukrajinski komunisty, i robili propagandu. I n'an'ka obmanuli. Vun rozvoz'ovav po selach cuker'/sachar/ i kaz'dyj, chto chotiv cukrju, musim pudpisati sja. I n'an'ko...Еще

3. Agitaciu v czechoslovakii Ne robili russkije a ukrajinski komunisty. A/ obmanuli 12 tis. rusinu OPTANTU, jaki odys'li buduvati VELIKU Ukrajinu(iz pekla sa ne mohli vernuti ane za 20 roku) B/ ukrajinski komunisty v czechoslovakii prinutili vladu i zaboron'ajet' sja ZAKONOM rusinska nacionalnost - zmina na ukrajinsku!!!!

4. Ne treba vs'ytkoj zloj kydati vse lem na Russia - bo rusinsku nacionalnost znisc'ili ukrajinci a ne russkije

Pravda Miroslav, Oleksandr Shumskyi i Mykola Skrpnyk Korenisacija

Ukrainski Kommunisty

Теперішні євреї, в ході так званої децентралізації, взагалі хочуть ліквідувати таке поняття як область. Хочуть створити округи чи землі, або губернії. Тоді Закарпаття буде входити до складу Галичини. З центром у Львові. Ужгород буде центром об"єднаної громади, яка буде складатися з міста та ще трьох-чотирьох навколишніх сіл.

Є в Закарпатті декілька русинських організацій. В тих організація є настоящі русини. Майже всі їхні керівники не хочуть, не здібні або попали під вплив олігархів чи ще когось. Вони інколи збирають збори членів цих організацій. Приймають якісь недієві декларації. Такі зібрання проводяться, в основному, лиш для того щоб самих себе переобрати на новий термін і знівелювати русинський рух. Потрібна повна і докорінна перезагрузка тих хто ніяких результатів, в плані визнання русинів, не добився. Тепер є можливість управляти і координувати дії, оприлюднювати документи, проводити навчання, залучати молодь до наших рядів, через інтернет і мобільний звязок. Згадайте покійного Івана Петровція, він, у свій час, чітко нам продемонструва як це треба робити.

ПРЕЗИДИЯ СЕТЕВОГО РУСИНСКОГО ДВИЖЕНИЯ


http://uzepervi.livejournal.com/383253.html


Петр Гецко: В последнее время в Закарпатье обозначилась смена элит

Tags: cccp, Подкарпатская Русь, власть, закарпатская колония Украины, русины, русины не бандеровцы
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments