getsko_p (getsko_p) wrote,
getsko_p
getsko_p

В Закарпатье опять стрельба. Опять делят границу.Комментарии закарпатцев

Cостоялось заседания Президии Сетевого Русинского Движения (СРД), на котором обсудили предложение закарпатских предпринимателей озвученных 27 aвгуста в Мукачево на своем заседании: обсудили текущие события в Закарпатье, роль и место русинских организаций в разных странах проживания русинов в контексте решения русинского вопроса, а такжерезультаты соцопросов за неделю.
1.
2.

3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

11. Русинское Движение поддерживает позицию закарпатских предпринимателей, что вот он бандера в Закарпатье! Это для тех кто не понимал и не знал что это такое. Это одно из немногих проявлений бандеры. Русины о проблемах закарпатской границы предупреждали. А на поверхности по перестрелке в Апше - Москаль обвинил балогу, а балога Москаля.
Комментарии:
Всьо просто - одні достали біти, а другі стволи. ЗНАЧИТЬ НА СТВОЛИ ПЕРЕХОДИТИ ТРЕБА.

Здравомислячі люди попереджали, що "революція гідності" добром не скінчиться.

Не всё так , как роздули!

все что касается экспорта должно поощряться
если люди таким образом разрушают экономику евросоюза и при этом зарабатывают так нужную нам инвалюту - дайте им возможность этим заниматься.

если таможеники румынии и венгрии со своей стороны не могут с этим справиться - то украинские - и подавно

Веселуха , а не жизнь на Закарпатье наступила! Что ни день то трупы или похороны! Слава БАНДЕРЕ! Вiн вже прийшов, порядок навiв!?

Зараз у прес службі НП все не напишуть, бо чекають *откати, а якщо дуже треба буде показник, то повішають на якогось лоха, а інших зроблять *потерпілими і свідками.

Блюкови бандюки хотіли прибрати бізнес од Пітьовкових чомусь "Панорама" із Гарагоничами мукачівська то не пише, бо сама залежить від Блюка і його шайки

Може чистіше стане кіть будете вертати один одному легше простим людям буде

Ми їм вернеме за хлопцю наших

ХОТІЛИ КОНТРАБАНДУ ПРИБИТИ МУКАЧІВСЬКІ.

Ко ще бов з джокійом?

Поліція всьо знає бо давно вже продалася)))

Полыцыя вже знає що в розборках приймали участь депутати Тяівської райради від ЕЦу.
*
да біда однако, кой димпутаи штрілявут ,а чого тото ни пуйде добровольцем у ато ?????кой так штрілявби:)))))))))ги-ги
*
.......Гена кругом коменти дає..а де служби???
*
Які потерпілі? Вони всі без вийнятку мають бути обвинуваченими.

Вилучені речі потерпілих?))так то учасники конфлікту які приїхали влаштовувати розбірки,всіх в тюрму!)

Тако, коли протрезвієш? Тать Україна вже хуже Сомалі. Ты з Канады клацаш? Чодо, се не влада, се антихристы, які мавуть задачу унічтожати і порабощати.Поуправляти злодіями?Ты обкуреный? Тать злодії при власти.Такі як ты лем і скакали, а типирь хочеш соскочити? Україна має два выхода, а вать очиститься уд сьої скверны, а вать боде юй пісец!

Кіби такі як ти руснаку при власти боли то з Закарпаття було би Соиалі,такі дикі в тебе думки.А всіх едним свойим мірилом не міряй мірило ся зотре, не всі скакали по майданах ніколи.Ся влада не є" дуже" добра,айбо за кажду власть і даже за царську і за цісарську мош полокати язик .А ти стань і по управляй злодіями навченими красти ,а пак пиши мемуари..................
Нет не правда!!! Живой!!!

То правда Шо Джокi умер на нись рано?

Здравомислячі люди попереджали, що "революція гідності" до добра не призведе.

До 00:02- виражайся полегше! Мені вони нічого поганого не зробили і не зроблять- не в тій сфері заробляю гроші!!! А кожен вибирає собі життя сам, но судити і осуждати тут ніхто нікого не має ніякого права...!!! На рахунок "марги"- попридержи язик, бо я лиш висловив своб думку! Якшо хлопці тобі шось зробили, то питання до них особисто! А тут, в неті, анонімно любий може "битися в груди", а в житті сидіти під столом!

Чор...и ви вси,малого Шкварю треба з Киева вертать тот один робив и правильно, усих направо и на ливо казнив,бов вам поганий,но чекайте чекайте скоро всих вас постреляють а пак будете думати коли вже буде пизно!!!

бог палицьов нейде бити никого

Правду кажеш... Достала вже до блювотини йся кончена "вільна украйина" за два послідні роки. Всякоє було за 25 років, но сякого ідіотизма не було нигда.

До 567."Дали бо ми власть" та мозги бы м многим управив. Щи бым вам каждому всыпав по єдному місту, а пак робити заставив.А кровлю заливати то ваша прерогатива.
До "Так є". Тако, докі бодете нести ту дурно і примітивну пропаганду? Та ко сю власть привюх? Тать вы скакуны-дикуны.Не перед вами на сцині нинішні можновладці дурку метали.Макейны не вами ся любовали,нуланды не вам, як звірці корм роздавали? Тать при вас "свідомых" не треба не путіна, не мацкаля, не гітлера...вы самі наруд уїсте.Я якраз серед вароша пророковав, но вам зомбанотым то,як глухому густи.Хуть уже заткайтеся!

усяде рагульня,куда не плюнь..а може пора уже простим людям понищити сю нечисть самим,джокіїв ,срокіїв,очистити мало землю от сьої саранчі,котра нич полезного в свому конченому житті не зробила й не зробить,лем жиє на біду другим.наркота,контрабас,рекет й т д

Руснаку як добре заднім розумом жити,при тюв власти боло добре, а при сюв хре...погано.А ти шо думаш ош власть ся поміняла ,а я так не думаву.Ко такий Янукович бов ставленик Кучми,правда ,а Порошенко запрвляв в уряді Азірова,тоже правда,а ко типир за наші шкури ся дооворює ,тіпа, Кучма, ,і за твою тоже розумнику бо введуть воєннй стан загребуть і тебе.А нарюд ходів уже ниська нормально жити зато і вмирали.А нарюд опять обманули повіли война почекайте.А ти не думай кіби прийшов мацкаль нараз бо ти зробив райську жизнь,він свойим негодин зробити,а ти радуйся тому що ти дано,бо як казали жиди не все так буде.А за Путіна церква ся не молить??? Молить , хоть тот щи покруче ділов натворив.....А сидіти туй і жовчов бризкати ,я казав,я говорив, чогось серед вароша не пророковав,може би і тя послухали..........

то не пацан,то дараб гіна,точно такий же,який його постріляв..і чим скорше сі уроди ся винищать,тим скорше мож буде наладити нормальне життя

Та який репортаж??? Про шо мова??? Всьо порішаєся і так, а пацана жалко- на грані смерті. Одно жаль, шо тепер діла так рішаються- кров'ю молодих хлопців...а їх шефи сидять у себе в кабінетах і називають себе політиками!!! Їх кармани набивають грошима, умитими кров'ю і сльозами людей!!! Но, думаю, все з часом стане на свої місця...

УСІ ПОДРОБИЦІ!......де!? НЕ репортаж а реклама запраки!!!!

Руснаку дали бо ти власть, што бись робив, залляв бись усьо кровльов ге ???????????

Згадав фільм "Брежнєв",епізод з фільму: Сам читає газети у себе в кабінеті ... в 10-ти мільйонної Москві вбито людину ...через два тижні в 7-ми мільйонної Московської області убитий ще один чоловік ... Брежнєв тут ж викликає "на килим" міністра ВД СРСР Щолокова: "У тебе тут що,фронт ?!" Результат був протягом двох-трьох діб.

rusnakovi respekt!!!

Руснак каже сяту правду.

До "Так є". Та што ти говориш? Под лопатками не чеше? Може крыла ся пробивавуть? Коли на майданах бісновалися, туды овечками не хутіли быти? Вы даже не бараны, вы козлы. Вам рузумні льоди говорили:"Што творите? Мичите державу у бандітізм,жебрач і кров!" Но на вас америцький антихрист чары навьюх.Мозги уд вас подберало.А типирь пастора бавиш? "Владу треба терпіти, яка б не була?За війско молитися?"- вы ракова опухоль для народа. Вічно Україну металисьте в різню. Вража сила.Прийде час будете вісіти на шыбеницях!

а хто іще був

світ зійшов з розуму .всему виной проклятие деньги.

Хто ходить по грані рано чи пізно може з неї злетіти униз,бо великі гроші то великі ризики ,і життям теж.А те що нами керують вовки в овечих шкурах,було давно зрозуміло.А чому ми вівці а не барани,тому що якщо ти людина духовна то ти паства і є вівця Господня.А якщо упертий як баран то є стадо.Паства молиться і за війско і за владу,яка б вона не була,і кротко чекать врозуміння цієї влади .А барани цього не хотять, затопчуть, прийде другий ще хужий, кажуть, ліпше би той був.Хтось скаже життя проходить жити треба зараз,але коня кормлять не тоді коли на поле гонять,треба на вибори прийти, і вибрати не за гроші, а так щоб потім не нарікати а якщо помилився то терпи

При Януковичу ніколи такого не було, наркота була все було, але вирішувати по іншому, принаймні не було кожен день новин про розбірки і стрілянину. Слава Порошенку! Віва США!

Короче подняли нас по тривозі абисьме порішали тай бабла зрубали!)а так всьо подконтролем)))

Одрбряє стрілянину порошенко блюкові з пітьовком по бізнесу сигарет?

При "кривавому диктаторові" такої рясної стрілянини не було. Америка одобряє?

А навіщо його оперувати? Хай би один одного постріляли. Земля трохи очиститься.

клоуни)) і все тихо забудется)) вони стільки платять що іх не вигідно закривати))

Де чорт Наєм? Де нацгвардія?

джокія подстрілили

Блюк з пітьовком не можуть поділити бізнес сигарет?

Знов контрабандні потоки ділять

Видно Єцівці вправно тренуються по стрільбі а блюковські шакали тренуються бітами

......нормальна підготовка по стрільбі у Єца!!!

Вся область знає за шо розборки, кого і з ким а ЄЦ не знає! Цирки!!!
Tags: Балога, ЕЦ, обсуждения
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments