getsko_p (getsko_p) wrote,
getsko_p
getsko_p

Объединенные сельские общины«похоронят»Закарпатскую область?Закарпатцы против такой децентрализации

Cостоялось заседания Президии Сетевого Русинского Движения (СРД), на котором обсудили предложение закарпатских предпринимателей озвученных 17 cентября в Мукачево на своем заседании: обсудили начавшееся в Мукачеве судилище над заместителем председателя областного Общества Подкарпатских Русинов С.Ач, нелегитимность в Закарпатье судов, прокуратуры и Закарпатского областного управления СБУ, а также результаты соцопросов за неделю.
1.
2.
3. Русинское Движение поддерживает позицию закарпатских предпринимателей, что многие в этой мутной водичке под шумок пытаются порешать свои вопросы. Русины в своей программе "Образ будущего Закарпатья", который уже три раза обсуждался в разное время на разных публичных площадках есть и раздел "Территориально-административная модель Подкарпатской Руси.". Но по любому нынешние псевдо децентрализационные потуги уенеровской власти в Закарпатье канут в лету в виду их нелегитимности после полноценной реализации Итогов закарпатского областного референдума 1991 года.
100% опрошенных закарпатцев считает, что многие в Закарпатье, в этой мутной водичке под шумок пытаются порешать свои вопросы. Нынешние псевдо децентрализационные потуги уенеровской власти в Закарпатье канут в лету в виду их нелегитимности после полноценной реализации Итогов Закарпатского областного референдума 91г.
100% опрошенных закарпатцев считает, что Русины сами решат какой формат децентрализации надо сразу после реализации Итогов Закарпатского областного референдума 1991 года.При нынешней сегодня финансирование школ,больниц является средством рэкета и давления на общины,чтобы они объединялись. Поэтому добровольностью там и не пахнет(c)

100% опрошенных закарпатцев  считает, что нынешнее объединение территориальных общин: как под видом децентрализации узурпируют власть создавая так называемые "объединенные территориальные общины", которые не являются субъектом правоотношений, в территориальных общин изымается ВСЕ коммунальное имущество. Гражданско-правовой, администратвиной единицы "объединенная территориальная община" нет в системе административно-территориального устройства Украины. А базовая социальная инфраструктура полностью зависит от воли центральной власти. (c)


Комментарии:
а бабка повітуха ці буде у повіті ,ци лем деканалізавція буде, ай як хло громади ондеки настара жебракам учинилиби,та пак што будут пани у районах чинити ,куди будут галштуки натігати коли їм сідак ондеки із пуд жопи вибивавут:)))))))))))))))))))ги-ги


Тяжко сисе буде доходити до того француза що на відео у трубу дує. Увін на то і є француз і як виходцю із Лонго Мая йому єден хрен що вто Закарпаття а що Галичина. До речі женився у Н.Селищі на такій курві, прости ня Господи, що місцевий би ї нігда не узяв. Давно відомо що Лонго Май структура яка попала на сайти як грандоєд западного Фонду і вже довгий час як вірус точит здорове тіло Селищан. Сись Юрген розрекламовується такими же грандоєдами. До них село було спокійне з відповідними сталими традиціями. На концерті в Ужгороді організованим УЖНу назвав жителів Копашнева КИТАЙЦЯМИ. Але за бабло Губаля щось сі уже із копачанами полюбили і на диво уже би сі й об"єднували. Але згідно вказаному вами вище перспективного плану, а віін такий є, в це Об"єднання має входити й Нанково. А Нанківці народ гоноровий і у рабство до політичного трупа, який і мав бути в цій труні, Губаля,- в рабство йти не хотять.
цитата


написав: давайте ссылки на официальные документы
(ц) "Відповідно повіти будуть підпорядковуватися регіону з центром у Львові. "

Ссылочку на официальный государственный документ, плиз?
Иначе вы, как сайт, распространяете бред и ахинею. Или проще говоря - "пужалку" для лохов.


Я щось нерозумію. Якщо цей флешмоб з труною організовує Губаль, а це вже не секрет, так він тим самим льє воду на мельницю створення згаданих повітів і ліквідації обласного центру. Балога ж публічно заявив проти цього, то тут щось не сходиться. Чому в такому разі ще Віктор Іванович писок не набив своєму однопартійцю, вівчарьови із Липовця за такі дії? Бо виходить що таким чином патріот краю є Маскаль. Порошенко давав в області картбланш Балозі, а той найшов кандидатуру аж профтехканта й рекомендував таку нікчему Президенту на посаду голови ОДА. Чим все закінчилось, відомо. Віктор Іванович, здається цим наігранимм цирком вас знову підставляють. Нанково Вам дякує за відреставровану церкву, а чому Губаль нас в "свою" громаду не бере.


Глупi не можуть поняти, що державу розпродали та знищили, грошей нема. Тому вихiд один, кожний хай рятуєся як може, це повна децентралiзацiя, тобто хто має грошi той пан, а всi остальнi пропали.
Не до Київа будемо бiгати а до Львова на поклон, така задумка поцрiотiв рiзних мастей, аби откати залишенi у Львовi йшли не в меньшу сторону, а у бiльшу.
Взяти поцрiотiв з Вiльхiвецької громади, залишили без фiнансування медикiв, їм медицину не треба, у них своя амбулаторiя де лiчать зеленков бiльшiсть хворiт, ось вам рiвень розумiння проблеми.
Ми тут всi давно об'єднанi, у нас одна громада - це Закарпатьська область, за це треба стояти, а не дiлити то що дiленню не пiдлягає. Питання громад винести на референдум, вони нам не потрiбнi, бiгати до Львова далеко, у нас є Ужгород. Проплаченi бомжi та заперевальнi знову погоду накручувуть, причому об'єднання громад проводиться на добровiльнiй основi.
Уряд най грошi перечисляє у Ужгород, а ми якось подiлимо мiж своїми громадами без львiвської помочи.


увезти мусор садоваму у львов із усьої закарпацької області та най деканалізує ондеки готь і у громади,:))))))))))))))ги-ги ай тай уся рехворма яйцинюха:))))))))))ги-ги

айщо хло громадилиби лем та фестивалили а роботи гуй,лем зилений кіловат тручавут настара по зворам:))))))))))))ги-ги

Митре, подивлюся як будеш гигикати, койти ся ти прийде Львовським мусором дихати. Водиш що "майбутній" президент аш до Миколаєва го удвозить, а там не принимають. За грандові гроші усякі флошмеби та фервестери будуть хвалити що тот мусор пахлючий, бо походить уд галицької демократичної гузиці. Вот тогди погигикаш!


З одного боку , ніби, децентралізація, з іншого – укрупнення, тобто – ДОцентралізація, щоб вищим чинам легше було розкрадати природні багатства, як зараз нищать ліси. Думаю, що вихід не в об’єднанні громад, а в скороченні надто роздутого управлінського апарату на всіх рівнях – від найменшого села до столиці. Сільські ради, які існують, хай би й залишалися. Так зручніше людям і краще видно, що робить влада. Просто треба вчасно, адекватно й сміливо реагувати на кожне рішення влади, яке може зашкодити громаді.

Спочатку тишком-нишком об’єднують громади, обіцяючи золоті гори. Рибалки теж підгодовуть рибу і вона потрапляє на гачок. Якщо це вдасться, ліквідують область і приєднають її до «Галицької асамблеї». А там знову з’являться потрібні Києву та Львову нові закони, постанови, рішення. Прихильники об’єднання зрозуміють, що їх надурили, але пізно, бо все вже буде записано в Конституції. Апологети об’єднання сподіваються, що саме вони будуть правити (?) і доти встигнуть щось прихопити задля власного збагачення. Адже бюджет буде більший.


Діду! Поникай вон. На дворі 2016 рік.
Яка в п..ду «Галицька асамблея»?!
Уже давно не кониць 80-их 20 століття.
Не є ні комуніштів, ні руховців, ні "Галицьких асамблей." Кить тя галіцаї перепудили у 80-их, так ото твої лічні прoблеми. Не неси брєд, неборе.


молодi та смолавi немавуть свого розуму та страшно закукувуть у галицькi дупи в ожиданю що звiдти вилiзе, для них головноє не перепудитися як туй йеден пише. Можливо пужатися не треба, но носик прикрити не мiшало би, бо з тих дуп та и из самої галичини не лiзло нич крiм одного компонента органiчного удобрива.
Жити треба своїм розумом або позичити у старших, наших люди, а не вiддавати усьо чужим. Думаєте що Садового скомчуть вашi проблеми, ви дуже глубоко помиляєтеся. Обiдно що наша молодеж так спаскужена, вмiсто того щоб вiдстоювати наше, йдуть його продавати за бесiцнь, тай кому.... наслухалися галицьких казок та спати негодни.
Най говорять што хочуть, но менi доста була видiти наш стадiон пiсля галичанських дикунiв, из сими нам не попути, бо розума неє ,тай чому нам у них учитися.


а ти няню так кажиш бо самсь туди никав у галіцайську дупу ,та напагависся та типирь настара розказувиш ак тото молоді жити мавут:)))))))))))))))))ги-ги шомлі помали жакай та пінзію рахуй:))))))))ги-ги


Садовому точно ти і твої фобії до гузиці.
А тебе діду точно якийсь заперевальний по жизні перепудив.
Каждий регіон рішає свої проблеми сам і чужі проблеми собі на шию вішати нікому ся задарь не всрало.


так, так, завто вто Садовий львiвськоє гiвно яке збирали ще уд перiода Марiї -Терезiї по всiй Укранi розвозить, скоро и тобi на дараби привезe.


Тобі і везти не мусай. Од страха уже давно ходиш з обосраними гатями.


ой перебач, я думав што ти наш, а ти оказався менеджером по поставках говна вiд Садового. Тобi заперевал.


Митре що молодих чекає Ви даже не знаєте
дай бог аби їм безвізовий зробили но тко встанеся на Україні?
їнваліди і пенсіонери а тко їм буде заробляти пензії? америка,ЕС ?
нітко з них перстом ни кине. Молодіж в євжопі буде робити за мізер
як тепер роблят поляк і прибалти (не всі проценту 5-10 тко первий устиг пристроїтися жиют більш-менше нормально а остатні посудомойками та куди поженуть(це вже з 2010 року началось)
А ТО ЩО ХОТЯТ ПОДІЛИТИ ?ІЩЕ 40 РАЗ ПОДІЛЯТ А ПУТУМ
ВМІСТІ ЗРОБЛЯТ .ЦЕ ЄВРОПА !гроші якось треба по жебам розсунути.


Йой. Я думав што ти наш, русин. А ти лем знаєш по хохляцько-мацкальськи. Ото правда - наші люди не є перепуженими і з обосраними гатями по варишу ги ти діду не ходят.

Так што куфер у руки - і за перевал!


який ти русин тiт голова из гузицi (дупи) Садового росте, ти мутант який косить под русина, та грузить перемогами яких нико и неде невидiв. Шкода час тратити на такого. Ти раз зазвiдай Садового ци признає увiн таку нацiю як русин.


Суспільство розвивається по спіралі. Що вже колись було, знову ніби повторюється. Галицькі націоналісти багаторазово пробували «пробудити русинів», щоб ті стали «українцями». В 1919 р. Українська Галицька Армія прийшла за Карпати, в 1938-1939 рр. тут були галицькі «січовики», після Другої Світової війни прикордонні русинські села тероризували залишки бандерівців, тепер знову вештаються «січовики». На сайті https://www.facebook.com/rusyncontent/ прочитайте книги про історію русинів чи хоч би ті розділи, де мова йде про діяльність незаконних збройних формувань галицьких «патріотів». Є ще книга «Майкл Вінч. Одноденна держава».


Научися раз бовване старий писати на русинській бисіді. А пак штось перди. Мацкальський ти тролль грьобаний, а не русин!


бесiда у каждого своя, у Садового свiй акцент якому ти спiваш алелуй, i як не спiвати на такому посту менеджера по поставкам, такий як ти рiдну матiр продасть, про що дале мош говорити. Коли аргументи кончилися начинавуться образи, я не стороник образ, майся.
Tags: власть, закарпатская колония Украины, обсуждения, русины, русины не бандеровцы, сельские кустовые управы
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments