getsko_p (getsko_p) wrote,
getsko_p
getsko_p

Владельцы автомобилей с иностранной регистрацией блокируют пункт пропуска "Ужгород"

Cостоялось заседания Президии Сетевого Русинского Движения (СРД), на котором обсудили предложение закарпатских предпринимателей озвученных 17 cентября в Мукачево на своем заседании: обсудили начавшееся в Мукачеве судилище над заместителем председателя областного Общества Подкарпатских Русинов С.Ач, нелегитимность в Закарпатье судов, прокуратуры и Закарпатского областного управления СБУ, а также результаты соцопросов за неделю.

1.
2.
3.
4.
5.
6.

90,9% опрошенных закарпатцев считает, что несмотря на актуальность темы с автомобилями на иностранных номерах, сама акция по блокированию международного пункта пропуска "Ужгород" организована силами раскачивающими ситуацию в Закарпатье, против украинской власти.
Госпогранслужба Украины информирует, что сегодня владельцы автомобилей с иностранной регистрацией начали акцию по блокированию дороги, ведущей к пункту пропуска «Ужгород» на границе со Словакией.

Владельцы автомобилей с иностранной регистрацией блокируют пункт пропуска "Ужгород"
Такие действия активисты организуют с целью увеличения срока транзита по ввоза транспортных средств на территорию Украины.

Таким образом, в связи с действиями активистов, Госпогранслужба рекомендует при планировании поездок с последующим пересечением границы воспользоваться другими пунктами пропуска:


Комментарии:

Для чого тобі машина Вікторе раз не можеш на неї заробити, купи собі віз із кіньми, або біціглі.

Пенсіонерам їсти нічого, платити за комуналку нічим, грошей на лікарство немає, а цим клоунам давай дешеві машини. Знайшли актуальну тему.
Зібрати цей збрід та відправити в АТО.


Степан, чому б Вам не відкрити сайт з калькулятором митних платежів. Наприклад, тут: https://www.autocentre.ua/rastamozhka-auto
За новим законодавством (яке Ви вивчили, а я - ні) акцизний збір зменшено на авто не старіше 2010 року. Тобто, його вартість буде починатися десь з 5000 євро. За розтаможку калькулятор нарахує вам ще 2400 євро.
Я питав: "Пересічний громадянин може зараз так просто завести собі машину і "заплатити копійки"?". (7500 євро). Відповіді не було, було звинувачення у незнанні законодавства.


Нищеброди типу Михайла та Віктора неваловшні заробити на нормальні автомашини, то й понагнали металолом чеський та німецький, а тепер революцію влаштували злидні. Більшість мешканців держави та й Ужгорода їздить на авто з українськими номерами і все їх влаштовує, а цим закони подавай. Так прийняли Закон про ввезення б/у авто із-за кордону. Так вам треба щоб 50 річні дозволити завозити. На хера вам авто якщо купити не можете, катеся на велосипедах, в Європі це модно.


До віктора по перше жигулів не так багато їх двигуни якщо коптять то ремонтноспособні..по друге роздуплися і поглянь уважно на вихлопи цих у більшості сараїв тому екоконтоль повинен бути то хіба вошам всьо поху. Тобі ясно умніца?


Чому ви так підставляєтеся не знанням законодавства, котре набуло чинності?! Подивіться в інеті. Там є закон, є його тлумачення. Потрудіться! Мова якраз стосується беушних авто ввезених із-за кордону


По-друге. Ніхто не має йти під Раду, предявляючи свої вимоги. Дурниця. Для цього є обрані на місцевому рівні депутати. І саме на місцях необхідно протестувати, звертаючи їх увагу на проблеми, що треба вирішувати.
Але мирні шляхи вже пройдено - ніхто не вирішує проблеми. Повторю, шляхи і способи є.


Що-що? Розтаможка зараз копійчана? Ви з якої планети?
Пересічний громадянин може зараз так просто завести собі машину і "заплатити копійки"?
Навіщо так підставлятися незнанням предмету розмови?

Влада уже пішла на уступки. Принятий закон про зниження акцизу, він зараз копійчатий. Ці "активісти" хотять іншого закону. Але закони приймаються не під ужгородською митницею. Нехай їдуть під Верховну раду і предявляють свої вимоги, а не порушують права громадян, чинячи перешкоди в їх пересуванню через кордон.


А може, включити голову, і трохи подумати?
1. Ніде в цивілізованих країнах такої ситуації виникнути не могло. В цивілізованих країнах розмитнення таких авто коштує $250-500. Ось де можуть бути реальні надходження до бюджету, а не від внутрішнього авторинку, коли купити нове авто може хіба кожен сотий. А преференції без конкуренції уже вбили вітчизняний автопром. Ось це і є національні інтереси?
2. Ситуацію з пересічками треба вирішувати. Є багато способів. Однак для цього взагалі нічого не робиться. САМЕ ТОМУ люди і вийшли на акцію.
3. Якщо б ми обмежувалися мирними зібраннями, дозволеними Конституцією, то ще й зараз Янукович був би при владі.


Якщо задовільнити їх вимоги то рухне внутрішній ринок автомобілів,в тому числі і на споживані автомобілі. А надходження коштів у бюджет від цього ринку є вагомими. Натомість вторинні ринки на авто європейських держав будуть процвітати. Задовільнити вимоги цих "автоблокаторів" жодний уряд світу,навіть на пяну голову, не зміг би, бо це суперечить національним інтересам. Стосовно акці. Конституція гарантує громадянам право на мирні зібрання (мітинги, пікети). Блокування державного стратегічного обєкту (митниці) не є мирною акцією. Тому повністю погоджуюся з рекомендаціями дописувача "ужгородця".


Треба увести екоконтроль на цей хлам по адека пі.да.р їде а за ним хмара вихлопня чому я і мої діти мають тим дихати бо йому зає..бісь возитися вонякови

Неправельні вимоги не терміну перебування... а дозволу на завезення та доступне розмитнення авто їх категорії
Бо кіть усі будуть на словацьких то ху..ня повнаОт підораси, так би мітингували за зменшення тарифів на комунальні послуги та проти вирубки лісів і контрабанди. У державі війна і стільки проблем, що невідомо як з них вилізти, а цим давай покататися на авто з іноземними номерами. Натягали металолому европейського, а тепер революції влаштовують.
Виявити організаторів і на нари сук. Гвардію сюди пригнати, хай їх поганяють, бо це вже скоро не держава.Все, революціонери добилисьтеся правди. Усі депутати Верховної Ради, разом з Премєром та Гарантом їдуть в Ужгород вирішувати ваші проблеми. ВІВАТ.


Люди, які придбали дешеві авто на іноземних номерах прекрасно знали про обовязкові пересічки, про неможливість продати ці авто, про масу іншого клопоту. Але вони свідомо зробили свій вибір.а зараз випрошують для себе якогось особливого статусу. Тому я і вважаю їх попрошайками.


Всі почитали коментар "для всіх"? Це страх перед відповідальністю! Кордон вони не блокували, автівки в них зломалися. Нехай вам Москаль організує евакуатори за 1000 гр. Ці особи просто перелякалися. Сьогодні дивися в прямому ефірі, як їхній лідер наставляв "активістів". На запитання журналістів,що акція заважає громадянам, той цінічно пояснив,що ще три дні тому (до акції) вони рекомендували проїзд через інші КПП. Підла брехливість- це ознака слабкості.


По-перше поламані авто нехай ремонтують, евакуатор і на СТО.

По-друге ви би спочатку повмагали комунпослуги европейські та зарплати, бо скоро усі будеме жити гірше європейських циганів.

По-третє тому, що корінь всеукраїнських проблем ніколи не лежав в чеському та німецькому металоломі, тому влада ніколи не дозволить узаконити ввезений в державу хлам.

І в-четверте донапрягаєте ви такими методами владу, що будуть вам бити писки і бити фест.в ролі попрошайок ви всі.
по-перше кордон ніхто не блокував, зараз стоять поломані автомобілі на дорозі, до шлагбауму кордону близько 300 метрів, так що блокування "стратегічного об'єкту" як тут писали й поломка на проїзній частині, це різні речі.
по-друге люди стоять за те щоб в них були тіж самі права як і у європейців, бо навіть європейські цигани більш захищені ніж українці.
корінь всіх проблем лежить у розмитненні автомобілів, але влада на це не піде, до поки їх люди не будуть напрягати, навіть такими методами.
а на рахунок металолому, так більшість цього металолому набагато безпечніше та екологічніше ніж китайські автомобілі, ланоси, жигулі та всі ті маршрутки (еталон, богдан, "газелька"), тому цим краще не апелюйтеНарод вистояв Революцію Гідності. Сьогоднішні "активісти" на кордоні виступили в ролі попрошайок. А де гідність?!


Значить дарма ти стояв на Майдані, раз вважаєш, що перекривати міжнародну трасу за чеський та німецький металолом це АДЕКВАТНЕ.
Адекватне це якщо б ти став за зниження вартості комунальних послуг, за заборону вирубки карпатських лісів, а так підтримуєш десяток проходимців та й позориш інших майданівців (я знаходився в палатці з написом "Рахів").Юристу :і заради того ж ,втому числі.
Шоб люди мали змогу ,на те на інше .
За справедливість стояли ,по крайній мірі я за неї стояв...
За адекватне відношення держави до громадянина ,розумієте АДЕКВАТНЕ .А до чого тут Майдан пане Копча. Може на Майдані люди стояли щоб ужгородці старе барахло з Європи завозили в державу ???
Чи на Майдані не під синьо-жовтими прапорами стояли ?? А вам впадлу іздити з українськими номерами, на яких жовто-синій прапор.


Нищеброди типу Михайла та Віктора неваловшні заробити на нормальні автомашини, то й понагнали металолом чеський та німецький, а тепер революцію влаштували злидні. Більшість мешканців держави та й Ужгорода їздить на авто з українськими номерами і все їх влаштовує, а цим закони подавай. Так прийняли Закон про ввезення б/у авто із-за кордону. Так вам треба щоб 50 річні дозволити завозити. На хера вам авто якщо купити не можете, катайтеся на велосипедах, в Європі це модно.


Майдан скінчився! Я переконаний, що не можливо будувати правову державу неправовими методами.


Якби мене записали в антимайданівці я б застрелився! Але в даному випадку створювати масовку на кордоні я не буду. Вважаю акцію не конструктивною. Дякую за порозуміння!


Стьопа ти ще звинувать людей котрі вийшли на Майдан, вони також виходячи з твоїх суджень вчиняли злочинні дії, порушували громадський порядок і блокували державні об’єкти.


Що спостерігаємо насправді! Група осіб словянської зовнішності,перебуваючи в злочинній змові з правоохоронними органами, за повної злочинної бездіяльності органів виконавчої влади заблокували стратегічний обєкт - прикордонний перехід та митницю. Своїми злочинними діями ці особи ( за непідтвердженими даними,чоловічого роду) порушили конституційні права громадян України та іноземних туристів. Своїми злочинними діями вони підірвали міжнародний авторитет України, плюнули в лице євроінтеграційним процесам,принизили український соціум

Щось обласна влада неспішит вирішувати питання у Києві автопересічників а прислали робокопа


Прокуратура спить ? Поліція хропить ? СБУ лише ... спостерігає і ... стучить. Чому не порушені кримінальні провадження по факту незаконного блокування міжнародного пункту пропуску, відносно організаторів ?


Треба в понеділок їхати в Київ під ВР та Кабмин вимагати щоб знизили розтаможку до рівня 200$ із учотом на номера на всі види легкових авто


Всі хотять адекватного законодавства, такого, як в цивілізованих країнах. Але зрозумій, що законодавство диктується рівнем економіки та соціальної спроможності держави. Україна бідна держава і не може собі дозволити ні розтаможки в 200 доларів , ні достойних соціальних виплат. Закон намалювати можна любий, але коли під ним нема економічного підгрунтя - він мертвий!


Ні я хочу щоб у нас було адекватне законодавство, як у богатих країнах і народ хочь мало трохи розумніший, щоб таку ахінею не писати, а свої права відстоювати. А не кормити Яйценюків і Порошенків, які покрали у народа, а вони (народ) думають що то бізнесмени офігенні. Продавати наприклад Ланоси по 8к, поставте адекватне розмитнення і подивимось скільки нових кітайців та ланосів продадуть за рік. Як для Луценка то за 4 години законодавство поміняли, а як людям і державі ( а не своїм карманам і в супротив своїх меркантильних інтересів) то комітети і тому подібна лобудень розглядає. Якщо ти думаєш що такий стан речей нормальний то помиляешся, така держава довго існувати не буде, і вони це усвідомлюють тому зичать у всіх хто дає, бо скоро не буде кому повертати. І да це перекриття до фені, пасажиркою користується тільки місцеве населення, потрібно було вантажний напрямок перекрити тоді б може був якийсь здвих ( або щось пообіцяли, або поліціанти пендриками по хребті дали).


Короче нема смисла щось тобі доказувати, город не показатель, кожен другий хто на крутих машинах краде і по чорному, або мутить щось. А ти напевно один із них раз 10к для тебе мусор. І дурень той хто мовчить а не той хто хочи відстоювати свої права.


До того хто в темі ланос і мерс для порівнянні нашого екологічного чуда і чормета. А по поводу 10к і астри, розкажи де нормальній людині взяти 10к. А дурний той хто таку ахінею пише чому я маю купувати ланоса за 8к коли можу купити там шкодовку а5 2008 або 09 року і кататись. Бо злодії під себе закони пишуть а такі як ти ще їх захищають.


Ти я бачу дуже в темі. Тобі лиш мерси треба а бмв для понтів причому тут Ланос . За 10 євро можна взяти 2012 року с клас гольф Астра ...і.т.д. Й розмитнити.нема грошей то купи не Мерс бмв. Знаєш кажуть чому бідний бо дурний а чому дурний бо бідний.


Кому зробили нормальне розмитнення, ви ті хто таке пише і не виникали в цю тему. Невже мерс 2008 року черепля і ланос сама передова і безпечна машина. Бо для тих хто не в темі то мерс під новий закон не підпадає. А закон вони ( депутати, судді і тд) прийняли для себе щоб собі автопарк обновити. Бо де чесній людині взяти 10к євро і це мінімум що машина буде коштувати, та і смисла нема різниця не варта нервів потрачених на митниці. А щодо нормального водіння то непотрібно своїм дітям права купувати... І кругом хати першим щоб в очереді не постояти ітд.


я заплатив акциз і першу реєстрацію коло 6 тисяч евро...оби твоїм батькам,потворо рагулянська,боло чим платити пенсію..а ти тепер туй втираєш про світову справедливість...корми їх самверни мені мої податки,а потом хоть з антігуа- барбуди собі циганський віз прижени


Розмитнення зробили нормальне але в них шрот що неможна розмитнити


Влада зобовязана була у Лютому 2014 розігнати той зброд під назвою майдан.А щодо цих попрощайок то це більшість Закарпаття ,зробіть розтаможку нормальною як в цівілізованих країнах і проблема зникне.Громадяни мають людське право їздити на іноземних машинах за нормальними цінами а не штучно піднятими як в Україні на догоду олігархату


Ці воняки диктують населенню Закарпаття ( і не тільки) через який перехідлюди повинні перетинати кордон. Хто наділив цих воняків таким правом? Чому вони порушують права громадян?!


нормально , да, держава забезпечує вільне право на пересування, і рекомендує знайти інші шляхи ,бо воняки перекрили кпп.
та може на пряму по зеленці?


тобі уже повіли ош на гроші єнако уходить нормальна машина.неее. а сісі будари беруть ошби цігеретлі возити , а й не тшкода кіть заберуть мотлох.


Влада в цілому, та силові структури зобовязані забезпечити нормальне функціонування прикордонного переходу та митниці, як стратегічного обєкту. Влада зобовязана забезпечити вільне пересування громадян - це конституційна норма. Натомість "губернатор" веде якісь перемовини з цими попрошайками, а не виконує норми законодавства. Це не влада, а кучка імпотентів!


Увидите у вароші дебільно запаркований даякий металолом, шо там блокує дорогу - перевертайте на хрен. Вони заважають ходити і їздити - най і їм буде непереливки. Лем номера позаписуйте.


Читаю коменти і розумію, що ми маємо ту владу на яку заслуговуємо. 8000-10000 евро нормальна ціна, хто розкаже секрет де чесно й за скільки можна заробити такі гроші. Чого в сраних словаках де офіційна зарплата в декілька раз більша чим в нас машина коштує фігню? Поставити адекватне розмитнення як в словаках наприклад, і заборонити нашим їздити на іноземних номерах. І бюджет наповниться і проблема пропаде.Став тачку на госномери та возися......до одурі.Закон є ЗАКОН. Не треба правосланих наколювати ......Береш тачку за кордоном тама і возися на їхніх номерах.А тут любий ба р ан знає,що хфорий, чи не форий,а став 5 днів пицятку.Знав на шо йшов коли купляв маси


Я когда покупал себе машину, то выплатил все налоги. Теперь езжу на гос.номерах и проблем нет, и знаю что не будар или металолом. А вы черти на шарика все хотите, нахер вас на поезда да автобусы пересадить жидов! Я вас нахрен давил бы на том КПП.


Цих п-рів, які хотять всьо на шару, пора вже давно розігнати. Президент уже підписав для вас уродів закон про зниження акцизу - стріляти вам в головому і не церемонитися.


Хочеш хтось протестувати Ок протестуй біля ода мерії митниці ну нахер кпп перекривати? Чому всі мусять страждати хто іде із за купки жебраків?


У нас за 6-10тисяч вже людина може купити нормальне авто бу авто. Нет вони хочуть за 1500-2500 євро будари там брати і їздити


Ваня добре каже,єднако має бути для всіх.негоденісь нормально на машину заробити (закон поміняли) іди на автобус. на флектронікс вообще на роботу возять задарь. а сісі машини беруть оби понтовати.


Нехай розмитнюють нахрен машини а ні нехай на маршрутках їздять . Накуплятью чермет бо не шкода та літають. Ще й на границі черги із за низ.Тільки що їхав в Мукачеві біля авто транзита на об'їзній всі як люди ідуть там ями а якийсь дебіл на польському авто RP номер по ямам по всречній. Корочий то ненормальні їздять .
кампец. навезуть утіль, носяться по дорогам я бешені бо машину не шкода(металолом), іщи путь перекривають. розогнати нафіг, авать запретити завозити староє барахло зовсім.Їде путьом та крила так му ся трясуть так шо взлетить дорас , но на спідометрі130-140


ПРЕЗИДИЯ СЕТЕВОГО РУСИНСКОГО ДВИЖЕНИЯ
Новости Закарпатья. Петр Гецко. 13 сентября 2016

Tags: власть, закарпатская колония Украины, обсуждения, транспорт, уровень жизни
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments