getsko_p (getsko_p) wrote,
getsko_p
getsko_p

Русинская дискуссия с свидомыми того с Фейсбука. По разные стороны

Cостоялось заседания Президии Сетевого Русинского Движения (СРД), на котором обсудили предложение закарпатских предпринимателей озвученных 24 cентября в Мукачево на своем заседании: обсудили продолжающееся в Мукачеве судилище над заместителем председателя областного Общества Подкарпатских Русинов С.Ач, итоги учредительной конференции Ассоциации русинов России - Лиги защиты чести и достоинства русинов, а также результаты соцопросов за неделю.

1.

2.
3.
4
.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

100% опрошенных закарпатцев считают, что в Закарпатье между русином и украинцем есть разница. Именно поэтому название украинец-русин это все равно не русин. Русин и есть Русин. Все остальное от лукавого!


Русинами в княжі часи називали всіх українців і білорусів. і найдовше назва за українцями - "русини" зберігалась в тогочасних кордонах Чехословаччини. Тому русини не корінне населення Закарпатської області а одна із старих назв українців.

Влада Польщі та Чехо-Словаччини у 20 ст. забороняла називатися корінному населенню українських земель «українцями», лише «русинами».

Зараз бренд "русини" розкручують московські фсбшники (при цьому поєднують їх з російською нацією) для того щоб створити осередок нестабільності в області. Але на цевже перестали ветись люди. Реально залишилось з десяток кремлявських "русинів" які й колотять воду.Русини — Вікіпедія
Руси́ни або ру́сь[1] — етнонім, який спочатку вживався до східнослов'янського населення Київської Русі, а…
UK.WIKIPEDIA.ORG
))) зрозуміло! А кого тоді називають РУСИНАМИ в сусідніх країнах - Словакії, Чехії, Угорщині, Румунії і багатьох інших? Запитайте і це у ФСБшників або в недолугих СБУшників))) Щоб розуміти саму проблему, потрібно її вивчати! Чого в ООН національність РУСИН зареєстрована, а в державі де до приєднання її до території яка зараз зветься Україною, такої національності нема. Може це є геноцид РУСИНСЬКОГО народу в Україні?


У Словаччині є "русини-українці" даже свою організацію мають. Але ж чому українці? Мабуть те тому що їх там зробили сбушники п тому, що русини й дійсно є українцями.


Тупі СБУшники, ох і тупі)) Ідіть в бан. Робіть новий аккаунт і залізайте на сторінку)))

Сашка Добоні ???

А дійсно - Іван Данацко правий на всі 100 - чому в ООН та у Вікіпедії так і не написали - русини в новітню епоху постмодерну стали, перетворилися чи мутували в українців ?)


На мій погляд, а цю проблематику я також почав вивчати (раніше не було потреби) - привязка проблематики й питання русинства до ФСБ - це спекуляції СБУ та української пропаганди. Магочія створило ФСБ? Всіх европейських русинів створило ФСБ? Духновича створило ФСБ? Це маразм так трактувати проблему русинства і всюди тикати ФСБ. Проблема існує і вона серйозна та об'єктивна. Чим русини відрізняються від інших народів? Чому молдавани не перетворилися в українців, татари чому не перетворилися в українців? Чому Духнович не писав я українцем народився , ним я є і ним буду? За тою логікою за якою перетворюють русинів в українців - українці всі: і русини, і молдавани, і мадяри, і словаки, і татари, і євреї та жиди.


Те що заполітизоване русинство типу Гецків, Сверловичів, Бураків, Лецовичів і ще парочки "активістів" вміло використовує Кремль, щоб створити тут квазі утворення на подобі Лнр/Днр для мене є істиною і мене не переконає у зворотньому ніхто. Є безліч чудових представників русинської інтелігенції які б могли зробити більше для краян ніж московські русини, та ви нажаль щось їх непідтримуєте. Ваша пластинка проста - русини не українцв -давай нам автономію. Тому нам з Вами не по дорозі, бо нигда шуга не хочу йти за тими ко ня тяне у московію.

І Вам щасти!

, чому у питанні русинства мусять завжди бути якісь політичні спекуляції? А що кажуть генетики? Що там по генетипу?) Може русини і не українці, а справжні євреї?) В Біблії ж написано, що всі від Адама пішли..) Лиш треба розібратися точніше від чиїх нащадків - хто від Каїна пішов, хто від Авеля?) Можливо русини - нащадки Авеля, а українці - Каїна?) Що наука про це каже?


Можливо, хтось дуже зацікавлений, щоб не визнавати русинів корінним народом своєї історичної спадщини - й ПраБатьківщини - з усіма правами не неї корінних народів? Можливо у цьому криється не бажання визнавати національність "русин" - саме там, на своїй землі, де цей народ за міжнародними правовими стандартами має найбільше прав на державний статус та суверенітет? Чи народи корінні сьогодні вже мають прав менше бродячих псів у нинішньому глобалізованому гвалтом світі?


Корінними тут є і бойки і лемки і гуцули і мадяри, і білі хорвати і словаки і євреї. Чому про них жодної згадки у Ваший ритриці. Доречі русини це етнос чи народ. Якщо народ то чому не має сталої мовної форми. В нас у кожному районі русини говорять по різному. За говором навіть можливо визначити чи людина з Хуста, Сивлюша, Ірляви а воть із Середньогою. Айбо всі говори на основі української мови з вкрапленнями діалектизмів чи ж я не права??


Ви всі тупі там в СБУ або прикидуєтесь? Я Вам задав запитання, якщо були до 1946 року на території Закарпаття люди з національністю русин, де Вони подівались зараз? А лемки, бойки, гуцули, це етнос, а не національність! Чекаю відповіді або в бан!

Слушне запитання задає Іван - були в переписах русини до 1946 року і куди поділися?)


Можливо, русини - це не народ? А хто народ? Може мавп понавезете з африки - у вишиванки одягнете і їм прав надасте корінних народів, дебілоїди зомбовані глобалізмом?


Більшість кримських татар живуть таки в Криму і їм ота автономія до ср....Політичні ігрища дорого вартують укр народу. Нам мало отого ЕС?!


Якщо є проблеми, їх потрібно вирішувати, а не "грати" на них...


Вот мы и дожились до того, что сомнительного научного достоинства материал конструкторов исторического мифа изложенный на ресурсе с тенденциозной модерацией служит для развертывания целого мировоззренческого стандарта восприятия, опираясь на который проникшиеся граждане будут пламенно доказывать всем...


Це про русинів!


Русини-українці!!!!

Так ще Сталін приказав говорити і писати))) Його діла живуть ще і сьогодні!


Це все русинство добре проплачене Москвою. Одне радує. що закарпатці розумні і побачили фаресеїв. які себе вдають за "рпатріотів" Срібної Землі. Це все цирк МПц на Закарпаттю. нехай тішаться 6 дурень думкою радіє.


Звідки Ви придурки беретесь))) теж проплатили з Москви?


Я ще памятаю на початку 90 уряд підбирали для цієї окремої " нації", знаю хто там себе вже вважав за премєра, міністра... а дальше не хочу переходити на особистості. все , не цікаво. радійте ... завтра приїде московчський піп і благословить вас...

Ваші попи, московські, українські і всі разом взяті засуньте собі в одне місце. Мені відповідь дайте, якщо на території Закарпаття були русини, де вони поділись?


Закарпаття були русини - українці і вони є. З вас і вам подібних сміються закарпатці і кажуть що це все невиліковне , це пошисть. Знаєте скільки закарпатців воює в АТО, скільки допомогає атовцям. і якої думки вони про вам подібних. Я бачив як ви в києві , проплачений мітинг готовили, взагалі мені вам доказувати не цікаво ніщо...радійте, що ви і ще десять таких як ви є русинами, значить нова нація вже готова , щоб її признали спершу на Радванці


))) Дякую, що дозволили радуватись життю))) а з іншим, час розставить крапки над "і"!


А Вам щасливої дороги)))


Не варто сперечатися - всі народи - кожен по своєму класний.. і не було би хиби, якби в палітрі національностей України була й національність русин. Я так вважаю.)

корінний народ (як то аборигени =тубільці=індіанці)без спільної публічної власності землі надр майна=НАЦІОНАЛЬНОГО БАГАТСТВА має право мігрувати куди завгодно але без спільного майна землі і надр .
люстерком дорога.


 Про що ми говоримо? Всі українці - русини! Русин=українець, українець=русин. Все інше - туфта. Якби ви вчились, так як треба, то й мудрість би була своя.

 А жидо-бандери тоді хто?) Щось ви пропустили, Адрію, а хочете виглядати компетентим :) Ви не нормальні люди - всі, хто помішаний на національності і своїй національній особливості. А родич ваш, до речі, Іван Андрійович - цінності комунізму та інтернаціоналізму нам впарював на уроках історії. І ви так будете, як знову влада поміняється?) Треба мати на увазі, що наступні вже не комуністи будуть, а глобальні толєрасти і їм пофігу взагалі - русином, чи українцем ви себе вважатимете.


 Та ні, пане Владе, помішаний той, хто цей пост запустив. Мені ж це все до сраки. Як і до цієї ж філейної частини тіла людського цінності мого покійного стрика, який гниє в могилі разом з ними.


 Ех, зіпсувався світ зовсім і люди й влади подуріли - одні не тим маються, а іншим ненаситним - все мало й мало. А могли б жити в гармонії та мирі - щастя для себе й діточок свох творячи, землю свою прикращаючи. Нема у світі ні спокою, ні мудрості, ні гармонії й навряд чи буде колись...


та все не так пудло, просто жити треба в кайф.


Новітні реформи постмайданної влади заважають жити в кайф і особливо - неадекватні тарифи, пане Андрію.

 Може я помішаний але той, хто не вміє думати і читати, що я там написав, навіть не знаю назву Вашого діагнозу. Якщо Ви не в курсі, так до виступу кримських татар в ООН, після анексії, для української влади і їх не було в Україні, а зараз дивіться, що понавидумували))) але думаю, що вже піздно!


Будь-яку суперечку сприймаю, особливо ту, що веде до істини. Не сприймаю розхитування ситуації у час війни, бо моя держава - Україна, іншої не маю і не шукаю. Все, що зміцнює Україну - добре, що послаблює - погано.


Якщо влада не виконує свої функції, це послаблює Україну і розхитує ситуацію!


 100%, але Україна встояла у час небаченої до того агресії й має перспективу. Будь-який конструктив її буде зміцнювати, то може ще й ми поживемо у кращі часи.


Чого Ви не зупиняли людей, які вийшли на Майдан і створили "небачену агресію", а зараз захищаєте тих виродків, які цю агресію спровокували? Тільки раби бояться змін, а вимоги які законні, всі приносять конструкт

Посилання і новина в тему... http://www.officers.org.ua/?p=1863


Про повернення Українському народу графи «національність» у державних…
OFFICERS.ORG.UA


Андрюха я тебе поважаю з дытынства як спортсмена та людыну,але миж украинцем та русином велыка ризныця!

У мене типирь цалком инші проблеми: тритя флашка коньяка спорожніла, цігаретликох нич не маву, мушу йіти у "Зіну" вшиткой то поповнити.

Дякую, іван - можна зустрітися та обговорити життя наше та як жити дальше прикинути.


 рада тепер може и индийцям автономию признати - вже можна хоть шо


 Щоб стати повноцінним етносом, який має свою державу, українці заплатили мільйонами життів, можливо навіть десятками мільйонів. І зараз Російська імперія простягає свої руки, щоб повернути Україну назад. Я не чув щось щоб хтось пролив кров за право називатися русином. Ні в сучасному, ні в минулому. Гецко та Сверлович з Москви можуть з розумним виглядом розповідати про фейкові збройні сили русинів, такі можливі лише у вигляді "зелених чоловічків" Кремля. Візьми, Іване, автомата в руки, дай іншого Миколі Старості третього попу Сидору і йдіть штурмуйте СБУ. По крайній мірі, ви будете першими реальними борцями за незалежність народу, яким хочете називатись. Якщо не можете, то не ганяйте провокативних порожняків і не грайте на користь Росії.


 Паша, дай відповідь на одне запитання. Були русини до 1946 року на території яка зараз є частиною України або ні?


 За те, щоб пролити кров, кремлівських рубликів не дають.


Ви в курсі, там на сході України дає кошти поРошенко щоб проливати кров людей, які не згідні жити під керівництвом цих тварей!


Всі українці були раніше русинами, найдовше так вони називались на Галичині (до 1939) і на Закарпатті (до 1944, за виключенням короткого періоду 1939 коли була проголошена Карпатська Україна)


Тобто українців не було, а були русини, Сталін вирішив, що русини будуть українцями і Ви з тим змирились! Так або ні?


 ну да, у словесній еквілібристиці мож довго вправлятись. Іване, краще почитайте тексти живої розмовної мови українців 400-річної давності й тоді все стане ясно.

 не знаю, хто з чим не згоден, знаю, що 1 млн їх порозтікались по всій Україні.\


 Ви дружите з мізками або ні! В ООН зареєстрована національність русин поруч із українцем, чого Вони їх розділяють, а в Україні говорять, що це одні і ті самі люди!


муй дідо ай прадідо родилися в Ужгороді, останнього я живим не застав, а дідо (прожив 92 роки) казав же ми - українці, Дідо, то - муй найавторитетніший ООН.


 Він для тебе найавторитетніший, а для всього світу, це організація об'єднанних НАЦІЙ і там поруч з росіянином, українцем є національність - РУСИН! А тут говорять, що такої національності нема, хто тоді роздмухує і розхитує ситуацію! Визнайте, що в Україні є така національність і проблема знята, а зараз задайтесь запитанням, чого це не роблять? Там Володимир Павлей написав чого!


дідо мусить боти для ня авторитетом, бо без нього сись світ не топтав би м. Проти русинів нико нич не має, але треба розуміти, же русини є і буковинські, і волинські, і галицькі, і полтавські, і подільські, і так дале, так дале.

 Або ВОНИ - Є!!!


звичайно, що є, ніхто їх не знищив. Просто не часто, але буває, що народ змінює свою самоназву. Тому русинів є не 700 тис, навіть не 1 млн, а десь 40 мільйонів.

 Назву національності САМ народ не змінює, а змінює за них - ТИРАН, в нашому випадку - Сталін! Тому і пропоную повернути історичну справедливість, хоча би в Україні, якщо в бувших республіках СРСР вже не вдасться!


 Пашка,тоби ся не выдыть шо ся вийна не наша вийна?Нас просто дурять жыд Порошенко надив вышыванку та подлывае масло у огонь жебы украинци воювалы з рассиянамы.Нам вишають лапшу про евроцинности та быдлота реве в тры глоткы(подавай им евроцинности) при тому забулы про прости людськи цинности!
 Значить так, шановні, поясню вам у чому проблема русинства. Бо дискутувати можна безкінечно. Якщо ми будуємо цівілізовану державу Україну, у якій всім народам живеться добре, то русин це абсолютно влаштовує, навіть у статусі українців. Якщо ж насправді вибудовується за глобальними планами жидобандерія -нова хазарія, у якій русинам відводиться роль америцьких індіанців, то нас русинів така перспектива не влаштовує. Ми русини хочемо бачити українську словянську владу, цивілізовані порядки й нормальні умови життя!!!


Пане Владе, ви мудра людина і все розумієте. Так чому ж звужуєте число русинів до 0,7 - 1 млн, коли їх є приблизно 40 мільйонів? Можливо, просто потрібно людям повертати їхню справжню історію.


Цього бояться всі і навіть Москва! Так-як відкриється істинна історія, яка не влаштовує зараз нікого, окрім нас - русинів!


 Дякую. Це не просте питання у політичному й геополітичному контексті. Щоб визначитися мудро - треба найперше розібратися, що є добро, що зло в геополітичному контексті. А це не просто зробити в епоху дуже засміченого інформаційного простору, у якій і наука і пропаганда все утримується зацівленими в реалізації глобальних стратегій та планів. Політики, національна еліта має таку політику реалізувати, котра дає народам своєї держави цивілізаційну перспективу виживання й процвітання.


 Пане Владе, інфопростір і так засмітить мізки понад 90% людей, але потрібно вирішувати і брати на себе відповідальність 1-2%, котрі реально щось можуть зробити.

Дуже просто розібратись, просто потрібно не боятись трьох дій - бути самим собою, говорити правду і довіряти тим, хто робить перші два речі!

Україна зараз виходить у топову трійку найпотужніших мілітарно держав Європи (звичайно, не треба будувати на кордоні якісь риболовецькі сіті), а найкращою огорожею будуть пара-трійка сотень ракет з ядерними носіями, які здатні досягнути Уралу.

Жодної ядерної зброї людям, які не мають гідності визнати, що вони - раби і лохи!))


Ваня, є й такі, але вони не вирішують. Ти мало їздиш по Україні, а я знаю, що є українці-русини у всіх областях нашої держави, котрі не дадуть насрати собі на голову.


 Час покаже і Він вже близько!


 Золоті слова. Час працює на Україну! В якій не лиш нашим дітям, внукам буде комфортно жити, а й нам!

Час перестане працювати на Україну і похоронить всі її перспективи, якщо дійде до війни на її території. Україна НЕ ПОВИННА воювати з Росією! Їй це НЕ ТРЕБА. це проект та інтереси сша - війна з Росією.

Хто пiдскаже, в Украiнських паспортах э графа нацiональнiсть?

Нема. Забрали цю графу. І це не випадково зроблено, а з умислом. Думають, що всі лохи й ніхто не розуміє для чого це зроблено.

Вася! Нема такої графи але у всіх анкетах, які заповняєш така графа - Є!

Чому?

Якщо така графа в паспортах громадян України існує, то народи, які проживають на території України вправі вимагати пропорційного представництва у владі.

Ще одне питання, а вообще дись э така нацiональнiсть Украинець, не путати з громадянином Украiни ?


 Цікаве дуже питання.


 совершенно іген, близько 80% у владі має бути українців (русинів)!


 Ти маєш на увазі в інших країнах, думаю, що є!


 В Канадi живе багато Украiнцiв, що в них в графi про нацiональнiсеть?


 Так має бути і у нас, як в Канаді й цивілізованих державах.
скажу вам словами нашого РУСИНА: коли перестанете кидатися пропагандистськими писульками? Українці згноїли вище 100 своїх земляків-русинів Галичигни в Таллергофі, за доносами їх до австрійців. Українці жидобандери вище 100 поляків вирізали. Уко-коммуністи з ев....ськими корінням організували голодомор малорусів.... де ж у вас мільйони українців постраждали за становлення країни? Кучка комуністів проголосила Незалежну Україну в 1991 році, а мільйони українців не помирали від цього. Але стали мільйонами помирати за останні 25 років від своєї ж неукраїнської жидобандерівської влади узурпаторів і вбивць.Федако! Бита ваша карта! Скажіть щось від душі...

 Похоже што не Закарпатя анексувут, а Украйну. Йсе май реальный сценарiй

Tags: обсуждения, русины, русины не бандеровцы
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments