getsko_p (getsko_p) wrote,
getsko_p
getsko_p

Реакция закарпатцев на декларацию балоги

Cостоялось заседания Президии Сетевого Русинского Движения (СРД), на котором обсудили предложение закарпатских предпринимателей озвученных 29 октября в Мукачево на своем заседании: обсудили Итоги учредительной конференции  "Матицы Русинов", Меморандум Учредительной Конференции Международного Центра «Матица русинов», т.н. "хакерский взлом почты Суркова", а также результаты соцопросов за неделю.

1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.

100% опрошенных закарпатцев считает, что имущество балог нажито в бандитский способ.

Учитывая, что большинство закарпатцев считает имущество балог нажитым бандитским путем, 100% опрошенных закарпатцев считает что его необходимо конфисковать в фонд развития Подкарпатской Руси.

Комментарии:

Бідні підараси. Наші няньки.


Бог би їх побив,удкіть перший капітал?Злодійська родина.

Бог би їх побив,удкідь у злодіюв такі гроші?


саме більше дивує те, що у всіх чиновників дружини такі нев'єбенно розумні, особливо в питаннях бізнесу, і заробляють за рік стільки, що багатьом за все життя не заробити. а як рот відкриють, то думаєш, із якого класу тебе, блондинка, вигнали?!


капитал заробили першый на ниредьгазьському базари ище вопросы будут дурацьки при том


моральні виродки!
Країна ворів, злодіїв і казнокрадіїв!
Після оприлюднення ел.декларацій увесь світ в шоці!


..забув барига задкларувати арештовані 250 млн.Євро в Швейцарському банку , яким володіє Путін .... може тому і літає так часто в Москву ... кається там...


Цитата: неплохой навар
Секретарь Совета национальной безопасности и обороны (СНБО)
Турчинов задекларировал 735 тысяч долларов, 55 тыс. евро, 250 тыс. гривен (около 10 тыс. долларов) наличными, а также на банковских счетах около 760 тыс. долларов, передает РИА «Новости».

Также, согласно декларации, секретарь СНБО имеет в общей собственности с семьей квартиру в Киеве площадью 381 квадратный метр. В декларации он указал, что в 2015 году получил около 62 тыс. долларов доходов, из них около 7,8 тыс. долларов зарплаты, а все остальное – дивиденды и проценты.
Кроме того, Турчинов задекларировал 27 старинных книг, среди которых Библии и Евангелия, Трефологионы, Апостолы. Вместе с тем он задекларировал авторское право на художественный фильм и литературные произведения «Иллюзия страха», «Свидетельство», «Тайная вечеря», «Пришествие».


ГНИДИ БРЕХЛИВІ!
Здирники, зрадники,злодії в законі, невігласи, казнокради,збоченці!!!


но што тото так жаба вас душит што датко розумієш заробив на дурнях,а вам тко мішав на виборах паклики гречки та машла і по пэтдисят грам наливати,што пожакали тай усьо, а типирь кось у князі а кось у грязі до галкіна на концерту із борисувнов:))))))))))))ги-гиЦЕ ЛИШ 10% ШО ЦЯ БАНДА ПОКАЗАЛА.ОТ ЧОМУ ВОНИ ТАК РВАЛИСЯ ДО ВЛАДИ НА ЧОЛІ З ПОРОХОМ.ТУТ ЛИШ ОДИН РЕАЛЬНИЙ ВИХІД, РЕВОЛЮЦІЯ, ЯКА БУЛА У 1917 р.


а хто ии типирь профинансуе ототу революцию?? америка? эвропа? ?? сомниваюся... хыба путин..


Профінансує голод і холод!!!


мыслиш правельно... но э пару но... наш народ привык жити по принципу моя хата з краю... а другое но - отота банда яка прийшла до влады просто так звидты не пиде... то не пластелиновый янукович...


Люди говорять, що в Балог є не хила нерухомість в Австрії, а в Хорватія Вітя купив собі цілий острів хтось знає за це?


Бізонь шо вшитко брехня бо як депотат облради уд Єдиного Центра вровім шо то лем крапелька награбованого уд народа, я помогав і я вшитко знаву і розкаююсь за содеяноє


паша молодецьале тільки наступного разу скільки б грошових коштів не влив на виборчу кампанію , по Хусту більше не пройде, як і гномик Луня!


Перше - шановні Мукачівці! Це перш за все Ваші гроші, які ця бандитська сімейка заробила на Вас - Мукачівцях!!!!!!!
Друге - а звідки взяв 850 тис.Євро сопляк Андрійко Балога? Коли воно встигло заробити ці кошти і де?
Третє - подивіться декларації усіх підприємств, якими володіє ця родина. Офіційно такі кошти сімейка від офіційного бізнесу не заробила!!! Отже це доходи, приховані від оподаткування, тобто це вкрадені кошти!!!!


Комментарии:

У Завидовському селі много таких, дуже хитро виє...их!!!


Товагищи! Геволюция 1917 года пгодолжается! Тогда взяли власть, сейчас - забигаем имущество!

Балога то дядя,ті тва на фото як біля Балоги виглядять.... що Балога папа ато все на фото видно хто папа,молодец Віктор наш друг! Закарпатський!


ніякі штатки ни нажив і партії збився едноцентової усьо робити гія а не лем балаболити та повінь іждати:))))))))))))ги-ги

се правду кажеш ош тут хоч мож писати правду про балогу та його банду, бо на мукачево нет ушитко проти нього та його банди удалявуть, учора там написали ош бивший мер злодій золі лендєл пише ош треба у сбу звертатися на москаля та й других.
богаму того мадярови вонячому, коли пудписував ушитко што му балога наказовав на сесії, людськоє обкрадали, грушми ся ділили із буджета, освіту, медицину, соціальну ушитко пуд себе пудмняли нико не пікнув і типиря малий смолош балога, недовчений америцький легінь, рулиь так як го няньо навчив, ще май хитріший шуллер.
Та оби тот золі лендєл уже ся заткав,бо за ним давно тюрма реве, кіть не утікне у Австрію до свого сина, який має часть у АВЕ. паскуди
єдні,жівани!


Зрозуміло, що Віктор Балога розвівся з жінкою умисне, щоб не показувати власність родичів жінки. Зараз вона його співмешканка і її родина в його родичі не підпадає! Хитра бастія!


балогу віктора розвели із жоною у суді мукачева за півгодини, нараз після стрілянини у мукачеві у липні 2015року. він знав ош мождуть усьо конфіскувати кіть не дай бог штось, а типирь ушитко на ній, а він чистий, препавби циганин брехачисько завидувський, і так од розплати не утікне.


віктор іванович усім приказав розвести себе і народ!
йой та тепер у Мукачеві поголовно усі слуги торгаша із завидова розвелися офіційно у суді,через збереження нечесно нажитого майна та земель. остані змі нагадали, що саме у мукачові у деклараціях бувша журналістка тсн Зотова наталія, а нись начальник соцзахисту міста, вообще зховала що вона розлучена із своім чоловіком митром сього року, після того як стала держслужбовцьом, а пише щто вона у шлюбі.
Депутат місцевої ради тоже ригоєцувец Роберт іванчо тоже розлучений, і тоже усі ховають нечесно награбоване майно і за які гроші?окрім того іванчо кришує вбиць, діти якого вирошували коноплю у власному будинку по сусідству із іванчом у паланку, на який сись іванчо око поклав вмісті із степановов ольгов із ратуші, яка так "опікується" важкими підлітками на користь своїх поплічників депутатів...сволочі афернисти!


моральні виродки!
Країна ворів, злодіїв і казнокрадіїв!
Після оприлюднення ел.декларацій увесь світ в шоці! (c)


Учитывая, что большинство закарпатцев считает имущество балог нажитым бандитским путем,как с имуществом поступить?Простить балогам за грабеж Закарпатья и закарпатцев,или конфисковать в фонд развития Подкарпатской Руси?
Tags: Балога, обсуждения
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments