getsko_p (getsko_p) wrote,
getsko_p
getsko_p

Реакция закарпатцев на бандеровские екзерсисы о т.н. "русинском сепаратизме"

Оригинал взят у uzepervi в Реакция закарпатцев на бандеровские екзерсисы о т.н. "русинском сепаратизме"
Cостоялось заседания Президии Сетевого Русинского Движения (СРД), на котором обсудили предложение закарпатских предпринимателей озвученных 17 декабря в Мукачево на своем заседании: продолжили обсуждение Меморандума Учредительной Конференции Международного Центра «Матица русинов», вопрос снятия моратория на вырубку лесов, итоги конференции "Правопреемство УССР и Республики Подкарпатская Русь в отношении Украины. Роль «Матицы Русинов» ", а также результаты соцопросов за неделю.
1.
2.
3.
Визший пілотаж української псевдожурналістики!

І вперше чую, що Медведчук головний русин,як Іван Чубірко заступник Опозиційного блоку! Повний блуд!


Неслухайте бандеровский канал 24 исе заказуха. Як ото не иснуэ русину они що йобнути у словакии э русины у чехии э а в Закарпатти неэ йобнулися вобще иси укро патриоты я зая вляю що э русины и уродови Порохою можу у очи вповисти що Ja rusin jesm nim jsem nim budu


Правду кажеш, брате!так я голосував у 1991р за автономію закарпаття у складі украіни и за вільну украіну ашто маеме взули закарпатців далі сій несчасній владі не так треба робити оби відци люди тікали а штби сюди просилися проплачене брехливе з м і я правда укр канали недивлю ліпше шария на ютуб тот нигда нибреше тот розкривае вашу брехню


Но , штом казав туй є , первьій йойкаш !
Хга--хга --хга .по правді смішно ми .
Я , вам , няньку так упувім , ош неуцтво уже ни в моді ! Неуком ся пставати у нашу годину ,уже ни яло .Доста бьіло .
Неуцтво ,проскаковало бо бьіло мало інформації , зараз удкрьівавуться архівьі , публікувутьця документьі , грамотьі , мапьі .
Вспоминкьі достойникuв , правителюв и .т.дале .
Я хусте ни роблю ни накого , я лем хотів бьім
обі наш нарід , знав свою истинну історію ,
а ни улуману кьімись , и приписану нашому народови кьімись .
Знаву и в першому коменті я написав , ош исе буде ни просто , айбо колись треба зачинати ,
хоть дакому .
А не жьіти ушиткьіми міфами .


Но, шо туй упувіш? Тай добре, шо ми слов'янський народ та можеме ся порозуміти.


Примітивна лубочна пропаганда майданутих журналістів. Власне, їх абревіатура говорить сама за себе - ЦРУ. Для інформаційної картинки вони обрали коментарі майданутих "аналітиків" і просто клоунів, які ні хрєна не розуміються у глобальній політиці. Ні одного серйозного виваженого коментатора у них днем з вогнем не знайдеш. А у якості опенента вони обрали "найкрутішого русина" Данацка - такого ж клоуна, як і майдауни.цимбор-брехачу послидний пропагандоне хохляцькый-мадярк нам приписали русинство розслипи капры -у мене лично русинська читанка э датированна 1922 годом -у отця у метрици написано русин рожденый 1921 года ци были чехы ци мадяре русины были биз них и до них -эден глвный брехач перекрутчик митро другый подспивуючый китьош-цимбор


Шановнi почнемо з того кому належить цей черговий анал за числом 24, а належить вiн А.Садовому. Галичани наглiють, саме через своїх агентiв як Диба, Деяк i хочуть дистабiлiзувати ситуацiю в нашому краї прикриваючи свої дiї патрiотичними гаслами. Вони патрiоти но не України, кожна їх дiя iде на шкоду нашим людям. А цiй Мaрiчцi Iвановськiй закрити в'їзд на Закарпаття як явному агентови ЦРУ, який вносить своїми заявами ворожнeчу мiж людьми. Чи не львiвськi суди схвалили подальшу рубку лiсу в нашому краї, а як грошi подiлили на дороги, коли львiвщина отримала на ремонт 2 млрд. а нам всього 0.8мiл., чи не бандюки правого сектору розпочали в Мукачево бойовi дiї a не Шаранич наступив їм на пяти, а тепер Шаранич уже агент Кремля. А що лакає галичан в наш край, це саме сусiдство з європейськими державами, це саме котрабанда яку вони хочуть очолити, львiвська табачна фабрика шукає збут, це саме корупцiя без якої галичани помруть, тому що нiколи працею нiчого не заробляли. Даже з смiтьом яке збирали цiлу незалежнiсть не можуть собi дати раду i розвозять по нелегальним свалкам по всiй Українi як якi злодiї чи шулери. Ганьба галичанам за такий сюжет, нашi люди висказалися за автономiю коли ще не було не Деякiв, не Медведчукiв а нi самого Садового, як очiльника титульної нацi. Ганьба, нiколи не буду голосувати а нi за одного галичанина, це люди якi немають не честi а нi совiстi.


.місцевому чотко


Сесь телеканал розхитує ситуацію на Закарпатті.Своїми репортажами навіюють закарпатцям думку про так званий сепаратизм.Се чортове ЦРУ треба видворити з України за пропаганду сепаратизму.Що писати i як кожний вирiшує сам, кому не любиться a також галичани можуть не читати. Mале доповнення, саме через галичан поляки встають i скандують "Смерть українцям", видно ця iстинно-галичанська бидлота вже достала i самих вiрних союзникiв України. Галичани не мають нiякого морального права учити других як їм жити, тому що самi знаходяться на рiвнi cамих недорозвинутих мутантiв України, на вiдмiну вiд Закарпатцiв.


Мині ,иппен до єдного міста што там думавутьполякьі , тебе кіть ото болить , та йди до дохтора .
Я коли позираву на захаращену нашу Тису , ушиткьім сміттьом , урубані хащі , убитого браконьєрськьі звіря , я ни думаву ош мьі май ліпші за галичан . Треба раз на себе никати .

Майдаунам, ги танцорови, вшитко мішає - русины, мацкалі. полякы. Просрали за америцькі гроші Україну и типирь глядавуть ворогів. Най поникавуть у дзеркало.


Захисники галичанської пропаганди можуть успокоїтись, нiхто не писав що в Мукачево був правий сектор iз Львова, але серед учасникiв був i заперевальний елемент. Цигарки возять i нашi вто числi, але львiвська табачна фабрика просто зацiкавлена мати своє надiйне вiконце на кордонi. Мiсцевi депутати можуть розпоряджатися тим що дали, комусь 2 млрд, а комусь пiвмiльона )))).
Чуєш , тьі "повчальнику " , начни из мера Ужгорода , увін тоже "заперевальньій елемент " , исе раз , я , и многі закарпатці ни щитаєме
перевозку цігаретликuв контрабандов .
И кіть є возможность заробити копийку , чого нет . Исе експорт продукції ,котра ся виробляє у сів диржаві . Цігаретликьі , ото європейці ї щитавуть контрабандов .


Не хочу быть "адвокатом" или "судьей". Как говорят:Хотите попасть в ад? Просто станьте судьей! Слушайте ,я не могу знать ,как вы, кто бот и кто не бот,но у человека должно быть свое мнение или не должно быть.Зачем людей умышленно стравливать.Неужели нет более другого дела,чем мусолить план "шатун",сами придумали,сами обиделись....двойное гражданство ,а почему не говорят про депутатов у которых двойное, а то и тройное гражданство...когда хотят отвлечь внимание граждан от реальных проблем,всегда мусолят тему русинов.Балога сам использовал русинов,обещал им одно,а как только попадал во власть имущих,тут же забывал про свое обещание.Кравчук якобы не знал про русинов,он русинам тоже обещал много чего.Кучма обещал русинам...Зачем нагнетать обстановку в областях.Сами умышленно манипулируют сознанием людей,а почему про пинчука ,кучму,кравчука,порошенко не снимают?"особо исключительный","королевский"дятел,ортодоксальный еврей ,пинчук,с "хорошими генами" и "хорошим" ...ух ты... генетическим кодом...(сам придумал,и сам поверил,и таки самовлюбился в самого себя,ну чем не нарцисс )почему-то вкладывал деньги и был меценатом в фонде клинтонов,а почему не вкладывал и не был меценатом,богатым покровителем,нашей страны ,богатым покровителем нашего образования,науки,медицины в собственной стране,которую его тесть кучма и сам пинчук выпотрошил.Ах да ,зачем нам наука,образование,медицина,рабы должны быть необразованными и больными,так быстрее умрет старый ,необразованный раб .Зачем " особо исключительным","королевским" дятлам,с "хорошей" якобы генетикой, образованное,здоровое население...необразованными,больными,легче управлять...Ну да ладно, так можно продолжать до бесконечности....Желаю Вам приятного вечера,хорошего настроения и всегда помнить, о чести ,достоинстве и в минуту слабости вольного иль невольного человека вспоминать.....,кто все эти люди были,которые писали доносы в НКВД,кто все эти люди ,которые пишут доносы и сейчас в есБЕу,кто все эти люди,кто создал сайт "миротворец" и ведут там учет людей ,неугодных для царей правителей нынешних управленцев.Неужели сайт "миротворец" создан для благополучия и процветания граждан,или все таки для устранения граждан......в итоге благодаря этому сайту с красивым названием "миротворец", люди "самоубиваются" и "самоликвидируются",а может быть их ликвидируют ,AKI палачи, под руководством новых руководителей , младореформаторов....но виноват таки "Шатун",а может быть не "Шатун",а все таки мы сами ,что позволяем этим эксклюзивным хамелеонам нами манипулировать...


Што до поляків , у Польші типирь робить
1 500 000 чоловік , и їх там и зараз чекавуть , и добре ся удносять , уключіть Шустера , поникайте .
Є окримі інциденти ,нико ни спорить
Што до "майдаунuв" у владі :
Засновник партії регіонів , засновник партії СДПУ(О) --є президентом України .
Шановний ти настiльки далекий чи тупиш пiд галичанина. Експорт цигарок в Європу з львiвської табачної фабрики не можливий, тому що кожна європейська держава охороняє свiй ринок акцизом такої величини, що твої львiвськi цигарки поплiснiють, їх не продаш i це не бренд, залишається контрабанда.
Львiвська табачна фабрика обслуговує iнтереси мiсцевоє елiти, тому виробивши над планову продyкцiю i продавши її закордоном контрабандним шляхом вона отримує над прибуток, який буде задiяний в майбутнiх виборах саме цiєї елiти.
А що нашi люди в такий спосiб заробляють на життя нiчого проти не маю, де це ти вичитав захисник галичанської пропаганди. Ти все переверташ в iнший напрямок i що най далi вiд галичан.)))
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments