getsko_p (getsko_p) wrote,
getsko_p
getsko_p

МНЕНИЕ ПРОСТЫХ ЗАКАРПАТЦЕВ О УЧЕНИЯХ СБУ В УЖГОРОДЕ!

Оригинал взят у uzepervi в МНЕНИЕ ПРОСТЫХ ЗАКАРПАТЦЕВ О УЧЕНИЯХ СБУ В УЖГОРОДЕ!
Cостоялось заседания Президии Сетевого Русинского Движения (СРД), на котором обсудили предложение закарпатских предпринимателей озвученных 3 июня в Мукачево на своем заседании:продолжили обсуждение ПРОЕКТА ОБРАЗА БУДУЩЕГО Республики Подкарпатская Русь "УССР".
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
Комментарии:
Це великой діло для Ужгорода. Усе там є, тільки навчань там бракувало. Потрібно захистити людей ,бо.....пенсія 50 євриків або єврів.

Порошенко
Мушу дурити закарпатців проводячи навчання, бо сигарети і наркоту отдавим блюкови з москальом

СБУ провела показуху? Ідіть у АТО, там "навчання" робіть - в чому проблема? Легше тут лохів без криші ганяти і бабок, які у ВКонтакте зайшли. А в АТО хай дітваки помирають - не?
В дуже добрий крайни живемо!!! Сбу проводить навчання!!!! А Паша Гавноед уже отдихае!!! Тильки имили с наркотов гудив весь интернет, а вин вже на свободи!!!!

панові Вальцману треба війну припиняти, а не витрачати ЛЮДСЬКІ кошти які ми платимо в буджет.........після цих нікому не потрібних навчань (смішити будуть людей своїми незграбними та комічними фантазіями на тему "козаки-розбійники") ЯК ЗАВЖДИ спишуть НЕ ОДНУ ТОНУ ПАЛЬНОГО ТА БІДЖЕТНИХ КОШТІВ
Пітьо
02.06.2017 08:48
Хочуть дакого ймити, лем незаконно, бо ниє докозотєльств. І придумали для стада історію із триніровками. А стадо побекать і проглотить. Чом раньше нико не робив такой? Ни задумаєтеся? А щи кидь пишут от вшиткой законно, то точно штось не то.
баламут
01.06.2017 18:55
Радує , що хоь щось доброй в країні робиться. Навчання доброй діло, хоча робочий люд пачками за кордон їде на заробітки. А хто тоді славним воякам пенсію платити буде? Як ми раніше на Закарпатті без маштабних навчань жили? У бабці пенсія 50 еврі.Це слава

ПРЕЗИДИЯ СЕТЕВОГО РУСИНСКОГО ДВИЖЕНИЯ


Новости Закарпатья с Петром Гецко. Выпуск от 5 июня 2017

Официальный сайт Международного центра "Матица Русинов"

Tags: #sbuleaks, СБУ, обсуждения, русины, русины не бандеровцы
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments